CNN Prima News Tomáš Souček

Tomáš Souček

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Souček“

První Zlatý míč pro Schicka. S obrovským náskokem se stal nejlepším českým fotbalistou

20. září 2022 13:16

Útočník Patrik Schick poprvé v kariéře vyhrál novinářskou anketu Zlatý míč o nejlepšího českého fotbalistu uplynulé sezony. Šestadvacetiletý forvard Leverkusenu ve 26. ročníku jasně ovládl jarní i podzimní část hlasování a s velkým náskokem 380 bodů porazil loňského a předloňského vítěze, záložníka West Hamu Tomáše Součka. Třetí místo obsadil gólman Tomáš Vaclík z Olympiakosu Pireus. Výsledky v úterý v Praze vyhlásil Klub sportovních novinářů.

Za pivo na fotbale v Anglii platí i 210 korun. Za kolik si půllitr dají čeští fanoušci?

22. srpna 2022 06:33

Za necelý půllitr piva 210 korun? Taková suma je pro anglický West Ham na olympijském stadionu neúnosná, a proto vyhlásil provozovateli válku. Vždyť i po nynějším zlevnění fanoušci pijí dvakrát dražší zlatavý mok než třeba v Liverpoolu nebo Manchesteru, a to parta kolem Tomáše Součka a Vladimíra Coufala aktuálně po dvou porážkách dřepí v suterénu tabulky.

Přitáhni a pošli dál dráž. Jak Slavia v posledních letech ukázkově pracuje s posilami

10. června 2022 06:29

V poslední sezoně sice na rozdíl od předchozích třech ročníků fotbalová Slavia Praha nedosáhla na titul, ale dál může třímat neexistující trofej „nejlepší obchodník“. Prakticky se nedopouští přestupových přešlapů – dokáže hráče, kteří ideálně zapadnou do skládanky, pak úspěšně prodat za vyšší sumu dál. Od roku 2018 tímto způsobem vydělala více než 1,7 miliardy korun.

Schick poprvé českým fotbalistou roku. Mezi trenéry opět dominoval Trpišovský

29. května 2022 19:41

Útočník Patrik Schick byl poprvé v kariéře zvolen nejlepším českým fotbalistou roku. Šestadvacetiletý kanonýr Leverkusenu v tradiční anketě Fotbalové asociace ČR s velkým náskokem porazil vítěze posledních dvou ročníků reprezentačního kapitána Tomáše Součka z West Hamu. Třetí skončil další hráč tohoto londýnského klubu obránce Vladimír Coufal. Mezi trenéry potřetí za sebou zvítězil slávistický kouč Jindřich Trpišovský.

Hložek k Schickovi. Bayer Leverkusen vyhrál souboj o český klenot, píšou v Německu

25. května 2022 12:06

Už relativně dlouho se mluví o tom, že česká fotbalová liga je Adamu Hložkovi malá. 19letému talentu – zřejmě největšímu tuzemskému za mnoho sezon – byly predikovány ty nejslavnější evropské kluby. Po ofenzivním univerzálovi Sparty Praha toužily mančafty z Anglie, Itálie a Německa. Právě poslední destinace má být nejpravděpodobnějším novým Hložkovým domovem. Web Sport1 píše, že Bayer Leverkusen vyhrál „šarvátku“ s Bayernem Mnichov a Borussií Dortmund.

Nejistá budoucnost Součka ve West Hamu? Kladiváři se zdráhají vylepšit mu smlouvu

25. dubna 2022 17:01

Už třetí sezonu kroutí Tomáš Souček v anglické Premier League. Spolu s Declanem Ricem tvoří srdce zálohy West Hamu a svým výkonem ze sebe už před časem udělal atraktivní přestupový cíl pro ty nejlepší evropské kluby. „Kladiváři“ i proto měli chtít nabídnout českému fotbalovému reprezentantovi vylepšenou smlouvu – aby se v Londýně cítil lépe a potenciální zájemci měli těžší práci. Ovšem nyní se údajně jednání zasekla.

Slavia se pustila do reprezentace: Hazard se zdravím hráčů. Prosili jsme, ať nehrají

30. března 2022 14:44
Aktualizováno

Byl to zápas, ve kterém o nic nešlo. České fotbalové reprezentaci krachl sen o mistrovství světa, a tak březnový sraz zakončila pouze přátelským utkání s Walesem. V sestavě se přesto objevili hráči, kteří by si vzhledem ke klubovým povinnostem zasloužili oddech. Už jen pro to, aby neriskovali zranění. Nastoupil třeba takový Lukáš Masopust, jenž rozhodně nepotřeboval získávat reprezentační zkušenosti. Zranil se a Slavia je pobouřená.

Postřehy po baráži se Švédy: Konec snu, ale záskok se činil. Havel to měl na noze

25. března 2022 00:20

Žádný drtivý tlak Švédů, vzhledem k rozbité sestavě více než statečný boj. Nicméně resumé semifinále baráže o mistrovství světa v Kataru je takové, že česká fotbalová reprezentace je z kola venku a čekání na „mundial“ potrvá minimálně 20 let. Přečtěte si postřehy CNN Prima NEWS po utkání, které po gólu Robina Quaisona ze 110. minuty vyhráli Seveřané 1:0 a sen Tomáše Součka a spol. se rozplynul.