CNN Prima News továrna

továrna

Výpis příspěvků ke štítku „továrna“

Vznikne u Plzně Gigafactory? Jednání s lokálními představiteli přinesla posun, tvrdí Fiala

27. října 2022 16:17

Premiér Petr Fiala (ODS) jednal s hejtmanem Plzeňského kraje Rudolfem Špotákem (Piráti), plzeňským primátorem Romanem Zarzyckým (ANO) a dalšími představiteli kraje o zvažované výstavbě továrny na baterie do elektromobilů koncernu Volkswagen v Líních u Plzně. Jednání budou pokračovat na pravidelné bázi, řekl Fiala. Čtvrteční jednání podle něj přineslo značný posun.

Připravte se na zdražování, varují výrobci pneumatik. Cena za kus poroste i o stokoruny

16. dubna 2022 09:40

Nedostatek pneumatik výrazně ovlivní jejich ceny. Jejich výrobci a prodejci varují, že by se lidé měli připravit na zdražování. Chybí a zdražují totiž suroviny pro jejich výrobu a několik velkých firem navíc zavřelo své továrny v Rusku, odkud na evropský trh část pneumatik putovala. V průměru mohou pneumatiky na podzim stát až o stovky korun více než dnes.

Raketa otřásla továrnou na dětské oblečení. Reportérka ukázala spoušť i plameny

28. února 2022 17:30

Při mohutném ruském ostřelování Charkova zahynuly desítky lidí. Zraněných jsou stovky. Na místě je stále štáb CNN Prima NEWS. Reportérka Darja Stomatová a kameraman Ján Schürger dopoledne natáčeli u místní továrny s dětským oblečením, kterou zasáhla raketa. Budova vypadala jako po tornádu, pořád z ní navíc šlehají mohutné plameny.