CNN Prima News Turnaj mistryň

Turnaj mistryň

Výpis příspěvků ke štítku „Turnaj mistryň“

Famózní postup do finále. Siniaková s Krejčíkovou budou obhajovat titul na Turnaji mistryň

6. listopadu 2022 23:26

Tenistky Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou si zahrají na Turnaji mistryň o druhý titul za sebou. Obhájkyně loňského vítězství a nasazené jedničky porazily v semifinále lotyšsko-ukrajinský pár Jelena Ostapenková, Ljudmila Kičenoková 7:6, 6:2. Ve finále narazí na rusko-belgickou dvojici Veronika Kuděrmětovová, Elise Mertensová.

Krejčíková slovy o roce 1989 rozbrečela Navrátilovou. A dala naději Číně, píše Murray

19. listopadu 2021 18:42

Pokud někteří čeští fanoušci při sledování vítězného projevu tenistky Barbory Krejčíkové po finále Turnaje mistryň zatlačovali slzy, nešlo se ničemu divit. Publiku v mexické Guadalajaře 17. listopadu přiblížila, co se v tuzemsku stalo přesně před 32 lety a jak je důležité mít možnost žít svobodně. Podle bývalé světové jedničky Andyho Murrayho jsou silná slova české hvězdy určitou nadějí, že se situace změní i v Číně, která je nyní podezřelá z umlčení hráčky Pcheng Šuaj.

Krejčíková se Siniakovou na Turnaji mistryň slaví. Přehrály wimbledonské šampionky bez ztráty podání

14. listopadu 2021 06:01

Zatímco ve dvouhře Barbora Krejčíková čeká na tenisovém Turnaji mistryň na vítězství, ve čtyřhře společně s Kateřinou Siniakovou zatím potvrzují roli nejvýše nasazeného páru. I svůj druhý zápas ve skupině vyhrály bez ztráty setu. Tentokrát jim v Guadalajaře podlehly 3:6 a 1:6 wimbledonské šampionky Sie Šu-wej a Elise Mertensová.