reklama
CNN Prima News Turnaj mistryň

Turnaj mistryň

Výpis příspěvků ke štítku „Turnaj mistryň“

Krejčíková slovy o roce 1989 rozbrečela Navrátilovou. A dala naději Číně, píše Murray

19. listopadu 2021 18:42

Pokud někteří čeští fanoušci při sledování vítězného projevu tenistky Barbory Krejčíkové po finále Turnaje mistryň zatlačovali slzy, nešlo se ničemu divit. Publiku v mexické Guadalajaře 17. listopadu přiblížila, co se v tuzemsku stalo přesně před 32 lety a jak je důležité mít možnost žít svobodně. Podle bývalé světové jedničky Andyho Murrayho jsou silná slova české hvězdy určitou nadějí, že se situace změní i v Číně, která je nyní podezřelá z umlčení hráčky Pcheng Šuaj.

Krejčíková se Siniakovou na Turnaji mistryň slaví. Přehrály wimbledonské šampionky bez ztráty podání

14. listopadu 2021 06:01

Zatímco ve dvouhře Barbora Krejčíková čeká na tenisovém Turnaji mistryň na vítězství, ve čtyřhře společně s Kateřinou Siniakovou zatím potvrzují roli nejvýše nasazeného páru. I svůj druhý zápas ve skupině vyhrály bez ztráty setu. Tentokrát jim v Guadalajaře podlehly 3:6 a 1:6 wimbledonské šampionky Sie Šu-wej a Elise Mertensová.

Tenisové mistryně jdou do neznáma. Jak Krejčíková a spol. zkrotí nezbedné míčky?

10. listopadu 2021 16:18

Hvězdná tenisová společnost se pro následující dny sletěla do mexické Guadalajary. Turnaj mistryň pro osm nejlepších hráček sezony nemine ani Barboru Krejčíkovou, která v roce 2021 raketově vyletěla vzhůru. Poprat se bude muset stejně jako ostatní hráčky – včetně další Češky Karolíny Plíškové – se specifickými beztlakými míčky. Dějiště akce totiž leží v nadmořské výšce, která není pro zápasy úplně běžná.

reklama