CNN Prima News úmrtí

úmrtí

Výpis příspěvků ke štítku „úmrtí“

Srdce herečky Hecheové stále bije. Lékaři zkoumají stav jejích orgánů, chtěla je darovat

13. srpna 2022 15:41

Americká herečka Anne Hecheová zemřela na následky tragické autonehody, její srdce ale bije dál, uvedla její mluvčí Holly Bairdová v prohlášení pro americkou stanici NBC. Třiapadesátiletá filmová hvězda utrpěla mozkovou smrt, podle kalifornských zákonů je proto z právního hlediska považována za mrtvou. Lékaři Hecheovou nadále udržují na přístrojích, aby zjistili stav jejích orgánů. Herečka je totiž chtěla darovat potřebným.

Bolestná slova syna herečky Hecheové. Poděkoval přátelům a poslal matce vzkaz do nebe

13. srpna 2022 12:57

Rodina a blízcí přátelé truchlí nad ztrátou Anne Hecheové, která v pátek zemřela v důsledku vážné autonehody. Známá americká herečka po sobě zanechala dva syny, dvacetiletého Homera a třináctiletého Atlase. Právě starší chlapec se teď rozhodl promluvit. Mimo jiné také poděkoval matčiným fanouškům, kteří jeho rodině vyjádřili podporu.

Konec všech nadějí. Hollywoodská herečka Anne Hecheová zemřela, odpojili ji od přístrojů

12. srpna 2022 19:52

Americká herečka Anne Hecheová, která minulý týden narazila se svým autem do budovy, zemřela na následky svých zranění. Prodělala mozkovou smrt a neměla šanci na uzdravení, lékaři ji proto odpojili od přístrojů. Úmrtí herečky oznámila její přítelkyně Nancy Davisová, informaci poté potvrdila rodina Hecheové pro deník The Guardian.

Kontroverzní chvíle v případu Archieho odpojeného od přístrojů. Proč rodiče neměli šanci?

8. srpna 2022 12:00

Britský novinář Dominic Lawson upozornil na kontroverzní chvíle v případu Archieho Battersbeeho, dvanáctiletého chlapce, kterého lékaři odpojili od přístrojů i přes dlouhé soudní spory s rodiči. Pozastavuje se například nad tvrzením nemocnice, že by v případě převozu chlapce, který se nacházel ve stádiu mozkové smrti, hrozila další újma. Volá proto po změně systému a žádá, aby v podobných případech mělo slovo rodičů větší váhu.