reklama
CNN Prima News úmrtí

úmrtí

Výpis příspěvků ke štítku „úmrtí“

Běloši pronásledovali černocha, pak ho zastřelili. Vinen je i muž, který vraždu natáčel

25. listopadu 2021 08:12

Porota soudu v americkém státě Georgie ve středu uznala tři bílé muže vinnými z vraždy 25letého černocha Ahmauda Arberyho. Porotci k verdiktu nad Gregem McMichaelem, jeho synem Travisem McMichaelem a sousedem Williamem Bryanem dospěli po zhruba desetihodinovém rozhodování. Trojici hrozí doživotní vězení, poznamenala agentura AP. Muži obvinění odmítli a tvrdí, že jednali v sebeobraně.

Drsný vzkaz šéfa nemocnice: Až budete u televize nadávat, jiní budou na pokraji zhroucení

23. listopadu 2021 18:02

Milí neočkovaní, až budete u televize nadávat, že nesmíte do hospody, uvědomte si, že kvůli vám se zatím jiní na pokraji zhroucení pokoušejí zachránit život vašim souvěrcům. To vzkázal ředitel nemocnice ve Slaném Štěpán Votoček všem, kteří se mohou a nechtějí očkovat. Trpělivost dochází také krajským hejtmanům, kteří sdílejí údaje o pacientech hospitalizovaných s covidem.

Syn herečky Gabriely Vránové popsal její poslední chvíle. Na smrt je připravovali

22. listopadu 2021 06:33

Od smrti legendární české herečky Gabriely Vránové letos uplynuly tři roky. Její syn –⁠ herec, režisér a scénárista Ondřej Kepka –⁠ se o ní rozhodl napsat knihu, v níž odtajnil řadu zajímavostí z jejího života. Nevyhnul se ani nejbolestnějšímu okamžiku, kdy ve věku 78 let prohrála svůj statečný boj se zákeřnou rakovinou tlustého střeva.

Rekordní čísla nakažených covidem i za neděli. Celkový počet případů překročil dva miliony

22. listopadu 2021 05:24

Od začátku epidemie se v Česku covidem prokazatelně nakazily dva miliony lidí. V neděli testy odhalily 8 244 případů, dosud nejvyšší nedělní počet. V mezitýdenním srovnání stoupl počet nakažených o téměř 2 600. Na nový rekord vystoupalo incidenční číslo. Na 100 tisíc obyvatel připadá přes tisíc nově nakažených za poslední týden. Nejvyšší incidenci má Olomoucký kraj se 1 426 případy. V nemocnicích je 4 885 lidí s potvrzenou koronavirovou infekcí. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

reklama