reklama
CNN Prima News útěk

útěk

Výpis příspěvků ke štítku „útěk“

Klidně spáchej sebevraždu, měli říct vychovatelé dívce. Ta pak skočila u Řevnic pod vlak

22. listopadu 2021 18:47

Policisté pokračují ve vyšetřování sebevraždy 16leté dívky, která po útěku z diagnostického ústavu skočila pod vlak nedaleko středočeských Řevnic. Podle informací CNN Prima NEWS nikdo z vychovatelů zmizení dívky nenahlásil policii, a to ani hodinu po jejím útěku. Někteří z nich navíc měli vyhrožování sebevraždou ignorovat či zlehčovat.

Kajínek na výročí svého útěku: Zeman je nemocný, ale pracovat může. Senát se snaží o puč

30. října 2021 00:29

Před čtyřmi roky dostal Jiří Kajínek od Miloše Zemana milost. To ale podle bývalého vězně nemění nic na tom, že je vůči hlavě státu objektivní. Kroky Senátu, který si mimo jiné vyžádal od lékařů informace o zdravotním stavu prezidenta, však vnímá jako puč. Je úsměvné, co všechno se může vydávat za realitu, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Půl milionu za zběhlého vězně. Dostal se z KLDR a zvládl prchnout i z vězení v Číně

21. října 2021 13:48

Severokorejec Ču Sien-ťien dokázal jako jeden z mála uprchnout v roce 2013 z KLDR, o tři roky později ale skončil ve vězení v Číně. Také odtamtud se mu podařilo utéct. V pondělí využil práce vězňů na dvoře, vylezl na kůlnu a překonal elektrický plot. Policie je mu na stopě, za jeho dopadení úřady nabízejí v přepočtu půl milionu korun.

Kvůli sporu o bydlení zavraždil sousedy. Proč Čína fandila zabijákovi na útěku?

19. října 2021 12:03

Číňan Ou Ťin-čung zavraždil dva své sousedy, další tři zranil. Přesto mu na útěku před zákonem část čínské společnosti fandila. Proč? Ťin-čungův život poznamenala řada ústrků, právních proher a apatie, což vedlo k tomu, že se jednoho dne rozhodl vyřešit jeden mnohaletý spor o bydlení vlastníma rukama. Než ho policie stačila zatknout, spáchal sebevraždu.

reklama