CNN Prima News útěk

útěk

Výpis příspěvků ke štítku „útěk“

Řádila jako utržená ze řetězu. Strážníci natočili, jak celý den naháněli po Ostravě krávu

24. listopadu 2022 23:01

Mladá jalovice volně pobíhající městem. Takovou podívanou se podařilo na kameru zachytit městským strážníkům z Ostravy. Zvíře uteklo chovatelce při vykládce a následně po dobu neuvěřitelných 14 hodin brázdilo Slezskou Ostravou. Po odchytu ho na místním hřbitově uspal přivolaný veterinář. O neobvyklém případu informovali strážníci prostřednictvím svého Facebooku.

Putin má plán na útěk a tučnou rezervu k tomu. Vybral si dvě země, tvrdí ruské médium

17. listopadu 2022 18:52

Více než 300 miliard v hotovosti a ve zlatě si měl podle některých informací „odložit“ ruský prezident Vladimir Putin ve Středoafrické republice. Právě tato země by mohla být i jednou z destinací, do níž by šéf Kremlu uprchl v případě, že by se situace kolem války na Ukrajině začala pro Rusko nepříjemně vyvíjet. Finanční rezervu by navíc měli hlídat členové Vagnerovy skupiny.

Ani rychlý ústup ruské vojáky nezachránil. Fatální následky zběsilého úprku natočila kamera

31. října 2022 17:48

Ukrajinci v posledních týdnech dělají nezbytné kroky k tomu, aby osvobodili Chersonskou oblast od ruských okupantů. V současnosti v tomto regionu probíhají tvrdé boje. Po sociálních sítích koluje video, které ukazuje zběsilý ústup ruských vojáků před útokem ukrajinského dělostřelectva. Útěk dopadl pro okupanty katastroficky. Transportní pancéřované vozidlo se ve spěchu převrátilo. Pravost záběrů je v době válečného konfliktu nemožné nezávisle ověřit.

Putinova „kmotřenka“ utekla z Ruska, policii unikla na Západ po razii. Označí ji Kreml za agentku?

27. října 2022 14:17

Roky se o Xeniji Sobčakové mluví jako o „kmotřence“ Vladimira Putina. Ruský prezident měl ještě před jejím narozením úzký vztah s její rodinou, zejména otcem Anatolijem Sobčakem, nyní se však vše mění. V domě novinářky policie provedla razii, údajně kvůli kritice války na Ukrajině. Následně Sobčaková uprchla z Ruska. Navíc jí hrozí, že bude označena za zahraniční agentku.

Dva mrtví po střelbě v LGBT baru v Bratislavě. K útoku se přihlásili extremisté

13. října 2022 01:25

V bratislavské Zámecké ulici se ve středu krátce po 19. hodině střílelo. Na místě byli podle informací policie dva mrtví. Při útoku byla zraněna také servírka jednoho z tamních podniků, o případu informovaly slovenské weby. Pachatel z místa uprchl a policie po něm pátrá. K útoku se přihlásil anonymní účet, který několik hodin před ním zveřejnil manifest namířený proti Židům a LGBT komunitě.