CNN Prima News útěk

útěk

Výpis příspěvků ke štítku „útěk“

Uprchlý dvojnásobný vrah v Praze tajně pařil s herci. Čtvrtníček si z toho dělal legraci

Neuvěřitelných 240 dnů. Tak dlouho byl mezi lety 1995 a 1996 na útěku dvojnásobný vrah Ladislav Winkelbauer. Hledalo ho celé Česko, on se mezitím procházel v centru Prahy, chodil na kulturní akce, a dokonce „pařil“ s herci v Divadle Na zábradlí. Kdo byl tento inteligentní podnikatel a nejslavnější český útěkář do úprku Jiřího Kajínka z Valdic? Hluboko do hlav nejhorších českých vrahů a zločinců nahlížejí novináři CNN Prima NEWS Václav Janata a Jakub Kvasnička ve videopodcastovém projektu HLASY ZLOČINU.

Záhada loupeže století. Jak nenápadný bezpečák s bříškem utekl z Česka se 400 kg peněz?

Nikdy nepodceňujte bezpečáky. Příklad nenápadného chlápka jménem František Procházka ukazuje, že mohou být mnohem chytřejší, než se zdají. V roce 2007 ukradl Procházka z bezpečnostní agentury G4S neuvěřitelných 540 milionů korun. A dodnes je na útěku. Co byl zač? A žije, nebo ho někdo zabil? Hluboko do hlav nejznámějších zločinců nahlížejí novináři CNN Prima NEWS Václav Janata a Jakub Kvasnička ve videopodcastovém projektu HLASY ZLOČINU.

Policie chytla nebezpečného uprchlíka z léčebny v Dobřanech. Měl figurovat u vraždy stopařky

Plzeňským policistům se ve čtvrtek večer podařilo chytit nebezpečného muže, který během středy uprchl z psychiatrické léčebny v Dobřanech. Již při oznamování pátrání veřejnost varovali, aby se nikdo nepokoušel uprchlého zastavit za pomoci vlastních sil. Muž je spojený s jihočeským Protivínem a především s odsouzeným vrahem Pavlem Zárubou, který si odpykává dvacet let za zabití stopařky. Při žádosti o obnovu procesu tvrdil, že první rány zasadil ženě právě dopadený pacient a že je rovněž pachatelem. S informací přišel web iDnes.

Uprchlý kriminálník se vrátil do věznice v Hradci. 24letý muž pokračuje ve výkonu trestu

Aktualizováno

Policie odvolala pátrání po čtyřiadvacetiletém vězni, který minulý týden uprchl z nestřeženého pracoviště jedné z firem na Slezském Předměstí v Hradci Králové. Muž se sám dobrovolně vrátil do věznice, uvedla na webu policie. Odpykával si devítiměsíční trest za krádeže v královéhradecké věznici v městské části Pouchov. Podle policistů není nebezpečný.

Záběry drsného úderu ukrajinského konvoje. Tank zmasakroval úkryt okupantů

Ukrajinská 102. brigáda územní obrany se na sociálních sítích pochlubila úspěšným úderem na ruské jednotky v Záporožské oblasti. O protiútok se postaral ukrajinský konvoj, který vedla posádka jednoho z tanků. Na videu je vidět zdrcující úder na zákopovou síť okupantů. Ruští vojáci, kteří přežili, uprchli pryč po lesní cestě. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů je složité nezávisle ověřit.