CNN Prima News útočník

útočník

Výpis příspěvků ke štítku „útočník“

CNN: Při střelbě v gay klubu zemřelo pět lidí. Policie zadržela podezřelého

20. listopadu 2022 11:47
Aktualizováno

Při sobotní střelbě v nočním gay klubu v americkém městě Colorado Springs zahynulo pět lidí. Dalších 25 jich bylo zraněno, někteří kriticky, informoval v neděli web CNN. Policie na místě zadržela podezřelého, kterým je 22letý muž. Jestli byl útok trestným činem z nenávisti, policie vyšetřuje. Muž měl začít střílet okamžitě po příchodu do baru. Zastavit ho měli nejméně dva „hrdinové“, sdělila také policie. Útok už odsoudil americký prezident Joe Biden, který také vyzval k větší kontrole střelných zbraní.

Pachatel střelby v Bratislavě působil jako vstřícný typ. Jeho škola zveřejnila trýznivý vzkaz

13. října 2022 17:19

Škola a gymnázium pro mimořádně nadané děti v bratislavském Novém Meste potvrdila, že pachatel tragické středeční střelby byl jejím žákem. Škola uvedla, že se při vyučování neprojevoval radikálně, nevyjadřoval nenávistné názory a působil jako vstřícný a nekonfliktní typ. Vedení vzdělávací instituce rovněž odsoudilo projevy násilí a nenávisti a zdůraznilo, že různorodost a rozmanitost je součástí její identity.

Útočníci z Kerčského mostu zadrženi, chlubí se Kreml. Kamion s výbušninou měl řídit Rus

12. října 2022 08:05
Aktualizováno

Ruská tajná služba FSB oznámila, že zadržela osm podezřelých z útoku na Kerčský most, včetně pěti Rusů a tří občanů Ukrajiny a Arménie. Za organizátora útoku podle ruské agentury TASS označila šéfa ukrajinské vojenské rozvědky Kyryla Budanova. Ukrajinská rozvědka označila tvrzení FSB za nesmysl a odmítla se k nim dál vyjádřit. Kyjev se k zodpovědnosti za sobotní explozi na mostě, který spojuje Rusko s anektovaným Krymem, nepřihlásil.

Nic se nám nestane, jsme od policie, tvrdili útočníci. Brutálně zbili přísedícího soudu

25. srpna 2022 23:59

Západočeští policisté vyšetřují bezdůvodné napadení přísedícího plzeňského krajského soudu Filipa Santiniho. Útok se stal v sobotu večer, kdy muž v centru Plzně zamykal auto. Čtyři neznámí agresoři se ho vyptávali na drogy, následně ho opakovaně udeřili do spánku. Během incidentu tvrdili, že se jim nic nestane, protože jsou od policie. S otřesným zážitkem se Santini svěřil deníku Blesk.