CNN Prima News vězení

vězení

Výpis příspěvků ke štítku „vězení“

Místo medvěda zastřelil člověka. Spletl jsem se, říká ruský exposlanec a jde do vězení

8. srpna 2022 10:56

Soud na Kamčatce poslal na devět měsíců za mříže bývalého poslance regionálního parlamentu, který loni zastřelil člověka. Exposlanec Igor Reďkin za vládnoucí stranu Jednotné Rusko přitom tvrdí, že si zastřeleného spletl s medvědem. Napsal o tom web Meduza, který zároveň upozornil, že Reďkin figuroval v žebříčcích nejbohatších ruských úředníků.

Hororová svatba, ženich před hosty umlátil nevěstu a hodil ji do rokle. Soud vynesl trest

6. srpna 2022 12:47

Měli si u oltáře říci své „ano“, sdílet radost s desítkami hostů, strávit spolu první manželkou noc a odletět na svatební cestu. Jenže veselka ruského páru 35letého Stepana Dolgicha a o rok starší Oksany Poludencevové skončila tragédií. Ženich, již dříve odsouzený za vraždu, neunesl, že se jeho vyvolená baví s cizím mužem. Nakonec ji zabil a tělo hodil do rokle. Po dvou letech čekání zná svůj trest. Za mřížemi si odsedí 18 let.

Únosce psů zpěvačky Lady Gaga dostal u soudu čtyřletý trest. Druhého muže dopadla policie

4. srpna 2022 05:36

Muž, který se loni podílel na únosu psů americké zpěvačky Lady Gaga, dostal ve středu u soudu v Los Angeles čtyřletý trest. Stalo se tak poté, co se 20letý Jaylin Keyshawn White přiznal ke krádeži francouzských buldočků. Je jedním z trojice mladíků, která byla obviněna z únosu zvířat a postřelení muže, který je venčil. O verdiktu informovala agentura AFP.

Janoušek zůstává ve vězení. Státní zástupce zpochybnil jeho sebereflexi a polepšení

2. srpna 2022 15:37

Podnikatel Roman Janoušek zůstává ve vězení. Soud v úterý nevyhověl jeho žádosti o podmíněné propuštění z výkonu trestu, který si lobbista odpykává za dopravní nehodu spáchanou pod vlivem alkoholu. Podle soudce se zatím dostatečně nepolepšil. Muž, který byl v minulosti označován za šedou eminenci pražské politiky, má možnost si proti rozhodnutí podat stížnost. Z trestu v délce 4,5 roku si zatím odpykal přes polovinu.

David Berdych je definitivně volný. Odseděl si 11 let za loupeže, únosy a vydírání

1. srpna 2022 10:56

David Berdych, který si odpykal přes 11 let vězení za loupeže, únosy a vydírání, které spáchal tzv. Berdychův gang, je definitivně volný. Soud rozhodl, že muž se v sedmileté zkušební době podmíněného propuštění z vězení choval řádně. Gang vstoupil do dějin české kriminalistiky propojením podsvětí s elitními policisty, kteří měli bojovat s organizovaným zločinem.

Masakr přišel jako blesk z čistého nebe. Breivik nenáviděl levici i muslimské migranty

22. července 2022 13:56

Masakr na norském ostrově Utöya přišel jako blesk z čistého nebe. Masový vrah a pravicový extremista Anders Breivik choval silnou nenávist vůči Sociálně demokratické straně a levici obecně, zároveň se netajil silnou antipatií vůči migrantům. Pro CNN Prima NEWS to už dříve řekl česko-norský novinář Yngvar Brenna. Od tragédie na ostrově Utöya uplynulo 11 let.