CNN Prima News videoklip

videoklip

Výpis příspěvků ke štítku „videoklip“

Meky navždy. Žbirkův syn natočil videoklip k písni svého otce, vznikl na symbolickém místě

„Meky navždy“ – heslo, které vymysleli fanoušci Miroslava Žbirky v 80. letech, je stále aktuální. Na světě je totiž nový videoklip ke skladbě Ako Boh ze zpěvákova alba Posledné veci, který natočil jeho syn David. I když mezi námi legendární zpěvák už není, jeho odkaz žije dál. S detaily ohledně natáčení se David svěřil redakci Showtimu na CNN Prima NEWS. Album Posledné veci proměnilo všechny čtyři nominace na letošních cenách České hudební akademie Anděl.

Bolest Ewy Farné: Zemřela bojovnice Klára z jejího klipu. Do poslední chvíle se nevzdávala

V pouhých 26 letech zemřela zdravotní sestra Klára Justinová, kterou veřejnost znala zejména z videoklipu Ewy Farné k písni Tělo. Mladá žena od roku 2017 bojovala se závažnými zdravotními komplikacemi – lékaři jí vzali takřka celý žaludek i část tenkého střeva. Kvůli zákrokům měla na břiše jizvy, které se naučila milovat. Tisíce lidí na sociálních sítích informovala o svém boji, který až do poslední chvíle vedla.

Flanel, klip s Hitlerem, fitness lžíce i koláže s trávníkem. Přichází horká fáze kampaní

Prezidentské kampaně nabírají týden před prvním kolem voleb na obrátkách. Režisér Václav Marhoul vyjádřil podporu Petru Pavlovi svérázným videem. Expremiér Andrej Babiš (ANO) se zase na rozdíl od své oponentky Danuše Nerudové snaží vyhýbat prezidentským debatám a radši se fotí s fitness příbory. A nominant opozičního hnutí SPD Jaroslav Bašta? Ten sdílí na svém facebookovém profilu amatérské protivládní koláže od svých fanoušků.