reklama
CNN Prima News videoklip

videoklip

Výpis příspěvků ke štítku „videoklip“

Trpím strašně, mám tři nalomené obratle. Čekám, co přinesou příští dny, říká Zagorová

25. listopadu 2021 06:20

Česká zpěvačka Hana Zagorová se zotavuje po nedávné zdravotní indispozici, měla by proto odpočívat. To údajně dělá, odhodlala se ale k výjimce kvůli zpěvákovi Marku Ztracenému. Proč? Natočili spolu nový duet, který bude mít symbolickou premiéru na první adventní neděli. Na to se Zagorová těší, během natáčení ale bylo vidět, že nebyla v nejlepší zdravotní kondici.

Miliardář Janeček veřejně vyzval k neočkování dětí. Na sociálních sítích způsobil poprask

20. listopadu 2021 10:57

O pořádný poprask se během prestižní hudební soutěže Český slavík postaral podnikatel a matematik Karel Janeček. Představil totiž nový videoklip, který mnozí přisuzují prezidentské kampani, a šokoval i svým projevem. Lidi vyzval, aby nenechali očkovat své děti proti covidu. Na sociálních sítích se jeho výstup setkává především s kritikou. Televize Nova později na Twitteru uvedla, že bude muset hledat cestu, jak podobným excesům zabránit.

My z masa a kostí nebo balada o Týřovu. Kdo z politiků se odvážil před volbami za mikrofon?

2. října 2021 11:59

Jako před každými volbami i tentokrát někteří politici usedli za hudební nástroje či k mikrofonům a nazpívali předvolební píseň. Jako poslední svůj hudební klip představila koalice Pirátů a STAN. Na začátku léta svoji hymnu nazpívanou zpěvákem Petrem Kolářem vypustila do světa zase SPD. Podívejte se, jaké klipy na české politické scéně v průběhu let vznikaly.

reklama