CNN Prima News videoklip

videoklip

Výpis příspěvků ke štítku „videoklip“

Svatbu jsme netajili, brání kamarádku zpěvačka Debbi. Co novomanželé během veselky nestihli?

22. srpna 2022 13:16

Jen měsíc před svatbou oblékla zpěvačka Debbi bílé šaty a natočila nový videoklip s názvem V dobrým i zlým. Nové video nakonec zveřejnila několik dní poté, co si s partnerem Tomášem Chálkem řekla životní „ano“. Pro mnohé to bylo překvapení, protože sňatek ani jeden z partnerů veřejně neavizoval. Veselku „propálila“ až zpěvačka Marta Jandová na sociální síti. Debbi to ale své přítelkyni nemá za zlé.

Rok od smrti Františka Nedvěda. Manželka k němu denně mluví, syn připravil dojemnou zpověď

18. července 2022 22:06

V pondělí 18. července uplynul přesně rok od dne, kdy zemřel zpěvák František Nedvěd. Proslavil se řadou písní s bratrem Janem a do posledních chvil vystupoval se synem Vojtěchem. Ten v rodinné hudební tradici pokračuje i po jeho odchodu – na den výročí smrti přichystal pro fanoušky dojemné překvapení: nový klip a píseň, kterou tátovi věnoval.

Urážky, nenávist a zesměšňování. Burešová spustila písní bouři, pro hejtry má jasný vzkaz

13. července 2022 06:28

Ačkoliv má herečka a zpěvačka Eva Burešová velkou fanouškovskou základnu, její poslední singl rozpoutal rozporuplné vášně. Žena z oceli, ve které si zazpíval i její partner Přemek Forejt, se totiž některým posluchačům nelíbí. Za to schytává na sociálních sítích kritiku. Přála bych si jen klid, vzkázala Burešová, která je v očekávání.

Burešová natáčí s partnerem klip k nové písni. Jako by mi bylo pět, raduje se Forejt

15. června 2022 07:37

Eva Burešová nazpívala píseň Žena z oceli, ke které nyní v Táboře natáčí videoklip. Rozhodla se do něj obsadit i svého partnera a otce dítěte, které se pozvolna chystá na svět, kuchaře Přemka Forejta. O tom, že je mezi nimi opravdová láska, rozhodně při natáčení i po něm nebylo pochyb. Vlastně ani nemuseli nic hrát. Přemek chránil svou těhotnou ženu jako pravý rytíř. Vzniknout tak má jejich společná vzpomínka na druhé těhotenství.