reklama
CNN Prima News vloupání

vloupání

Výpis příspěvků ke štítku „vloupání“

Lupič vzbudil spící rodinu. Vyhrožoval, že je pobodá, pokud mu nedají zlato a peníze

18. srpna 2021 22:52

Uprostřed noci přepadl lupič na Jičínsku spící rodinu s nožem v ruce. Vyhrožoval, že je pobodá, a chtěl po nich peníze a zlato. Obyvatelé domu se jako zázrakem ubránili a stačili zavolat policii. Ta mladíka zpacifikovala na útěku poté, co narazil do plotu, který ve tmě neviděl. Zjistilo se, že muž už byl letos za loupež jednou odsouzen. Nyní je znovu ve vazbě.

První dáma Haiti popsala nájemnou vraždu svého muže. Předstírala, že je mrtvá

4. srpna 2021 15:28

Smrt prezidenta Haiti Jovenela Moiseho přišla naprosto nečekaně. Atentát má na svědomí záhadné komando, hlavu ostrovního státu zavraždili přímo v jeho rezidenci. V domě byla tou dobou i první dáma Martine Moiseová. Sama při hrozivé akci utrpěla zranění a měla za to, že atentátníci zastřelí i ji. V rozhovoru pro americkou televizi CNN popisuje okamžiky před i po atentátu na prezidenta Haiti.

Pat a Mat v akci: Zloděj se málem omráčil páčidlem. S kumpánem ukradli kyblík a utěrky

12. července 2021 06:59

Nešikovní zloději, kteří uloupili úplný pakatel. Tak by se dala popsat dvojice mužů, kteří loupili ve sklepních kójích na Pardubicku. Při snaze vypáčit zámek, se jeden z pachatelů tak snažil, až se udeřil páčidlem. Poté, co se málem knockautoval, nebyl schopný v krádeži pokračovat. Během jejich počínání je navíc celou dobu natáčela kamera.

Majiteli domu, který zastřelil zloděje, lidé poslali statisíce. Všechny peníze si nenechá

6. května 2021 17:27

Případ majitele domu, který na Plzeňsku zastřelil svou legálně drženou zbraní muže, jenž se k němu vloupal, pokračuje. Policisté dál prověřují, jestli byla jeho obrana přiměřená. Muž má ale velkou podporu veřejnosti. Na transparentní účet už mu lidé poslali stovky tisíc korun, aby mu pomohli zaplatit finanční výlohy za právníky.

Policie vyřešila devět let starý případ vloupání. Díky nakousnuté klobáse

12. března 2021 18:16

Německá policie vyřešila devět let starý případ vloupání díky DNA nalezené tehdy na místě činu na zpola snědené klobáse. Odpovídající vzorek DNA totiž nedávno odebrali jejich kolegové muži zadrženému ve Francii, informovala agentura AP. Tak trochu bizarní zpráva dostala i moderátora zpráv CNN Prima NEWS Josefa Mádleho, který se v přímém přenosu neudržel a rozesmál. Zprávy proto netradičně dočetl Libor Bouček.

reklama