CNN Prima News vloupání

vloupání

Výpis příspěvků ke štítku „vloupání“

Fotbalovou legendu Baggia napadli v jeho vile. Mám pár modřin, musím ale překonat strach, řekl

Bývalý italský fotbalista Roberto Baggio se stal ve své vile v noci na pátek terčem lupičů. Podle médií utrpěl držitel Zlatého míče z roku 1993 při přepadení lehké zranění hlavy. V nemocnici mu museli ránu na čele zašít několika stehy. Později prohlásil, že kromě několika modřin v něm událost zanechala mnoho strachu, který musí překonat.

Hrozba v sídle Čaputové. Na pozemek se vloupala žena, chovala se nepříčetně, tvrdí policie

Ochranka slovenské prezidentky Zuzany Čaputové zadržela ženu, která v noci na pondělí přeskočila plot a dostala se na pozemek domu, ve kterém bydlí hlava slovenského státu s rodinou. Informovala o tom slovenská televize Markíza s odvoláním na vyjádření mluvčího prezidentky Martina Strižince. Podle policie se zadržená pětadvacetiletá žena chovala nepříčetně a při incidentu možná byla pod vlivem návykových látek.

Matka vražedkyně. Žena nechtěla předat své děti otci, zabila je a uprchla do Británie

Spojenými státy otřásl brutální případ. Než aby žena děti předala otci, radši je zabila. Takový je podle policejních záznamů výsledek vyšetřování dvojnásobné vraždy v Coloradu. Matka tvrdila, že dvě z jejích tří dětí zabil lupič. O týden později ale vyšetřovatelé oznámili, že k žádnému vloupání nedošlo, a vydali na matku zatykač. Ta ale mezitím uprchla ze země.

Propustili ho z vězení, okamžitě se zdrogoval a ukradl auto. V Hradci pak prchal před policií

V Hradci Králové se vloupal do autosalonu, ukradl auto připravené k prodeji a pod vlivem drog ujížděl policistům. Ke všemu došlo jen pár dní poté, co recidivista opustil zdi vězení. O uvalení vazby na muže tak znovu rozhodoval soud. Průchod branou zařízení si muž tedy zopakoval, ovšem opačným směrem. K tomuto škraloupu v trestním rejstříku navíc vyšlo najevo, že se jedná o stejného pachatele, který v roce 2018 při honičce čelně narazil do policejního auta a zranil jeho posádku. Hrozí mu až pětileté vězení.