CNN Prima News volejbal

volejbal

Výpis příspěvků ke štítku „volejbal“

Kvalitní klip, možná podráždí koaliční partnery, chlubil se Rakušan. Zpátečku vzal až později

Volejbalové video Starostů, v němž ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) dává na vědomí, že si promluví s Petrem Fialou (ODS), nemělo být útokem na premiéra. V reakci na ostrou kritiku to nyní tvrdí Rakušan. Vicepremiér a šéf STAN se přitom v podcastu Insider ještě před vydáním kontroverzního klipu chlubil dílem profesionálních marketérů, jehož obsah možná podráždí koaliční partnery.

Olympijská šampionka zemřela po pádu ze 17. patra. Truchlící spoluhráčky dojaly velkým gestem

Zemřela olympijská vítězka a opora brazilské volejbalové reprezentace Walewska Oliveirová, bylo jí 43 let. Smrt ihned rozvířila spekulace: údajně měla spáchat sebevraždu skokem ze 17. patra domu, v němž žila, ale vyšetřovatelé to zatím nepotvrdili. K uctění památky reprezentantky brazilský volejbalový tým držel minutu ticha, superligový klub, kterému pomohla k titulu, zase na její počest vyřadil dres s číslem jedna.

Svět volejbalu pláče. Ve věku 76 let náhle zemřel nejúspěšnější kouč v mužské extralize

Zemřel bývalý volejbalový trenér Zdeněk Pommer starší. Bylo mu 76 let. O jeho úterním náhlém úmrtí informoval Český volejbalový svaz. Pommer starší je s jedenácti mistrovskými tituly nejúspěšnějším trenérem mužské nejvyšší soutěže v Česku a bývalém Československu. V letech 1990 až 1991 vedl i mužskou volejbalovou reprezentaci tehdejšího Československa.

Válka na Ukrajině v říši sportu: Ruský tenista vyzývá k míru, KHL oslavuje Putina

Často opakovanou mantrou je, že sport a politika by se neměly míchat dohromady. Jenže když na ukrajinské civilisty padají bomby, už o žádnou politiku nejde. Rusku dávají nesmyslnost zahájení války pocítit mnohé sportovní organizace, jiné zatím zřejmě nepochopily, co se na východě Evropy děje. Podívejte se, co činy Vladimira Putina zatím ve světě branek, bodů a vteřin (ne)způsobily.