reklama
CNN Prima News volejbal

volejbal

Výpis příspěvků ke štítku „volejbal“

Skandál ve volejbale. Srbka rasisticky urazila thajské soupeřky, dělala na ně šikmé oči

Snad každý z českých fanoušků si pamatuje incident z fotbalového zápasu Slavie Praha s Glasgow Rangers. Ondřej Kúdela měl rasistickými slovy konfrontovat protihráče Glena Kamaru. I když přímé důkazy neexistovaly, vyfasoval od UEFA trest na 10 zápasů. To srbská volejbalistka Sanja Djurdjevičová předvedla před kamerami zcela jednoznačné urážlivé gesto a skončila s dvouzápasovým distancem. Co přesně se stalo?

Senzační úspěch českých beachvolejbalistů: Perušič a Schweiner berou v Dauhá zlato

Aktualizováno

Plážoví volejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner korunovali senzační pouť čtyřhvězdičkovým turnajem v Dauhá premiérovým českým mužským titulem na Světovém okruhu. Ve finále s Brazilci Evandrem a Gutem ani jednou neprohrávali a přes komplikace v závěru druhého setu zvítězili 21:16 a 21:19. Získali tak pořádnou porci bodů do olympijské kvalifikace.

Hra o vakcíny pro sportovce. Dočkají se skrze Euro nebo olympiádu očkování dříve?

Pro mnoho sportovců by bylo ideální, kdyby na vrcholu sezony mohli soutěžit s už absolvovaným očkováním proti koronaviru. Přijít o velkou akci totiž vinou nákazy nechce nikdo. Jenže podle plánu vakcinace v České republice by na mladé lidi (tedy i reprezentanty) mělo dojít až v pokročilé fázi léta. Pokud vůbec. Národní sportovní agentura, Český olympijský výbor i Česká unie sportu proto budou usilovat o to, aby profesionálům zajistily vakcínu dříve.

Krušná cesta k restartu sportu. Zákaz trénovat byl nepochopitelný, říká volejbalista

Frustrace, nepochopení, křivda. Nálada v českém sportu měla zejména v polovině října do ideálu daleko. Vládní opatření zatrhla soutěže i tréninky v halách. Teď přicházejí lepší časy, kdy po fotbalu a hokeji dostaly povolení k restartu i další soutěže. Dojmy z dění z posledních týdnů, které sdílel nejeden sportovec v tuzemsku, pro CNN Prima NEWS shrnul extraligový volejbalista Jiří Kraffer hrající za Kladno, kde je na hostování z Českých Budějovic.

Další sporty se probouzejí z kómatu. Na výjimku dosáhl také basketbal s volejbalem

Dvě nejsledovanější sportovní tuzemské soutěže se už minulý víkend znovu rozběhly. Po fotbalové Fortuna lize a hokejové extralize přichází řada také na další sporty. Potřebnou výjimku od hlavní hygieničky dostal nově basketbal a volejbal. Brzy by restart měly mít oficiálně povolený i florbal s házenou. Informaci zveřejnil na Twitteru předseda Národní sportovní agentury Milan Hnilička.

reklama