reklama
CNN Prima News volejbal

volejbal

Výpis příspěvků ke štítku „volejbal“

Tálibán jí usekl hlavu, tvrdí bývalý trenér nadějné volejbalistky. Rodina to popírá

22. října 2021 14:45
Aktualizováno

Obětí vládnoucích radikálů se v Afghánistánu měla stát nadějná volejbalistka Mahjabin Hakimiová. Její vražda přitom vyplynula na povrch až po několika týdnech. Tálibán jí podle informací bývalého trenéra sťal hlavu, ovšem rodina tvrdí něco jiného. Poté, co v srpnu převzalo vládu v zemi radikální hnutí, se kompletně změnil život mnoha obyvatelům. Mezi nejohroženější skupinu patří právě veřejně aktivní ženy – političky nebo sportovkyně.

Volejbalová fantazie. Češi vyřadili na domácím šampionátu olympijské vítěze z Francie

13. září 2021 20:52

Čeští volejbalisté postoupili do čtvrtfinále mistrovství Evropy, s pomocí publika v Ostravě šokovali Francii a nedávné olympijské vítěze z Tokia porazili 3:0 po setech 25:22, 25:19 a 34:32. Ve středečním boji o semifinále se svěřenci Jiřího Nováka utkají s úřadujícími vicemistry Evropy Slovinci, které porazili 3:1 ve svém zahajovacím utkání turnaje.

Skončila olympiáda v Tokiu, pro Čechy nejúspěšnější Hry moderní éry

8. srpna 2021 04:54

Sedmnáctý den byl na olympiádě v Tokiu tím úplně posledním. Češi už si nemohli myslet na žádnou další medaili, počet jejich cenných kovů se v sobotu definitivně zarovnal na jedenácti - víc jich v samostatné éře na LOH nikdy nevybojovali. Českou vlajku při slavnostním zakončení nesl stříbrný oštěpař Jakub Vadlejch, už před tím letošní Hry vyvrcholily mužským maratonem.

ON-LINE: Česko má jisté další medaile. USA našly po odstoupení Bilesové novou hvězdu

28. července 2021 22:52

Jiří Lipták a David Kostelecký předvedli ve finále střelby na trap fantastické výkony. Prvně jmenovaný je olympijským šampionem, Kostelecký má stříbro. Čtvrté místo ve finále dvojskifu získali veslaři Miroslav Vraštil a Jiří Šimánek. Tenistky Markéta Vondroušová a Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou se probojovaly do finále. Kanoistka Tereza Fišerová ve finále po sérii chyb skončila šestá. Plážoví volejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner dokázali ve svém prvním utkání po nákaze koronavirem prvně jmenovaného zvítězit.

Skandál ve volejbale. Srbka rasisticky urazila thajské soupeřky, dělala na ně šikmé oči

11. června 2021 12:46

Snad každý z českých fanoušků si pamatuje incident z fotbalového zápasu Slavie Praha s Glasgow Rangers. Ondřej Kúdela měl rasistickými slovy konfrontovat protihráče Glena Kamaru. I když přímé důkazy neexistovaly, vyfasoval od UEFA trest na 10 zápasů. To srbská volejbalistka Sanja Djurdjevičová předvedla před kamerami zcela jednoznačné urážlivé gesto a skončila s dvouzápasovým distancem. Co přesně se stalo?

Senzační úspěch českých beachvolejbalistů: Perušič a Schweiner berou v Dauhá zlato

12. března 2021 19:20
Aktualizováno

Plážoví volejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner korunovali senzační pouť čtyřhvězdičkovým turnajem v Dauhá premiérovým českým mužským titulem na Světovém okruhu. Ve finále s Brazilci Evandrem a Gutem ani jednou neprohrávali a přes komplikace v závěru druhého setu zvítězili 21:16 a 21:19. Získali tak pořádnou porci bodů do olympijské kvalifikace.

reklama