CNN Prima News Vsetín

Vsetín

Výpis příspěvků ke štítku „Vsetín“

Hrozivá nehoda na Vsetínsku. Dva lidé zemřeli, silnice bude zavřená hodiny

1. listopadu 2022 09:07

Dva lidé zemřeli při úterní ranní nehodě nákladního a osobního automobilu, která se stala na silnici I/57 mezi Jablůnkou a Bystřičkou na Vsetínsku, uvedl mluvčí Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje Jakub Omelka. Silnice je uzavřená, policisté odklánějí dopravu na objízdné trasy, řekl policejní mluvčí Petr Jaroš. Kvůli odstraňování následků nehody bude podle něj silnice uzavřena asi ještě několik hodin.

Skandál na vsetínském koupališti. Návštěvník obtěžoval dítě, případ řeší policie

21. července 2022 13:48

Návštěvník na vsetínském koupališti v úterý podle starosty Jiřího Růžičky (KDU-ČSL) obtěžoval dítě. Incidentem se zabývá policie. Město v reakci na to zpřísnilo pravidla pro návštěvu koupaliště. Radnice je připravena lidem, kteří nedodržují návštěvní řád, zakázat vstup na koupaliště na celou sezonu. Na koupaliště také nemohou vstoupit děti do 13 let bez dozoru dospělého, uvedl ve čtvrtečním prohlášení rozeslaném médiím Růžička. Věk účastníků incidentu nezveřejnil.

Certifikát o očkování za pár tisíc. Falšovat je měly i pracovnice očkovacího centra

4. ledna 2022 12:27

Vsetínští kriminalisté stíhají od prosince čtveřici žen, které se podle nich podílely na falšování certifikátů o absolvovaném očkování proti covidu. Dvě z nich pracovaly ve vsetínském očkovacím centru. Podle policie ženy zajistily padělaný dokument pro více než 70 lidí, na úplatcích si přišly téměř na 500 000 korun. Dvěma nyní hrozí až pětileté vězení, čtyři, respektive tři roky ve vězení mohou v případě prokázání viny a odsouzení strávit další dvě spolupachatelky.

Štefl: Český „narcis“ Pešán si znepřátelil kolegy, Slováci svému kouči důvěřují

30. května 2021 21:20

Slovenský hokej, stejně jako český, zná dokonale. Oldřich Štefl prožil jako sportovní manažer jízdu Vsetína za šesti českými extraligovými tituly. Poté se přesunul do Bratislavy, kde byl u působení Slovanu v KHL. Před úterním vzájemným derby-duelem Česko–Slovensko na mistrovství světa v Rize rozebírá v rozhovoru pro CNN Prima NEWS oba protivníky.