CNN Prima News Vsetín

Vsetín

Výpis příspěvků ke štítku „Vsetín“

Bude hrát Jaromír Jágr v příští sezoně, nebo ne? Prozradil to v exkluzivním rozhovoru

Po úspěšné baráži Kladna všechny fanoušky zajímá, jestli hokejová legenda Jaromír Jágr bude hrát i příští rok v extralize a pokračovat ve sportovní kariéře. Sám hvězdný hokejista na to odpovídá v exkluzivním rozhovoru, který vznikl k chystanému speciálu k mistrovství světa v hokeji. Jeho slova o dalších plánech si nenechte ujít už dnes večer za minutu osm v pořadu Showtime.

Muž oloupil a zranil seniorku, pak utekl od soudu. V Olomouci mu raději spoutali ruce i nohy

Olomoucký soud ve středu uložil jednadvacetiletému Martinu Koňaříkovi za loupežné přepadení seniorky ve Valašském Meziříčí a útěk od vsetínského soudu 6,5 roku vězení. Odsouzen byl za tři trestné činy. Koňařík jednaosmdesátiletou ženu přepadl loni v dubnu, při napadení jí zlomil pažní kost, seniorka má dodnes trvalé následky. Při projednávání vazby u vsetínského soudu se poté pokusil o útěk, policisté jej zadrželi až v řece Bečvě. Obžaloba původně žádala 7,5 roku vězení. Muž se k činu přiznal, policii se po útoku sám přihlásil. S rozhodnutím soudu ve středu souhlasil, žalobkyně si ponechala lhůtu na odvolání.

Hašek o Čechmánkovi: Výborný brankář a parťák. Prozradil, jak spolu fungovali v Naganu

Roman Čechmánek byl vynikající brankář a také výborný parťák. Jeho smrt znamená obrovskou ztrátu nejen pro český, ale pro celý hokejový svět. Ve vysílání CNN Prima NEWS to řekl Dominik Hašek. Kromě jiného prozradil, jak se zlínským rodákem vycházel v dobách legendárního Nagana, a rovněž zavzpomínal na vzájemné zápasy z NHL. Čechmánek, kterého lze bezpochyby označit za jednoho z nejlepších českých brankářů moderní historie, zemřel náhle v neděli ve věku 52 let.

Čechmánkův odkaz: Čaroděj v zelenožlutých betonech, mistr nájezdů i bouřlivák ve stínu Haška

Legenda vsetínské dynastie, specialista na nájezdy s vystrčenou hokejkou, nenapravitelný bouřlivák, spoluautor zlatého hattricku a ten druhý brankář z Nagana. To vše lze říct o Romanu Čechmánkovi. Jeden z nejlepších českých hokejových gólmanů moderní historie zemřel náhle v neděli ve věku 52 let. Na poli tuzemského hokeje zanechal nesmazatelnou stopu.

Čunek parazituje na romské komunitě, objeví se a je problém. Politik oponoval

K problémům s romskou komunitou ve Vsetíně vždy dochází, když je ve vedení Jiří Čunek. Parazituje na ní a získává si tak politické body. O působení lidoveckého politika si to myslí občanský aktivista Jaroslav Miko, který byl hostem pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Starosta valašské metropole takové nařčení zcela odmítá a podle něj nestojí za komentář. Hádku ve studiu rozvířil mimo jiné také případ z roku 2006, kdy lidovec vystěhoval romské obyvatele z území města.