Zlínský kraj

Nejnovější příspěvky k tématu

Případ týraného psa z Uherského Hradiště: Majiteli hrozí léta vězení, pes je v nové rodině

Kriminalisté ve čtvrtek obvinili pětadvacetiletého muže z týrání zvířat. Majitel podle policie nechal minimálně od loňského listopadu do letošního března tříletého psa plemene americký buldok samotného v bytě v panelovém domě v Uherském Hradišti. Pes je již v náhradní rodině. Obviněnému hrozí až šest let vězení, sdělil ve čtvrtek mluvčí policie Radomír Šiška.

Na Kroměřížsku se na železničním přejezdu srazila dvě auta. Vlaky nejezdily

Aktualizováno

Železniční trať z Bystřice pod Hostýnem do Holešova na Kroměřížsku je po páteční ranní nehodě dvou osobních aut znovu průjezdná. Mimo provoz byla přibližně tři hodiny. Vlaky začaly jezdit krátce před 11:00. Vozidla se střetla na železničním přejezdu v Bystřici pod Hostýnem, jeden člověk při nehodě utrpěl zranění, uvedli mluvčí Správy železnic Martin Kavka a mluvčí krajské záchranné služby Gabriela Netopilová Sluštíková.

Zlínský kraj se rozkládá na východě a jihovýchodě Moravy. Žije zde zhruba 580 tisíc obyvatel. Tvoří ho okresy Zlín, Vsetín, Uherské Hradiště a Kroměříž. Mezi nejznámější památky patří Zámek Kroměříž s Květnou a Podzámeckou zahradou nebo hrad Buchlov. Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz.