Zlínský kraj

Nejnovější příspěvky k tématu

Střelba před supermarketem v Česku. Řidič po hádce vytáhl zbraň, druhého zasáhl do nohy
Krimi

Střelba před supermarketem v Česku. Řidič po hádce vytáhl zbraň, druhého zasáhl do nohy

Konflikt dvou řidičů na parkovišti před obchodním centrem v Uherském Hradišti skončil střelbou. Útočníka policie zadržela a zbraň, ze které se střílelo, zajistila. Záchranáři zároveň převezli postřeleného muže se zraněním nohy do nemocnice. Novinářům to sdělili policejní mluvčí Petr Jaroš a mluvčí krajské záchranné služby Gabriela Netopilová Sluštíková. K incidentu došlo v pátek odpoledne. Podle informací CNN Prima NEWS mělo dojít ke sporu kvůli parkování. Postřelený muž měl zaútočit jako první, zatímco druhý pistoli údajně použil k sebeobraně. Tuto verzi však policie nepotvrdila.

Požár v Otrokovicích hasiči lokalizovali. Jeden z nich skončil v nemocnici s popáleninami

Hasičům se podařilo lokalizovat požár v Otrokovicích na Zlínsku, oheň si již nešíří. Škodu ani příčinu zatím určit nejde, vyšetřovatelé nemohou na požářiště. Kvůli plamenům v objektu s dílnami a obchody v Otrokovicích na Zlínsku byl vyhlášen zvláštní stupeň poplachu. Zasahovalo 27 jednotek. Jeden hasič se podle mluvčí Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje Gabriely Netopilové Sluštíkové popálil.

Dvě pohřešované děti ze Zlínska policie vypátrala ve Vsetíně, jsou v pořádku

Aktualizováno

Dvě děti ve věku 12 a 13 let, které od pondělí hledala zlínská policie, jsou v pořádku. Chlapce i dívku ze Zlínska policisté díky informacím od veřejnosti vypátrali ve středu ve Vsetíně. Novinářům to sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Dvanáctiletá dívka odešla z domu v pondělí ráno, třináctiletý chlapec v neděli odpoledne.

Kubík se narodil ve Vizovicích na zastávce. S porodem pomohli policisté hlídající metalisty

Když se koná festival, má to i své výhody. Své o tom ví tatínek zdravého chlapečka, který dostal jméno Jakub. Cestou do porodnice ve Zlíně se chlapeček tak rychle dral na svět, že musel otec zastavit na zastávce ve Vizovicích, kde probíhá Masters of Rock, a o pomoc požádal přítomnou hlídku policistů. Záchranáři po příjezdu na místo pomohli šťastnému tátovi přestřihnout pupečník.

Zlínský kraj se rozkládá na východě a jihovýchodě Moravy. Žije zde zhruba 580 tisíc obyvatel. Tvoří ho okresy Zlín, Vsetín, Uherské Hradiště a Kroměříž. Mezi nejznámější památky patří Zámek Kroměříž s Květnou a Podzámeckou zahradou nebo hrad Buchlov. Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz.