CNN Prima News Vuelta

Vuelta

Výpis příspěvků ke štítku „Vuelta“

Slovinský cyklista Roglič odolal tlaku Carapaze v horách a obhájí vítězství na Vueltě

7. listopadu 2020 18:17

Slovinský cyklista Primož Roglič s obtížemi uhájil v poslední horské 17. etapě Vuelty červený trikot lídra a obhájí loňské vítězství. Lídr týmu Jumbo-Visma má navzdory závěrečnému útoku Ekvádorce Richarda Carapaze v čele celkového pořadí náskok 24 sekund. Zkrácený závod ve Španělsku skončí nedělní rovinatou etapou s cílem v Madridu.

Náplast za Tour i zrušený závod Paříž–Roubaix. Štybar se postaví na start Vuelty

14. října 2020 13:35

Kvůli zranění přišel na poslední chvíli o nejslavnější cyklistický závod – Tour de France. Pak se český jezdec Zdeněk Štybar dozvěděl, že jeho oblíbená slavná klasika Paříž–Roubaix se kvůli koronaviru letos definitivně nepojede. Útěchou je pro něj nyní fakt, že se dostal do osmičlenné nominace týmu Deceuninck – Quick Step na poslední Grand Tour sezony, španělskou Vueltu, kterou jel v minulosti už čtyřikrát.

Překvapení před cyklistickou Tour de France. Tým Ineos nenominoval dva bývalé šampiony

19. srpna 2020 11:08

Profesionální cyklisty čeká v následujících týdnech pořádný kvapík. Pořadí největších závodů se kvůli koronavirové pandemii změnilo, a tak příznivce jako první čeká vůbec nejslavnější akce – Tour de France. Jednotlivé stáje postupně zveřejňují sestavy, ve kterých se zúčastní třítýdenního putování. O překvapení lze mluvit při pohledu na složení britského týmu Ineos, který nenominoval dva bývalé vítěze „Staré dámy“.