reklama
CNN Prima News výjimečný trest

výjimečný trest

Výpis příspěvků ke štítku „výjimečný trest“

Muž měl zastřelit přítelkyni s milencem, v Plzni stanul před soudem. Kolik mu hrozí?

4. října 2021 12:39

Z dvojnásobné vraždy se v pondělí začal u Krajského soudu v Plzni zpovídat šedesátiletý Miroslav Kumbera z Horního Slavkova na Sokolovsku. Podle státního zástupce letos v lednu zastřelil v Horním Slavkově svou legálně drženou zbraní dva lidi. U soudu mu hrozí až výjimečný trest. Státní zástupce v případě uznání viny navrhuje trest 16 let vězení ve věznici s ostrahou a propadnutí zbraně, řekla mluvčí soudu Jana Durná. Soud pokračuje v dalších dnech.

Seniorka dlužila kamarádkám miliony. Když je měla vrátit, ženy se prý pokusila otrávit

25. srpna 2021 21:18

Případ jako z kriminálního filmu v současnosti řeší specializovaný trestní soud v Penzinku na Slovensku. Devětašedesátiletá důchodkyně Tereza si od třech kamarádek půjčila v přepočtu přes tři miliony korun. Když mělo dojít na vrácení peněz, žena se je údajně pokusila otrávit atropinem. Hrozí jí výjimečný trest, píše web Noviny.sk.

Brutální vražda, znásilnění vlastní matky i kuplířství. Muži hrozí až výjimečný trest

19. října 2020 14:21

Bývalý policista a taxikář měl podle obžaloby brutálně zavraždit ženu, znásilnit vlastní matku či vydírat i dalším ženám a vyhrožovat jim. V pondělí před Městským soudem v Praze však obžalobu odmítl. Přiznal, že byl dlouhodobě pod vlivem pervitinu, vrahem ale není. V případě prokázání viny mu hrozí až dvacet let vězení, případně i výjimečný trest.

Hrůzná vražda holčičky v Přerově: Soud poslal matku na 19,5 roku do vězení

31. srpna 2020 09:07
Aktualizováno

Olomoucký krajský soud za brutální vraždu tříleté holčičky potrestal 23letou ženu z Přerova 19,5 lety vězení. Podle rozsudku žena pod vlivem pervitinu dítěti nejprve zasadila desítky ran pěstí, poté dívenku rdousila rukama a škrtila kabelem. Nakonec ji měla ubodat nůžkami a tělíčko schovat do pračky. Žena byla obviněna v nejpřísnějším odstavci, vraždu spáchala podle soudu zvlášť surovým a trýznivým způsobem. Žalobkyně původně žádala výjimečný trest 25 let.

reklama