Moravskoslezský kraj

Nejnovější příspěvky k tématu

Krimi

Dělníci ve Frýdku-Místku vykopali lidskou kostru. Další dvě ležely na skládce

Policisté našli ve Frýdku-Místku další kosterní ostatky. V pondělí objevili pracovníci technických služeb lidské kosti při výkopových pracích před bývalým kulturním domem válcoven plechu, v úterý byly nalezeny další na skládce, kam dělníci vozili zeminu z výkopových prací. Novinářům to sdělila policejní mluvčí Eva Michalíková. Případ si podle ní převzali kriminalisté z Frýdku-Místku.

Moravskoslezský kraj

Hasiči evakuovali nádraží v Havířově, vlaky nejezdí. U trati stavaři poškodili plynové potrubí

 • Aktualizováno
 • Hasiči v pondělí odpoledne z preventivních důvodů evakuovali železniční nádraží a jeho okolí v Havířově na Karvinsku. Nedaleko tratě stavaři poškodili plynové potrubí. Doprava je mezi Ostravou a Albrechticemi u Českého Těšína zastavena, řekl mluvčí Správy železnic Martin Kavka. Oprava plynového potrubí podle něj potrvá tři až čtyři hodiny. Dopravce zavedl náhradní autobusovou dopravu.

  Oáza klidu, kde všechen čas patří jen vám: Wellness hotel Ondrášův dvůr

  Hotel adults only, aneb místo, kde se mohou ubytovat pouze dospělí. V zahraničí oblíbený a rozšířený trend. V Česku takových míst naopak moc není, lidé mu tady teprve přicházejí na chuť. Jak to v podnicích, kde jsou vítáni pouze dospělí a děti nad 15 let, chodí? Abychom to vám, divákům, mohli ukázat, vydali jsme se s kamerou pořadu Prima Česko do wellness hotelu Ondrášův dvůr.

  Smrtelná nehoda na D1: Kamion natlačil auto do návěsu s tankem, zemřel jeden člověk

  Jeden člověk v sobotu ráno zemřel a další dva utrpěli zranění při nehodě dvou nákladních a jednoho osobního vozu na dálnici D1 mezi Bohumínem na Karvinsku a polskou hranicí. Na místě zasahoval i vrtulník letecké záchranné služby. Provoz na dálnici je ve směru do Polska zastaven, informovala mluvčí moravskoslezské policie Eva Michalíková. Původně policie uvedla, že při nehodě zemřeli dva lidé, později svou informaci korigovala.

  Žije zde přibližně 1,20 milionu obyvatel. Kraj se dělí na okresy Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava a Ostrava-město. Cílem turistů bývají Jeseníky a nejvyšší hora Praděd, Beskydy nebo památky, jako je zámek Kunín, hrad Sovinec nebo zámek Slezské Rudoltice. Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz.