CNN Prima News vztahy

vztahy

Výpis příspěvků ke štítku „vztahy“

Kryptoměnový kolaps, o kterém se budou točit filmy. Pád burzy FTX se řídil z „bytu vášně“

17. listopadu 2022 06:19

Parta deseti přátel navzájem propletených milostnými vztahy. A luxusní střešní byt na Bahamách. Zní to jako scénář plytké reality show? Ve skutečnosti takhle začal reálný příběh, který skončil bankrotem jedné z největších kryptoměnových burz FTX. Její šéf Sam Bankman-Fried rozehrál kontroverzní finanční tažení, o kterém se budou bezesporu točit filmy.

Sám proti všem, kolegové mě neberou. Jak zlepšit pracovní vztahy a čeho se vyvarovat?

3. listopadu 2022 14:33

Možná vám to připomene školní léta, ale fakt je ten, že i dospělí lidé touží po tom být uznávaní a přijímaní. V pracovním kolektivu, kde trávíme podstatnou část svého života, to platí několikanásobně. Všichni máme čas od času výkyvy nálad, kterým okolí čelí s větším či menším porozuměním. Nicméně pokud patříte k lidem, kteří mají neustále pocit, že se proti nim spolčil celý svět a mění proto jedno zaměstnání za druhé, zbystřete. Možná děláte chyby, které ostatní štvou, aniž o tom sami víte.

Putinova „kmotřenka“ utekla z Ruska, policii unikla na Západ po razii. Označí ji Kreml za agentku?

27. října 2022 14:17

Roky se o Xeniji Sobčakové mluví jako o „kmotřence“ Vladimira Putina. Ruský prezident měl ještě před jejím narozením úzký vztah s její rodinou, zejména otcem Anatolijem Sobčakem, nyní se však vše mění. V domě novinářky policie provedla razii, údajně kvůli kritice války na Ukrajině. Následně Sobčaková uprchla z Ruska. Navíc jí hrozí, že bude označena za zahraniční agentku.

Po letech opět spolu. Bagárová s Cristovaem ukázali společnou fotku, fanoušci šílí

19. října 2022 19:45

Monika Bagárová a Ben Cristovao potěšili své fanoušky, když na sociálních sítích zveřejnili společnou fotografii. Tu pořídili v nahrávacím studiu, kde dvojice pracuje na nové písničce. Ačkoliv se o žádnou romantiku nejedná, mnozí fanoušci už teď spekulují, zda to mezi nimi opět „nezajiskřilo“. Bagárová a Cristovao totiž už před jedenácti lety tvořili pár.