CNN Prima News youtuber

youtuber

Výpis příspěvků ke štítku „youtuber“

Nic hrané nebylo. Promotér Clash of the Stars popsal, jak to bylo s útokem „psychopata“ Bejra

28. října 2022 06:09

Kontroverzní internetová osobnost Aleš Bejr, přezdívaný „psychopat“, napadl na tiskové konferenci jednoho z organizátorů divácky oblíbených zápasů celebrit Clash of the Stars. „Bejrovi se nelíbil jeden můj výrok. Zase vybuchl, nebyla to součást kampaně,“ vysvětlil incident promotér Tomáš Linh Le Sy. Bejr na konferenci zničehonic smetl v záchvatu vzteku ze stolu sklenici s vodou a začal s Tomášem Le Sym divoce cloumat. Dvojici od sebe muselo odtrhnout několik zaměstnanců ostrahy.

Fortnite hrají stovky milionů lidí, vydělává miliardy. V čem spočívá jeho popularita?

11. července 2022 09:41

Obrovský fenomén, který zná téměř každý teenager. Akční hra Fortnite patří k nejpopulárnějším titulům současnosti, což ukazují i samotná čísla – každý měsíc si tuto on-line střílečku pustí zhruba 300 milionů hráčů. Ročně hra vygeneruje autorům miliardy dolarů. V čem přesně ale spočívá úspěch Fortnite? Na to hledala odpověď redakce herního pořadu CNN Prima Gaming.

Další Datlova výhra či napadení Grznára po zápase. Souboje celebrit přitáhly mnoho lidí

26. června 2022 00:02

V pražské hale Královka se uskutečnil druhý turnaj organizace Clash of the Stars. V ringu se proti sobě opět postavily hvězdy sociálních sítí v čele s youtubery, tiktokery či účastníky primácké reality show Like House. Událost přitáhla pozornost především mladšího publika. Nejvíce očekávaný zápas proběhl mezi influencery Markem „Datlem“ Valáškem a Jakubem „Freescootem“ Smrekem. Datel nakonec zvítězil na body a připsal si tak další výhru. Velkou pozornost si vysloužil také bizarní zápas mezi tiktokerem Patrikem „Kolesem“ Pešavou a influencerem Lukášem Krilem, kteří se utkali v polštářové bitvě. Kulturistu Filipa Grznára po vítězném utkání napadl youtuber Aleš Bejr.

V patnácti vypadala jako stařena. Slavná youtuberka podlehla nemoci „Benjamina Buttona“

14. ledna 2022 09:47

Když byly Adalii Rose Williamsové tři měsíce, lékař oznámil jejím rodičům, že trpí velmi vzácnou genetickou nemocí. Hutchinsonovův-Gilfordův syndrom zapříčiňuje rychlé stárnutí, které provází zpomalený růst či vypadávání vlasů. Dívenka tak v dětském věku vypadala jako stařena. Adalie se však svému osudu postavila a svůj životní příběh sdílela s miliony fanoušků na sociálních sítích. Zákeřnému chronickému onemocnění však ve středu youtuberka podlehla, bylo jí pouhých 15 let.

Očkujte se, stihl vyzvat miliony fanoušků. Pak slavný youtuber covidu podlehl

17. září 2021 20:45

Proslavil se vytvořenými sériemi skriptových videí ze hry Minecraft, na Youtube ho sledovalo více než 1,5 milionu odběratelů. Americký 36letý youtuber Brandon Ashur však podlehl komplikacím spojeným s nemocí COVID-19. Své sledující o svém zdravotním stavu pravidelně informoval na sociálních sítích. „Doufám, že to přežiju,“ psal pod fotografie z nemocnice. Nakonec všechny žádal o jediné: „Prosím, očkujte se, tohle nechcete.“

Sociální sítě ho stály život. Při natáčení videa v Alpách zemřel oblíbený youtuber

31. července 2021 10:46

Bylo mu teprve 22 let, ale znaly ho statisíce lidí. Dánský youtuber a influencer Albert Dyrlund své práci obětoval to nejcennější: život. Při natáčení videa v italských Alpách spadl ze stovek metrů a na místě zemřel. Fanoušci truchlí a apelují, aby byli lidé při natáčení riskantních videí opatrní nebo se jim vyvarovali úplně.