reklama
CNN Prima News youtuber

youtuber

Výpis příspěvků ke štítku „youtuber“

Očkujte se, stihl vyzvat miliony fanoušků. Pak slavný youtuber covidu podlehl

17. září 2021 20:45

Proslavil se vytvořenými sériemi skriptových videí ze hry Minecraft, na Youtube ho sledovalo více než 1,5 milionu odběratelů. Americký 36letý youtuber Brandon Ashur však podlehl komplikacím spojeným s nemocí COVID-19. Své sledující o svém zdravotním stavu pravidelně informoval na sociálních sítích. „Doufám, že to přežiju,“ psal pod fotografie z nemocnice. Nakonec všechny žádal o jediné: „Prosím, očkujte se, tohle nechcete.“

Sociální sítě ho stály život. Při natáčení videa v Alpách zemřel oblíbený youtuber

31. července 2021 10:46

Bylo mu teprve 22 let, ale znaly ho statisíce lidí. Dánský youtuber a influencer Albert Dyrlund své práci obětoval to nejcennější: život. Při natáčení videa v italských Alpách spadl ze stovek metrů a na místě zemřel. Fanoušci truchlí a apelují, aby byli lidé při natáčení riskantních videí opatrní nebo se jim vyvarovali úplně.

Vydávají se za nezletilé a chytají sexuální predátory. „Jednotka“ načapala i youtubera

24. dubna 2021 23:46

Samozvaní strážci zákona z Kalifornie si říkají Jednotka CC (Creep Catching Unit). Pod falešnými identitami nezletilých dětí na internetu lákají na intimní schůzky sexuální predátory. Nahrávky následně veřejně sdílejí a dospělé pranýřují. I přesto, že tímto způsobem odhalili stovky podezřelých, skutečným policistům jejich metody vadí.

reklama