CNN Prima News youtuber

youtuber

Výpis příspěvků ke štítku „youtuber“

Světoznámý streamer má rakovinu. Jsem v šoku, choďte na pravidelné prohlídky, vyzývá Ninja

Patří mezi největší celebrity ve světě gamingu. Teď populární streamer vyděsil své fanoušky. Tyler „Ninja“ Blevins odhalil veřejnosti choulostivou zprávu. Lékaři zjistili, že dvaatřicetiletý Američan má rakovinu. Při preventivním vyšetření kůže mu na chodidle našli melanom. „Berte to jako doporučení a choďte na kožní prohlídky,“ apeluje na své fanoušky.

Komunikace prezidenta se změní, řekla Pavlova mluvčí. Kdy bude jasno o schůzce se Zemanem?

Ve čtvrtek proběhl kontakt mezi tajemníky dosluhujícího prezidenta Miloše Zemana a nově zvoleného Petra Pavla, sdělila v rozhovoru pro CNN Prima NEWS mluvčí vítězného kandidáta Markéta Řeháková. O schůzce šéfa Hradu s jeho nástupcem by tak mělo být brzy jasno. Hradní komunikaci prý čekají velké změny. Mluvčí chce klást důraz na sociální sítě a navázat spolupráci s influencery.

Nová generace MMA zápasů. Bijci měří síly v autobusu, okna končí zalitá krví

Řada MMA zápasníků amatérů začíná své souboje posouvat na takzvaně vyšší level. Některým fanouškům smíšeného bojového umění je známo, že bitky například v Rusku probíhají mimo jiné na sedadlech automobilů či v telefonních budkách. Nyní však přichází zřejmě nová generace boje – v autobusu. S nápadem přišel francouzský youtuber, který slibuje, že přijde s ještě originálnějším místem, které nahradí tradiční klec oktagonu.