CNN Prima News zábavní park

zábavní park

Výpis příspěvků ke štítku „zábavní park“

Morbidní tajemství Disneylandu: Návštěvníci na atrakcích rozptylují popel svých příbuzných

1. ledna 2023 13:50

Americké zábavní parky společnosti Disney skrývají temné tajemství. Vedle žádostí o ruku, svateb a oslav narozenin si totiž někteří lidé jeden z nejpopulárnějších zábavních řetězců volí i za místo posledního odpočinku. Oproti romantickým představám klidného spočinutí popela u oblíbených atrakcí je však realita o poznání krutější. Zaměstnanci resortu už takové žádosti nedoprovází obvyklou pietou, uklizený popel standardně vyhazují s ostatními odpadky.

Fantazie dětí plní 16 let: Společnost TR Antoš je čerstvým držitelem osvědčení ke značce České kvality

9. prosince 2022 12:51

Obchodníci a poskytovatelé služeb, na které se zákazníci a klienti mohou spolehnout. Právě takové společnosti už dlouhé roky sdružuje značka Česká kvalita. Ta do svých řad i letos přivítala nové členy, mezi nimiž je také výrobce dětských hřišť, TR Antoš. Tato společnost na trhu funguje již déle než třicet let a zhruba polovinu z tohoto času poskytuje radost právě dětem, kterým pomáhá utvářet bezpečný svět plný dobrodružství.

Děsivý zážitek na horské dráze. Ke konci jízdy došlo k poruše, pět lidí odvezli do nemocnice

26. srpna 2022 20:53

Pět lidí skončilo ve čtvrtek v nemocnici poté, co se porouchala jedna z nejrychlejších a nejvyšších dřevěných horských drah na světě v zábavním parku Six Flags v New Jersey. Nikdo naštěstí neutrpěl vážná zranění, tamním záchranářům si stěžovali hlavně na bolesti zad. Příčina nehody je zatím neznámá. Dráha je nyní uzavřena. O incidentu informoval zábavní park.

Mickey Mouse vznikl ve vlaku a z nouze. Proč Walt Disney musel falšovat svůj věk?

15. prosince 2021 15:02

Walt Disney je jedním z nejznámějších jmen na světě. Filmy a postavičky vytvořené jeho studiem zná téměř každý. Sám producent vedl fascinující život, v mládí falšoval svůj věk, miloval železnici a právě při cestě vlakem začal pracovat na ikonickém Mickey Mousovi. Co všechno muž, který 15. prosince roku 1966 zemřel, stihl?

Do práce jen s očkováním. Po Facebooku a Googlu vyžaduje vakcínu i Disney či Uber

31. července 2021 12:22

Po internetových gigantech Facebooku a Googlu se pro povinné očkování rozhodly další společnosti ve Spojených státech. Vakcinaci bude vyžadovat také Disney a po některých zaměstnancích i obchodní řetězec Walmart. Americké firmy dále z důvodu stoupajícího počtu nově nakažených lidí zavádí znovu povinnost zakrytých úst a nosu. Informoval o tom deník Los Angeles Times.

„Nepotopitelný Titanic“ zakotví v čínském zábavním parku. Nabídne i luxusní ubytování

30. května 2021 18:56

Nejznámější plavidlo světa s tragickým osudem – Titanic – si lidé budou moci prohlédnout i ve 21. století, a to v Číně. Identický model ve své době největší osobní lodi se však jen tak nepotopí, své místo totiž bude mít v zábavním parku Romandisea. Kopie bude trvale ukotvena v nádrži na řece Qijiang několik set kilometrů od moře a návštěvníci v ní budou moci i přespat.