CNN Prima News zábavní park

zábavní park

Výpis příspěvků ke štítku „zábavní park“

Skluzavky, hopsadla i dinosaurus: Robinson park v Jihlavě nabízí dětem spoustu atrakcí

Aktualizováno

Jarní prázdniny jsou téměř za námi, přesto mnozí rodiče stále řeší otázku: Jak své pilné školáky odměnit? Co takhle dopřát jim pořádnou zábavu, či dokonce adrenalin? Stačí zajet do Jihlavy. Hned vedle stejnojmenné řeky stojí Robinson park plný atrakcí a také kuchařských dobrot. Mezi návštěvníky tam chodí dokonce i ochočený dinosaurus, který miluje děti. Přestože má ostré zuby, zatím nikoho nekousnul. Právě tady poznáte, co to znamená užít si zábavu na plné pecky.

Blue Style Prima Fest pobavil 15 000 lidí. Známé hvězdy doplnil velbloud nebo domácí zmrzlina

Největší rodinný festival Blue Style Prima Fest přilákal na čtvrtý ročník přes 15 000 návštěvníků, což je nejvíce v historii. Jedna z mála dvoudenních akcí zaměřených na zábavu pro celou rodinu v Česku byla zalitá sluncem a pohodou. Událost si nenechal ujít nikdo, kdo miluje zábavu, cestování, soutěžení a velký výběr různorodých aktivit. Aktuální ročník opět zajistila primácká agentura Solootions ve spolupráci s CK Blue Style, rádiem KISS a zábavním parkem Šikland.

Soutěžte s námi o vstupenky do Farmaparku Soběhrdy

Říká vám něco dromedár, Watusi, Emu nebo třeba vodní buvol? Že ne? Nevadí, díky této výhře se o každém zmíněném zvířátku něco dozvíte a co více…můžete některé z nich i nakrmit. Showtime si pro vás připravil soutěž o vstupenky do zábavního areálu Farmapark Soběhrdy. Pro 4 výherce je připravena jednodenní vstupenka do tohoto rodinného parku plného atrakcí, zvířátek i dobrého jídla. A to není vše! Jeden z vás může vyhrát sezonní vstupenku pro dva! A co pro to můžete udělat? Stačí když nám správně odpovíte na soutěžní otázku níže.

Soutěžte s námi o vstupenky do rodinného parku Mirakulum

Největší zábavní park pro rodiny s dětmi v Česku? To je Mirakulum, kde si lze legraci a dobrodružství užít na dvanácti hektarech herní plochy! Čekají tu například Hrad Mirakulum, vodní svět, lesní město nebo farma. A pět z vás má teď šanci vyhrát čtyři vstupenky, a navíc i balíček, kterým vás i vaše děti Mirakulum vybaví na letní túry a výlety. Tak neváhejte a soutěžte s námi!

Soutěžte o víkendový pobyt pro celou rodinu v Excalibur City v hodnotě 8.799 Kč

V zábavním centru Excalibur City se snad nemůže nikdo nudit. Dělat se tu dá, co vás napadne - nakupovat, dopřát si něco na zub, nechat se hýčkat ve wellness centru a děti jistě nadchne zábavní park Merlin’s KinderWelt či největší muzeum jukeboxů a pinballů na světě Terra Technica nebo nově otevřený farma park. Zapojte se do soutěže a užijte si toto pohádkové městečko naplno! Tři z vás odměníme voucherem na víkendový pobyt pro čtyřčlennou rodinu.

BLUE STYLE PRIMA FEST představuje kompletní program. Přináší dvě akční nabídky

Letní rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST odtajnil detailní program na dvou hlavních pódiích. Festival opět roztančí největší zábavní park Šikland na Vysočině. Dvoudenní akce pro celé rodiny nabízí v termínu 14. a 15. července 2023 široké spektrum aktivit pro všechny věkové kategorie. Hvězdami nabitý hudební line-up přináší českou muzikantskou špičku. Dětští návštěvníci se mohou těšit na Čiperky, Zlobidla s. r. o., Míšu Růžičkovou nebo čarodějnou pohádku a spoustu dalšího. Navíc máte skvělou příležitost potkat se s oblíbenými herci a moderátory z televizní obrazovky a populárními influencery.