reklama
CNN Prima News záběry

záběry

Výpis příspěvků ke štítku „záběry “

Čína znovu ukázala tenistku Pcheng Šuaj. Na záběrech nemluví, jen přikyvuje nebo mává

21. listopadu 2021 10:43

V čínských médiích se objevilo další video s tenistkou Pcheng Šuaj, o jejíž osud panují obavy, poté co na začátku listopadu zveřejnila, že se stala obětí sexuálního napadení někdejším vicepremiérem. Bývalá světová jednička ve čtyřhře na záběrech z mládežnického turnaje v Pekingu mává u kurtu divákům a rozdává jim autogramy.

Děsivé záběry z nehody u Škodovky: Auto najelo do lidí a zdemolovalo bránu

3. května 2021 14:42

Policie zveřejnila video z nehody, která se stala v úterý 27. dubna u jedenácté brány automobilky Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Krátce před dvaadvacátou hodinou večer tam řidič osobního auta najel ve vysoké rychlosti do skupiny lidí na chodníku. Tři osoby zranil, jednu ženu museli záchranáři transportovat vrtulníkem do pražské nemocnice. Vozidlo následně zdemolovalo i část brány.

Policisté dopadli zloděje, který okradl sestřičky v náchodské nemocnici

8. dubna 2021 09:35

Policisté z Královéhradeckého kraje odvolali pátrání po totožnosti muže, který v náchodské nemocnici na sesterně vykradl covidové oddělení na jednotce intenzivní péče. Poté, co zveřejnili kamerové záznamy, se jim ozvalo hned několik lidí z celé České republiky, kteří pachatele poznali. Jde o 64letého muže, který je stíhaný za obdobnou trestnou činnost v jiné části republiky.

Záběry z místa Kellnerovy havárie: Vrtulník se zřítil při přistávacím manévru

29. března 2021 12:37

Na vyproštění těl pracovala státní police, národní garda a aljašská státní služba. Reportér Alaska's News Source přímo z Údolí kobylek na Aljašce popsal, jak probíhaly první momenty po nehodě vrtulníku s Petrem Kellnerem. Kromě českého miliardáře zahynuli další čtyři muži, jeden je v kritickém stavu v nemocnici. CNN Prima NEWS získala unikátní reportáž z místa nehody od stance KTUU a americké CNN.

reklama