CNN Prima News záběry

záběry

Výpis příspěvků ke štítku „záběry“

Šílené záběry z D10: Řidič se řítil rychlostí 315 km/h, spolujezdec hazardní jízdu natáčel

14. ledna 2023 09:01

Neuvěřitelnou rychlostí se po dálnici D10 na Liberecku řítil řidič sportovního vozu. Jeho spolujezdec ho při šílené jízdě natočil, video se podařilo získat redakci CNN Prima NEWS. Auto jede v levém rychlém pruhu, přestože dálnice je volná. Důvodem je zřejmě právě závratná rychlost. Reportér Libor Tampier našel i muže, který tvrdí, že seděl za volantem.

Vítejte na Ukrajině, mrtvoly! Obávaní „Krakeni“ ukázali drsné snímky z bojů i ruské zajatce

9. ledna 2023 06:58

Výbuchy granátů, řinčení vystřelených nábojů i křik plný bolesti. Obávaný ukrajinský prapor Kraken zveřejnil 12minutové video, které místy spíše připomíná akční střílečku nebo válečný film. Ve skutečnosti jde o záběry demonstrující surovou realitu války na Ukrajině. Unikátní video ukazuje práci elitních „Krakenů“ v terénu, jak ničí obrněnou nepřátelskou techniku, čistí jeden dům za druhým či zajímají ruské okupanty, kteří se radši rozhodli vylézt ze své skrýše a vzdát se.

Fenomén ukrajinských záběrů z bojů: Jaký mají smysl a proč je Kyjev zveřejňuje?

15. prosince 2022 13:58

Od vypuknutí ruské invaze na Ukrajinu uběhlo skoro 10 měsíců. Ukrajinské ozbrojené síly za tu dobu sdílely na sociálních sítích nespočet videí, která dokumentují úspěšné údery na okupanty. Vedoucí zahraniční redakce CNN Prima NEWS Matyáš Zrno vysvětlil, proč Kyjev takové materiály zveřejňuje. Vojenský expert také zhodnotil ruské i ukrajinské ztráty.

Záběry z bojů: Na ruské okupanty padají bomby. Klenotnická práce, glosuje generální štáb

28. října 2022 06:27

Ukrajinská vojska přecházejí u Bachmutu v Doněcké oblasti do protiútoku. Podle prezidenta Volodymyra Zelenského se právě tam odehrávají nejtvrdší boje. Na ruské okupanty padaly bomby přímo z dronů, zbytek přeživších se nakonec stáhl, ukazují záběry, které zveřejnila 30. mechanizovaná brigáda. Jejich pravost nelze v době válečného konfliktu nezávisle ověřit.

První záběry zničeného plynovodu Nord Stream. Způsobila to extrémní síla, říká odborník

18. října 2022 13:09

Dánské úřady v úterý potvrdily rozsáhlé poškození plynovodů Nord Stream u dánských břehů v Baltském moři a uvedly, že příčinou byly „silné výbuchy“. Švédský deník Expressen zveřejnil první údajné záběry poškozených produktovodů vedoucích z Ruska do Německa. Dohromady čtyři mohutné úniky plynu se na konci září vyskytly v mezinárodních vodách.