CNN Prima News záběry

záběry

Výpis příspěvků ke štítku „záběry“

Zkáza pýchy ruského letectva. Nadzvukový bombardér se zřítil v plamenech, ukazuje video

Ve Stavropolském kraji na jihozápadě Ruska se zřítil ruský strategický bombardér Tu-22M3, který se vracel na základnu po splnění bojového úkolu, informovalo v pátek podle agentury Interfax ruské ministerstvo obrany. Za příčinu nehody podle předběžného vyšetřování označilo technickou závadu. Později se však k sestřelení bombardéru přihlásila Ukrajina.

Policista z Floridy rozstřílel v panice vůz se zatčeným. Vylekal ho pád žaludu, ukazuje video

Bizarní případ řeší úřad šerifa na americké Floridě. Zasahujícího policistu Jesseho Hernandeze vylekal pád žaludu na střechu auta natolik, že vůz se zatčeným mladíkem rozstřílel. V afektu byl navíc přesvědčený, že utrpěl střelné zranění. Vyvolal tím na místě dokonce takovou paniku, že začala střílet i jeho kolegyně. Incident se stal už loni, policie nyní zveřejnila záběry z kamery, píše web Daily Beast.

Brutální útok v Brně: Spadla jsem ze schodů, tvrdila zbitá žena. Agresora usvědčilo video

Třiadvacetiletý agresor v noci na středu vláčel ženu po prázdném podchodu na brněnském hlavním nádraží, opakovaně ji také udeřil o zem. Útoku si záhy všimla obsluha kamer, která přivolala městskou policii. Strážníci zasáhli po několika desítkách sekund, muže na místě kvůli jeho chování spoutali a předali ho jako podezřelého z trestného činu. Napadená tvrdila, že spadla ze schodů. Městská policie Brno dramatické záběry zveřejnila na Facebooku.

Katastrofální ruský útok na videu. Tanky se vyřadily navzájem, pak si obrněnce podaly drony

Ruská armáda má za sebou útok, který si rozhodně za rámeček nedá. Během jedné z operací na jihu od obce Novomychajlivka na Donbasu se pokazilo snad vše, co mohlo. Jak ukazují záběry ukrajinské armády, před dosažením bitevní fronty se ruské kolony zamotaly do sebe, výsledkem byla srážka dvojice tanků. Jeden z nich byl vyřazen z provozu úplně. Všechna válečná vozidla se téměř okamžitě stala potravou pro ukrajinské dělostřelectvo i sebevražedné drony. Okolnosti pořízení záběrů není v průběhu válečného konfliktu možné nezávisle ověřit.