CNN Prima News záchrana

záchrana

Výpis příspěvků ke štítku „záchrana“

Bál jsem se, že řeknu kravinu, ukázal jsem jizvy. Bezdomovec Daniel popsal záchranu mladíka

26. ledna 2023 16:08

Šťastný konec mělo pondělní drama nedaleko pražského hlavního nádraží, kdy muž bez střechy nad hlavou zachránil 16letého sebevraha. „Byli jsme s kamarádkou na cigáru, bál jsem se, že řeknu kravinu,“ svěřil se 36letý bezdomovec Daniel a dodal, že se sám o sebevraždu v minulosti pokusil. I to mu zřejmě při záchraně mladíka pomohlo. Pro deník Blesk mimo jiné popsal, jak tragédii nakonec zabránil.

Slavný Avenger poslal z nemocnice první fotku. Ostatní superhrdinové mu píší dojemné vzkazy

4. ledna 2023 09:03

Tragicky mohla skončit nehoda oblíbeného amerického herce Jeremyho Rennera, kterého dobře znají zejména fanoušci filmů z dílny Marvel Studios. Při odklízení sněhu ho srazil vlastní pluh a v kritickém stavu byl převezen do nemocnice. Nyní se představitel Hawkeye ozval fanouškům a připojil i svou fotografii. Značně potlučený herec děkoval za podporu svým blízkým, kolegům a fanouškům. Brzké uzdravení a dojemné vzkazy mu zaslali mimo jiné i jeho parťáci ze série Avengers.

Strážný anděl z Kolína nalezen. Hrdina Václav popsal záchranu života mladého otce Honzy

31. prosince 2022 06:08

Celé město Kolín i sociální sítě hledaly zachránce jednatřicetiletého Honzy. Tomu se o Vánocích na procházce s dcerou na dětském hřišti náhle zastavilo srdce. Lidé se snažili Honzovi pomoci, zavolali sanitku a pak náhle přiběhl statečný zachránce, který neúnavně masíroval Honzovo srdce. Redakce CNN Prima NEWS už jméno hrdiny zná.

Vánoční zázrak: Rodina zachránila život postiženému seniorovi. Ztratil se ve sněhové bouři

29. prosince 2022 11:14

V americkém státě New York došlo k malému vánočnímu zázraku. Mladá rodina tam zachránila život mentálně postiženému seniorovi, který se ztratil v silné sněhové bouři. Zmateného muže se silnými omrzlinami přivedli do svého domova na Štědrý den a začali shánět pomoc. Ta však od záchranných složek kvůli extrémnímu počasí nepřicházela. Matka tří dětí, která se muže ujala, proto vzala věc do vlastních rukou.

Horská služba odvezla ze Sněžky tři vyčerpané turisty. Jeden byl jen v trenkách

22. prosince 2022 22:26

Krkonošská horská služba ve čtvrtek musela z vrcholu Sněžky dolů dopravit skupinu tří turistů ve věku kolem 25 let, kteří podcenili počasí a vyčerpal je chlad v kombinaci s deštěm. Jeden ze skupiny se navíc na nejvyšší horu ČR vydal jen v trenkách, rukavicích a botách. Horská služba ČR o tom informovala na webu pod titulkem „Turisté jsou nepoučitelní“ a apelovala na turisty, aby nepřeceňovali svoje síly a na výlety byli dostatečně vybaveni.

Hledá se neznámý hrdina: Riskoval život, aby zachránil seniora z kolejiště v Říčanech

17. prosince 2022 13:30

Od tragédie je dělily vteřiny, přesto neváhali nasadit vlastní život, aby zachránili 90letého muže z kolejiště v Říčanech. To je příběh dvou hrdinů ze 14. prosince, po nichž pátrá dcera seniora, aby jim osobně poděkovala. Slečnu se již podařilo najít, o muži, který jí s vyproštěním muže z kolejiště pomáhal, však informace nemá. Poděkovat chtějí i zástupci města.