Bratr nevěsty si přivedl jako doprovod lamu. A svůj vtípek dovedl k dokonalosti

Svůj vtípek dovedl k dokonalosti. Na svatbu své sestry si přivedl slušně oblečenou lamu. Slavnostní příležitost si přeci žádala, aby měl sudokopytník smoking. Vyděšená nevěsta z vtípku svého potrhlého bratra nebyla vůbec nadšená. Ostatní se ale bavili a na její svatební den jen tak nezapomenou. Nakonec vtip ocenila i ona.

Fotografie jasně vypovídá o tom, co si nevěsta o „vtípku“ svého mladšího bratra myslí. Rozhodně nadšená nebyla. Za to Mendl hrdě stojí se svým sudokopytníkem jménem Shockey po jejím boku a vesele se usmívá. Lama se tak stala součástí americké svatby v Ohiu, informuje CNN.

This is LLAMAZING!!! The only thing that would make this better are some Llama Wrangler Tees! Nice follow through Mendl Weinstock! 👍🏻🦙 https://flip.it/2D10nW

Posted by LLAMA Wrangler on Monday, March 2, 2020

Sourozenci Riva a Mendl ještě v pubertálním věku vyrazili autem navštívit své přátele v Indianě. Doprovázely je kamarádky Rivy a po cestě si plánovaly, jaká jednou bude jejich svatba. Tehdy Riva neměla ani přítele, a tak byla taková konverzace pro Mendla absurdní. „Jestli mě na svatbu donutíš přijít, vezmu si s sebou lamu,“ řekl tehdy své sestře. Riva to tenkrát nebrala nijak vážně.

V konverzaci pokračovali. Nakonec Riva slíbila, že lama na její svatbu může přijít. „Vzdávám se, lama je na mou svatbu zvaná,“ řekla tenkrát bratrovi.

Na obřad se zvíře nedostalo

V říjnu 2019 Rivu její přítel požádal o roku. Když Mendlovi přišla pozvánka, tak okamžitě odepisoval se slovy, že už je lama zamluvená.

Minulou neděli probíhal obřad a zároveň vysněný den Rivy. Vše od začátku probíhalo klidně, do té doby, než Mendl přišel se slušně oblečeným Shockeym. Nevěsta nevěřila svým očím a naštvání svému bratrovi dala jednoznačně najevo. Mendl lamu oblékl téměř stejně jako sebe a půjčil si ji za cenu téměř devíti tisíc korun.

Nevěsta ale Shockeyho na samotný obřad nepustila, nechala ho stát venku. Až poté se doprovodu svého bratra zasmála a nechala lamu zúčastnit se svého dne. „Když si můj bratr něco umane, tak to prostě udělá. Pak jsem pochopila, že se tomu můžu tak akorát zasmát,“ dodala.

Dvě lamy jako bonus

Ne pouze jeden sudokopytník, ale rovnou další dva. Tentokrát však nafukovací. Tyto dvě lamy čekaly na novomanžele na svatební hostině. „Za ten její výraz to vážně stálo, navíc jsem tím získal i slávu na sociálních sítích,“ řekl Mendl. Jeho starší sestra ho ale upozornila, že to rozhodně nenechá bez odvety a chystá nenápadný vtípek na jeho blížící se promoce.

Tagy: