Hvězda Primy skončila kvůli focení kalendáře na urgentu!

Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Sandra Pospíšilová je další z tváří, která se zapojila do projektu kalendáře Nej sestřičky roku. Ovázaná ruka byla naštěstí jen naoko kvůli fotografování se zdravotními sestřičkami. Sandra je jinak v naprostém pořádku. A jaký má moderátorka vztah k lékařům?

„Úrazů v dětství pár bylo, třeba koleno plné škváry po pádu z kola. Ale naštěstí nikdy nešlo o nic vážného. Každopádně pohled na krev nebo injekce mi úplně dobře nedělá,“ prozradila Pospíšilová.

Od malička se nejvíce bojí zubaře. „Je to trochu paradox, protože doteď mám zuby zdravé a nikdy mi nic nevrtali. Postupem času už ale nejsou tak rovné, jako dříve, takže se teď odhodlávám k rovnátkům. A jsem sama zvědavá, jestli ten strach ze zubaře bude pořád trvat,“ směje se.

Z doktorů a sestřiček má přirozený respekt. „Jejich práce je náročná a obdivuji, jak se dokážou starat o mnohdy úplně cizí lidi. Sestřičky, se kterými jsme fotili kalendář, byly úžasné, milé a za pár minut jsme měli hotovo. Zkrátka profesionálky každým coulem,“ uzavřela moderátorka.

Tagy: