1. FC Slovácko

Výpis příspěvků ke štítku „1. FC Slovácko“

Slavia si ze Slovácka přivezla britskou mutaci. Je v ohrožení zápas s Rangers?

6. března 2021 15:12

Koronavirové trable sužují fotbalovou Slavii Praha. Předseda představenstva klubu Jaroslav Tvrdík informoval o tom, že se v týmu vyskytla britská mutace, což zejména vzhledem k tomu, že „sešívaní“ mají ve čtvrtek hrát první zápas osmifinále Evropské ligy proti glasgowským Rangers, může být problém. Příčinou starostí je navíc, podle Tvrdíka, poslední ligový zápas na Slovácku.

Rozzuřený Trpišovský prokopl dveře. Slavia po bouři v kabině otočila se Slováckem

1. března 2021 13:16

Slavia Praha v současné formě není zvyklá prohrávat, a proto když o poločase svítí na tabuli nepříznivý výsledek 1:2, tečou „sešívaným“ nervy. V ligovém šlágru na Slovácku průběžný stav a ne úplně dobrý výkon svého týmu těžko rozdýchával trenér Jindřich Trpišovský. Jeho zlobu o pauze pocítili slovně hráči a fyzicky dveře šatny. Kouč, který o víkendu oslavil 45. narozeniny, do nich pořádným kopancem udělal díru.

Pardubice zvítězily ve fotbalové lize potřetí za sebou a stoupají tabulkou

7. listopadu 2020 19:41
Aktualizováno

Fotbalisté Pardubic porazili v 7. kole první Fortuna ligy Opavu 1:0. Třetí výhru za sebou bez inkasované branky vystřelil nováčkovi nejvyšší soutěže v 67. minutě Emil Tischler. Východočeši v pražském azylu v Ďolíčku neprohráli ani čtvrtý ligový duel a v neúplné tabulce se bodově dotáhli na třetí Plzeň. Opava v nejvyšší soutěži nezvítězila venku od loňského července už 20 zápasů.

Bohemians a Mladá Boleslav se utkají ve finále skupiny o Evropu fotbalové ligy

27. června 2020 20:05

Týmy Bohemians 1905 a FK Mladá Boleslav si zahrají ve finále nadstavbové skupiny o Evropu v první fotbalové Fortuna lize. Oba celky dokázaly zopakovat vítězství z minulého víkendu, když Pražané porazili 1. FC Slovácko 2:1 a Mladá Boleslav zvítězila 2:0 v Českých Budějovicích nad Dynamem. Ve skupině vyhrál Slovan Liberec nad Baníkem Ostrava 2:1.