reklama
CNN Prima News Argentina

Argentina

Výpis příspěvků ke štítku „Argentina“

Přesně před rokem odešel věčný Maradona. Ublížil si drogami, Argentinu učinil šťastnou

25. listopadu 2021 16:28

Argentinský prezident Alberto Fernández přesně před rokem vyhlásil třídenní státní smutek. Zemřel totiž jeden z nejslavnějších fotbalistů historie Diego Maradona, který byl v jihoamerické zemi bohem. Lidé mu dokázali odpustit, že byl závislý na alkoholu a drogách, když měli v živé paměti – případně jen zpětně viděli –, co předváděl na trávníku. A hlavně zařídil titul mistrů světa v roce 1986.

Argentinci měli jít do karantény, místo toho hráli o MS. Z trávníku je odvedla policie

6. září 2021 00:17

V chaos se proměnilo utkání kvalifikace mistrovství světa mezi fotbalisty Brazílie a Argentiny. Zápas v Sao Paulu byl po necelých deseti minutách přerušen po zásahu pracovníků zdravotního úřadu, kteří přišli na hřiště v doprovodu policistů. Podle úřadu čtyři argentinští hráči z anglické ligy porušili karanténu, do které měli zamířit v souladu s opatřeními proti šíření koronaviru.

Messiho slzy a hleny za milion. Anonym nabízel kapesník, do něhož prý hvězda plakala

16. srpna 2021 14:59

Sedl si před novináře a chystal se pohovořit o svém konci v Barceloně. Fotbalistu Lionela Messiho dohnaly vzpomínky na dlouhých 21 let, které v katalánské metropoli strávil, a draly se mu do očí slzy. Manželka Antonela proto přispěchala s kapesníkem. Jeden argentinský fanoušek o pár dní později tvrdil, že použitý kus papíru se stopami slavného fotbalisty vlastní a zkoušel ho prodat za neuvěřitelný milion dolarů.

Přestup století. Messi svolal na neděli tiskovku. Oznámí odchod do Paříže?

7. srpna 2021 19:19

Fotbalový superman Lionel Messi zřejmě brzy oznámí, kam povedou jeho další kroky. Jeden z nejlepších hráčů planety totiž opouští po téměř 21 letech Barcelonu. A jelikož na nedělní poledne svolal mimořádnou tiskovou konferenci, fanoušci asi ještě o víkendu zjistí, čí dres oblékne v této sezoně. Nejčastěji se spekuluje o pařížském velkoklubu PSG nebo o odchodu do Anglie.

Messi dojal 100letého fanouška. Poslal mu vzkaz za věrnost a vehnal slzy do očí

17. července 2021 11:57

Stoletý Don Hernán patří k nejvěrnějším fanouškům fotbalové ikony Lionela Messiho. Argentinskou hvězdu sleduje už od začátku kariéry, do sešitů si propiskou poctivě zaznamenává každý její gól. Zaujalo to i samotného Messiho, po vítězném mistrovství Jižní Ameriky nahrál pro Hernána osobní vzkaz. Stařečka tak velmi dojal. Video s jeho reakcí se stalo hitem sociálních sítí.

reklama