reklama
Licencovaná fotografie
Chybí peníze? Dejte auto do zástavy. Jezdit s ním můžete dál

Chybí peníze? Dejte auto do zástavy. Jezdit s ním můžete dál

  • Téma: Komerční sdělení
  • 29. června 2020

Získali jste zajímavou zakázku a chcete ji rozjet? Nebo vám naopak chybí finanční hotovost a řešíte „díru“ v osobním cashflow?

Je mnoho způsobů, jak financování řešit. Můžete si půjčit v bance, požádat známé nebo se poohlédnou po nebankovní rychlé půjčce. Co vás možná ale překvapí je, že jednou z variant získání rychlé půjčky je například i zástava automobilu. Na českém i slovenském trhu už přes 5 let úspěšně funguje společnost Cash4Car se svou službou poskytování rychlé finanční injekce proti krátkodobé i dlouhodobé zástavě auta. Nabízí tak východisko všem, kteří potřebují co nejrychleji dostat peníze a nedosáhnou na bankovní úvěr, podporu, dotace či grant. Bez čekání, bez prověřování v registrech.

Největší společnost v Čechách v oblasti poskytování krátkodobých zástav a zpětného leasingu své portfolio služeb rozšiřuje, nicméně hlavní byznys stále představují zástavy. A není se co divit. Půjčit si peníze prostřednictvím její rychlé finanční injekce bez registru a potvrzení příjmu, může totiž každý majitel auta. S autem navíc smí jezdit dál bez omezení.

Každý se jednou dostane do situace, kdy potřebuje rychlou finanční injekci
Každý se jednou dostane do situace, kdy potřebuje rychlou finanční injekci

Společnost Cash4Car vsadila na profesionalitu, důvěryhodnost a spolehlivou finanční pomoc s nízkými náklady, bez skrytých poplatků či jiných podmínek. Klient tak uzavírá smlouvu s jasným finančním plánem bez dalšího navýšení a dodatečných sazeb. Žádost o půjčku u banky je zdlouhavá a mnohdy ji banka ani neschválí, protože nelze dosáhnout jejích náročnějších podmínek. Možnost krátkodobé či dlouhodobé zástavy auta u Cash4Car proto může pomoci každému, kdo potřebuje získat finance ihned a bez nutnosti kontroly v nejrůznějších registrech dlužníků.

Chybí peníze? Dejte auto do zástavy. Jezdit s ním můžete dál
Chybí peníze? Dejte auto do zástavy. Jezdit s ním můžete dál

Jak uzavření smlouvy probíhá?

Cash4Car není klasická auto zastavárna kam přivezete auto, dostanete peníze a pak  splácíte. Společnost funguje na principu špičkového klientského servisu s kompletním zajištěním služeb. Je přece normální, že se občas každý dostane do situace, kdy potřebuje peníze okamžitě a na vyřízení půjčky v bance není čas nebo schopnost splnit jejich náročné podmínky. Služba proto nabízí velmi individuální přístup s ohledem na specifické podmínky klienta a zvláštním zřetelem k analýze situace včetně cashflow. Výsledkem je snaha nabídnout co nejvýhodnější řešení a pokud se pro jejich služby člověk rozhodne, za několik desítek minut již odchází nebo odjíždí vlastním autem i s potřebnými penězi. Většina klientů také využije možnosti, že konzultant služby Cash4Car přijede za nimi a vše vyřídí „v domácím“ prostředí.