reklama
Licencovaná fotografie
Chybí peníze? Dejte auto do zástavy. Jezdit s ním můžete dál

Chybí peníze? Dejte auto do zástavy. Jezdit s ním můžete dál

Získali jste zajímavou zakázku a chcete ji rozjet? Nebo vám naopak chybí finanční hotovost a řešíte „díru“ v osobním cashflow?

Je mnoho způsobů, jak financování řešit. Můžete si půjčit v bance, požádat známé nebo se poohlédnou po nebankovní rychlé půjčce. Co vás možná ale překvapí je, že jednou z variant získání rychlé půjčky je například i zástava automobilu. Na českém i slovenském trhu už přes 5 let úspěšně funguje společnost Cash4Car se svou službou poskytování rychlé finanční injekce proti krátkodobé i dlouhodobé zástavě auta. Nabízí tak východisko všem, kteří potřebují co nejrychleji dostat peníze a nedosáhnou na bankovní úvěr, podporu, dotace či grant. Bez čekání, bez prověřování v registrech.

Největší společnost v Čechách v oblasti poskytování krátkodobých zástav a zpětného leasingu své portfolio služeb rozšiřuje, nicméně hlavní byznys stále představují zástavy. A není se co divit. Půjčit si peníze prostřednictvím její rychlé finanční injekce bez registru a potvrzení příjmu, může totiž každý majitel auta. S autem navíc smí jezdit dál bez omezení.

Společnost Cash4Car vsadila na profesionalitu, důvěryhodnost a spolehlivou finanční pomoc s nízkými náklady, bez skrytých poplatků či jiných podmínek. Klient tak uzavírá smlouvu s jasným finančním plánem bez dalšího navýšení a dodatečných sazeb. Žádost o půjčku u banky je zdlouhavá a mnohdy ji banka ani neschválí, protože nelze dosáhnout jejích náročnějších podmínek. Možnost krátkodobé či dlouhodobé zástavy auta u Cash4Car proto může pomoci každému, kdo potřebuje získat finance ihned a bez nutnosti kontroly v nejrůznějších registrech dlužníků.

Jak uzavření smlouvy probíhá?

Cash4Car není klasická auto zastavárna kam přivezete auto, dostanete peníze a pak  splácíte. Společnost funguje na principu špičkového klientského servisu s kompletním zajištěním služeb. Je přece normální, že se občas každý dostane do situace, kdy potřebuje peníze okamžitě a na vyřízení půjčky v bance není čas nebo schopnost splnit jejich náročné podmínky. Služba proto nabízí velmi individuální přístup s ohledem na specifické podmínky klienta a zvláštním zřetelem k analýze situace včetně cashflow. Výsledkem je snaha nabídnout co nejvýhodnější řešení a pokud se pro jejich služby člověk rozhodne, za několik desítek minut již odchází nebo odjíždí vlastním autem i s potřebnými penězi. Většina klientů také využije možnosti, že konzultant služby Cash4Car přijede za nimi a vše vyřídí „v domácím“ prostředí.