CNN Prima News Bahamy

Bahamy

Výpis příspěvků ke štítku „Bahamy“

Kryptoměnový kolaps, o kterém se budou točit filmy. Pád burzy FTX se řídil z „bytu vášně“

17. listopadu 2022 06:19

Parta deseti přátel navzájem propletených milostnými vztahy. A luxusní střešní byt na Bahamách. Zní to jako scénář plytké reality show? Ve skutečnosti takhle začal reálný příběh, který skončil bankrotem jedné z největších kryptoměnových burz FTX. Její šéf Sam Bankman-Fried rozehrál kontroverzní finanční tažení, o kterém se budou bezesporu točit filmy.

Šokovaní lidé na pláži sledovali zápas muže se žralokem. Dramatický boj zachytilo video

16. srpna 2022 11:35

Šokující pohled se naskytl lidem na pláži Fire Island u Long Islandu v New Yorku. Muž za ocas vytahoval z vody žraloka, kterého nedopatřením ulovil. Zvíře se však vzpouzelo a hrozilo, že zachránce zraní. Přesto se ho pokoušel osvobodit. Někteří lidé se ale domnívají, zřejmě i kvůli nedávným útokům mořských predátorů, že chtěl rybář zvířeti ublížit.

Hrůzný zážitek z dovolené. Chlapce napadli žraloci, roztrhali mu nohy. Nechci do nebe, křičel

8. srpna 2022 14:57

Scéna jako z Čelistí, tak popsal hororové zážitky z dovolené otec osmiletého Finleyho Downera. Během výletu na Bahamy chlapce napadli žraloci a potrhali mu obě nohy. Finleyho nakonec vytáhla z vody jeho o rok starší sestra. Chlapec musel podstoupil tříhodinovou operaci v hlavním městě Nassau, nyní je dočasně upoután na vozík. Rodina už se vrátila do Spojeného království. O případu informoval britský deník The Sun.

Williama během návštěvy Karibiku ostře zkritizovali. Princ proto připustil zásadní změnu

29. března 2022 06:54

Princ William plánuje prosadit zásadní změny v královských tradicích. K veřejnému vyjádření ohledně stávajících zvyků ho motivovali občané karibských zemí, jejichž kritika šokovala vévodu během jeho osmidenní cesty přes Jamajku, Belize a Bahamy. Při projevu připustil, že by se tyto země mohly v budoucnosti distancovat od monarchie.

Williame, opusť naši zemi. Britský princ čelil s Kate protestům v Karibiku

20. března 2022 04:09

Britský princ William a jeho manželka vévodkyně Kate museli v úvodu své více než týdenní cesty po Karibiku zrušit kvůli protestům jeden z bodů programu. Kensingtonský palác podle agentury DPA v sobotu potvrdil, že plánovaná návštěva kakaové plantáže v Belize byla přesunuta na jiné místo kvůli citlivým záležitostem týkajícím se domorodé komunity v obci Indian Creek.