CNN Prima News Bahamy

Bahamy

Výpis příspěvků ke štítku „Bahamy“

Okradl lidi o miliardy a zmizel v luxusu. Slavného českého tuneláře nesnášel i Sean Connery

Sice nikomu fyzicky neublížil, ale v české porevoluční společnosti napáchal svým obřím podvodem nenapravitelné škody. Viktor Kožený ekonomicky zvalchoval kapitalistickou svobodu. Největší polistopadový podvodník, který okradl Čechy o miliardy a dodnes se před trestem „schovává“ na Bahamách. V luxusní čtvrti měl za souseda třeba i Seana Conneryho, který mu nemohl přijít na jméno. Právě Viktora Koženého řeší další díl videopodcastu HLASY ZLOČINU.

Krvavý útok žraloka změnil líbánky v horor. Predátor usmrtil ženu před zraky novomanžela

Ke krvavému útoku žraloka došlo v pondělí v oblíbeném turistickém letovisku v Nassau na Bahamách. Predátor pokousal 34letou turistku z Bostonu, která měla na ostrově trávit líbánky se svým novomanželem, s nímž si vyrazila na projížďku na paddleboardech. I přes veškerou snahu záchranářů se ženu nepodařilo zachránit. O incidentu informuje americká CNN.

Kryptoměnový kolaps, o kterém se budou točit filmy. Pád burzy FTX se řídil z „bytu vášně“

Parta deseti přátel navzájem propletených milostnými vztahy. A luxusní střešní byt na Bahamách. Zní to jako scénář plytké reality show? Ve skutečnosti takhle začal reálný příběh, který skončil bankrotem jedné z největších kryptoměnových burz FTX. Její šéf Sam Bankman-Fried rozehrál kontroverzní finanční tažení, o kterém se budou bezesporu točit filmy.