reklama
CNN Prima News Bahamy

Bahamy

Výpis příspěvků ke štítku „Bahamy“

Přehlídková mola za sexuální služby. Magnát Peter Nygård čelí obvinění ze zneužívání

16. prosince 2020 17:08

Módní magnát Peter Nygård čelí obvinění z vydírání a obchodování s lidmi. Mladým dívkám nabízel modelingovou kariéru nebo finanční kompenzaci za sexuální služby, které měly poskytnout jemu nebo jeho obchodním partnerům. Příští červen osmdesátiletý návrhář obvinění popírá, informuje zpravodajský web BBC.

Vše o CBDC: Digitální měny centrálních bank, které mají smést hotovost z povrchu země

17. listopadu 2020 09:06

Brzy prý započne nová éra globálního finančního systému – šéfové předních světových bank už v kuloárech čím dál častěji skloňují zkratku CBDC (Central Bank Digital Currency), tedy v překladu digitální měna centrální banky. Zatímco v Číně nebo v Karibiku už jsou digitální měny v provozu, například USA se drží zpátky. Jak bude CBDC fungovat?

K Floridě se řítí hurikán Isaias. Úřady zavřely testovací místa na koronavirus

1. srpna 2020 12:22
Aktualizováno

Úřady amerického státu Florida kvůli blížícímu se hurikánu Isaias uzavřely pláže, přístaviště, parky a golfová hřiště. Floridský guvernér Ron DeSantis vyzval občany ohrožených oblastí, aby se minimálně na týden zásobili vodou, potravinami a nezbytnými léky. Varoval také před výpadky dodávek elektřiny. Hurikán udeří v místech, kde je nákaza koronavirem velmi rozšířená, což může zkomplikovat snahy dostat pandemii pod kontrolu.

reklama