CNN Prima News Bangkok

Bangkok

Výpis příspěvků ke štítku „Bangkok“

Horor na palubě letadla do Německa. Muži tryskal z úst a nosu proud krve, nakonec zemřel

Třiašedesátiletý Němec zemřel ve čtvrtek během letu z Bangkoku do Mnichova, informoval švýcarský deník Blick. Pasažér podle svědků působil nemocně již při nástupu do letadla. Lékař, který se shodou okolností nacházel na palubě, ale kapitánovi potvrdil, že mohou vzlétnout. Muž však ve vzduchu začal plivat velké množství krve, následně zemřel. „Byla to naprostá hrůza, všichni křičeli,“ popsal jeden z cestujících. Letecká společnost Lufthansa incident potvrdila, bližší informace ale odmítla sdělit.

Krvavá scéna v hotelu: Podnikatel zavraždil modelku, taxikáře žádal o pomoc s rozřezáním těla

Scéna jako z hororu čekala na zaměstnance luxusního hotelu v Bangkoku. Podezřelé chování jednoho z hostů, 25letého polského podnikatele, je donutilo zkontrolovat pokoj, v němž byl ubytován spolu se svou přítelkyní, 24letou modelkou původem z Ukrajiny. Tu poté našli mrtvou a zohavenou. Podnikatel ji zavraždil a následně chtěl tělo rozřezat. Později dokonce taxikáři nabízel peníze za to, že mu s brutálním činem pomůže. O hrůzné události informuje Daily Mail.

Severní Korea otestovala novou raketu. Může zasáhnout až USA, uvedl japonský ministr

Severní Korea vystřelila zřejmě mezikontinentální balistickou raketu, uvedly tiskové agentury s odvoláním na jihokorejské ministerstvo obrany. O startu balistické rakety v KLDR informovala rovněž japonská pobřežní stráž. Raketa, kterou v pátek otestovala Severní Korea, měla dostatečný dolet, aby zasáhla Spojené státy, uvedl později japonský ministr obrany Jasukazu Hamada.

Chladnokrevný „Had“: Turistům nabídl nocleh, zdrogoval je a 24 z nich zabil. Teď je milionář

Byl to jeden z nejkrutějších sériových vrahů v historii. Francouz Charles Sobhraj stojí za smrtí 24 turistů, které zavraždil v 70. letech. Svůj příběh prodal údajně za 15 milionů a nedávno byl o něm v dílně Netflixu natočený seriál pod názvem Had. Je to jedna z přezdívek, kterou dostal díky své schopnosti neuvěřitelně dlouho klamat lidi a utíkat z vězení.