CNN Prima News Bangkok

Bangkok

Výpis příspěvků ke štítku „Bangkok“

Severní Korea otestovala novou raketu. Může zasáhnout až USA, uvedl japonský ministr

18. listopadu 2022 05:25

Severní Korea vystřelila zřejmě mezikontinentální balistickou raketu, uvedly tiskové agentury s odvoláním na jihokorejské ministerstvo obrany. O startu balistické rakety v KLDR informovala rovněž japonská pobřežní stráž. Raketa, kterou v pátek otestovala Severní Korea, měla dostatečný dolet, aby zasáhla Spojené státy, uvedl později japonský ministr obrany Jasukazu Hamada.

Muž si sevřel genitálie v zámku. Nechal je tam 14 dní, infekce mu mohla způsobit gangrénu

17. července 2021 21:27

Stejnou hloupost už osmatřicetiletý muž z Bangkoku nejspíše nikdy neudělá. Před dvěma týdny si při masturbaci sevřel penis do visacího zámku. Jenže ztratil klíč a jeho genitálie začaly otékat. Místo toho, aby ihned vyhledal lékařskou pomoc, zámek na svém pohlavním orgánu nechal „viset“ celé dva týdny. Do nemocnice ho odvedla až jeho matka.

Chladnokrevný „Had“: Turistům nabídl nocleh, zdrogoval je a 24 z nich zabil. Teď je milionář

21. června 2021 21:11

Byl to jeden z nejkrutějších sériových vrahů v historii. Francouz Charles Sobhraj stojí za smrtí 24 turistů, které zavraždil v 70. letech. Svůj příběh prodal údajně za 15 milionů a nedávno byl o něm v dílně Netflixu natočený seriál pod názvem Had. Je to jedna z přezdívek, kterou dostal díky své schopnosti neuvěřitelně dlouho klamat lidi a utíkat z vězení.

Agresivita vojáků v Myanmaru se stupňuje, popisoval polský novinář. Zbili ho a věznili

28. března 2021 22:37

Armáda ztrácí trpělivost, zabíjí dospělé i děti. Vojáci si myslí, že si mohou vše dovolit. Tak popsal konání bezpečnostních složek při protestech v Myanmaru polský novinář, kterého vojáci zbili a 13 dní drželi ve vězení. Důvodem zřejmě bylo, že dokumentoval jednání armády při demonstracích v zemi. Ty pokračovaly i o víkendu.

Minimum spánku a 14denní karanténa. Jak miss z Česka bojuje o světový titul v Thajsku

6. března 2021 18:28

Dva týdny sama na hotelovém pokoji v Bangkoku teď tráví Denisa Spergerová. Miss Czech Republic z roku 2019 odletěla bojovat na světovou soutěž krásy v thajském Bangkoku, když nahradila Barboru Aglerovou, která si poranila koleno. Miss Grand International potrvá měsíc, z toho ale dívky stráví polovinu zavřené na hotelovém pokoji v povinné karanténě.

Okno do minulosti: V Thajsku objevili kostru velryby starou pět tisíc let

30. listopadu 2020 21:12

Thajští vědci objevili dokonale zachovanou kostru velryby – asi 12 kilometrů od pobřeží západně od Bangkoku do vnitrozemí. Stáří odhadují na 5000 let. Podle nich mohla patřit dávnému plejtvákovi Brydeovu, který žije v tropických a subtropických mořích dodnes. Kostru objevili začátkem listopadu a zatím odhalili asi 80 procent ostatků. Výzkumníci doufají, že by kostra mohla prohloubit znalosti o tehdejší mořské fauně.