batoh

Výpis příspěvků ke štítku „batoh“

Žádná pyrotechnika. Na pražském letišti zahořel vojenský granát. Jaký byl motiv činu?

14. dubna 2022 12:30

Při úterním incidentu na letišti Václava Havla měla u cizince zahořet část vojenského granátu. Uvedl to mluvčí městského státního zastupitelství Aleš Cimbala s tím, že ve skutku, kterého se měl muž dopustit, je spatřován trestný čin nedovoleného ozbrojování. Zadržený byl předán soudu společně s návrhem na potrestání. Soud ho vyhostil.

Odporná krádež na trzích. Zloděj okradl handicapovanou prodavačku o celou tržbu

23. prosince 2021 16:13

Liberečtí policisté vyšetřují jen těžko pochopitelnou krádež na adventních trzích. Zatím neznámý zloděj odcizil batoh handicapované prodavačce ve stánku s výrobky. Zmizela tržba za celý den i speciální čtečka kódů a tiskárna účtenek. Pro organizaci Tulipán, která dává práci desítkám handicapovaných lidí, je to velká rána. Lidé mohou sdružení pomoci tak, že pošlou libovolný finanční obnos na transparentní účet. Jeho číslo najdete níže v článku.

Stanice metra Muzeum byla téměř hodinu uzavřena kvůli odloženému batohu

9. června 2021 11:26
Aktualizováno

Stanice metra Muzeum v Praze byla ve středu před polednem pro cestující na linkách A i C téměř hodinu uzavřena. Policisté obdrželi informaci o odloženém batohu v podchodu u metra a zjišťovali, zda v něm není nástražný výbušný systém. Na místo vyslali pyrotechnika se psem, výbušninu batoh neobsahoval, řekl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.