CNN Prima News Beyoncé

Beyoncé

Výpis příspěvků ke štítku „Beyoncé“

Pokrytecké celebrity? Káží o ekologickém přístupu, na krátké vzdálenosti létají v tryskáči

Stalo se módou posledních let, že řada předních celebrit radí svým fanouškům, aby se chovali více ekologicky. Takové osobnosti ale často nejdou podporovatelům příkladem. Twitterový účet Celebrity Jets upozornil, že osobnosti jako herec Mark Wahlberg, režisér Steven Spielberg nebo rapper Jay-Z používají soukromé tryskáče i pro velmi krátké lety.

Po Obamově party ostrov zamořil koronavirus. Lékaři ho odhalili u desítek lidí

Své šedesátiny oslavil Barack Obama 7. srpna na ostrově Martha's Vineyard, kam pozval stovky hostů. Nyní se letovisko potýká s prudkým nárůstem počtu nakažených koronavirem. Jen za poslední týden tu bylo pozitivně testováno 74 lidí, což je více, než v kterémkoliv jiném týdnu za posledních pět měsíců. Některá média spekulují, že za nárůstem stojí právě exprezidentova narozeninová akce.

Ceny Grammy opanovaly ženy. Beyoncé i Taylor Swiftová pokořily rekordy

Letošnímu udílení amerických hudebních cen Grammy dominovaly ženy, které zvítězily ve všech ostře sledovaných kategoriích. Cenu za nejlepší píseň roku získala zpěvačka H.E.R. se skladbou I Can't Breathe volající po ukončení rasové diskriminace. Jednu z cen si odnesla i devítiletá dcera Beyoncé. R&B hvězda Beyoncé na slavnostní ceremonii pokořila rekord v počtu získaných ocenění u žen; stálice Taylor Swiftová se zase vítězstvím v kategorii album roku za desku Folklor stala první ženou, která toto ocenění získala již potřetí.