CNN Prima News bezpilotní letoun

bezpilotní letoun

Výpis příspěvků ke štítku „bezpilotní letoun“

Záběry brutálního ukrajinského úderu. Zraněný okupant se vzdával dronu s obvazem v ruce

Ukrajinská 30. mechanizovaná brigáda vyvíjí značnou aktivitu v centrálním Donbase. Ve směru na Ruskem okupovaný Bachmut provedla rozsáhlý kombinovaný útok, do něhož se kromě pěchoty zapojili i operátoři bezpilotních letounů, tank či bojové vozidlo pěchoty BMP-2. Bližší okolnosti brutálních záběrů je v době ruské agrese složité nezávisle ověřit.

Záběry z úderu sebevražedných dronů. Ukrajinci Rusům zničili obávaného „Terminátora“

Speciální skupina Alpha ze Služby bezpečnosti Ukrajiny (SBU) provedla pomocí sebevražedných dronů několik úderů na ruskou těžkou techniku v Doněcké oblasti. Kromě jiného se jí povedlo vyřadit z provozu moderní ruské vozidlo BMPT, které je známé také pod přezdívkami „Terminátor“ či „Postrach pěchoty“. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů je v době ruské agrese složité nezávisle ověřit.

Záběry masivních explozí. Ukrajinci rozmlátili ruské obrněnce, využili sebevražedné drony

Ukrajinská 63. mechanizovaná brigáda provedla na východní frontě sérii úspěšných úderů na ruskou těžkou techniku. Využila drtivou sílu dělostřelectva, ale i sebevražedné drony. Ze zveřejněného videa vyplývá, že Ukrajinci poškodili minimálně jeden ruský tank a další čtyři obrněnce okupantů. V některých strojích vzplanula munice, což vedlo ke katastrofickým explozím. Bližší okolnosti záběrů je složité nezávisle ověřit.

Záběry z bojů: Ukrajinci masakrují okupanty pomocí dronů. Kyjev zaslal ironický vzkaz

Ukrajinská 30. mechanizovaná brigáda provedla na východě země drtivý úder na zákopový komplex ruské armády. Využila k tomu bezpilotní letouny, pomocí nichž svrhávala bomby do bezprostřední blízkosti od okupantů. Ukrajinci rovněž zaslali ruskému agresorovi ironický vzkaz. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů je složité nezávisle ověřit.

Ukrajinský tank vyčistil zákop plný okupantů. Kyjev zveřejnil brutální záběry z úderu

Ukrajinská 30. mechanizovaná brigáda zlikvidovala na východě země skupinku ruských vojáků. Okupanty, kteří se skrývali v zákopech, nejdříve spatřil ukrajinský dron – Rusové se pokoušeli zmíněné zařízení neúspěšně sestřelit. Operátor bezpilotního letounu pak na místo přivolal ukrajinské vojáky, které doprovázel tank. Obrněnec později začal pálit přímo do útrob zákopů. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů je složité nezávisle ověřit.

Záběry z bojů: Ukrajinské drony postupně likvidují okupanty. Ti se zoufale kryjí mezi stromy

Ukrajinská 30. mechanizovaná brigáda provedla další úspěšný úder na ruské vojáky na Donbase. Obávaná vojenská skupina, která se stala známou v průběhu bojů o Bachmut, často využívá bezpilotní letouny, pomocí nichž svrhává bomby do ruských zákopů a dalších úkrytů. Některé granáty padají do bezprostřední blízkosti okupantů. Konkrétní okolnosti nově zveřejněných záběrů je v době válečného konfliktu složité nezávisle ověřit.