reklama
CNN Prima News Bill Gates

Bill Gates

Výpis příspěvků ke štítku „Bill Gates“

Bývalá Gatesova žena na útěku před médii. Pronajala si vilu za 2,5 milionu na noc

Poté, co se čtvrtým nejbohatším mužem světa Billem Gatesem oznámili po 27 letech rozpad manželství, si Melinda Gatesová společně se svými třemi dětmi vzala dovolenou. Potřebovala prý utéct před mediálním šílenstvím, které bývalé manžele po rozchodu zachvátilo. Na ostrově v Karibiku v luxusním resortu si rodina pronajala jednu z rezidencí, píše deník Bild.

Velkostatkář Gates? Miliardář se stal největším vlastníkem zemědělské půdy v USA

Bill Gates ve Spojených státech ve velkém skupuje půdu. Čtvrtý nejbohatší člověk světa už vlastní podle informací webu The Land asi 108 853 hektarů. Společně se svojí ženou Melindou Gatesovou zakoupil hospodářské pozemky v devatenácti státech napříč Amerikou. Gatesovi se o zemědělství dlouhodobě zajímají. Prostřednictvím své Nadace Billa a Melindy Gatesových už léta podporují miliardami korun v subsaharské Africe a Indii udržitelné zemědělství i malé zemědělce.

Největším boháčem na světě je nově Musk. Trůn světových miliardářů ukradl Bezosovi

Ještě na začátku loňského roku byl nejbohatším mužem planety zakladatel společnosti Amazon Jeff Bezos před Billem Gatesem. Bezos vévodil světovým boháčům dokonce ještě na počátku roku nového. Jenže koronavirová pandemie pořadí světových miliardářů pořádně zpřeházela a svět může oslavovat nového krále dolarových miliardářů. Není jím nikdo menší než Elon Musk, jak vyplývá z aktuálního žebříčku agentury Bloomberg.

Covid míchá pořadím světových boháčů: Musk přeskočil Gatese, polepšil si i Kellner

Ještě na začátku letošního roku byl nejbohatším mužem planety zakladatel společnosti Amazon Jeff Bezos před Billem Gatesem. Jenže koronavirová pandemie pořadí světových miliardářů mění. Bezos sice své prvenství prozatím obhájil, ale na záda mu mocně dýchá Elon Musk. Americkému vizionáři chybí k dosažení pomyslného trůnu už jen necelých 40 miliard dolarů. Vyplývá to z aktuálního žebříčku agentury Bloomberg.

Csáková reaguje na Zemana: Nikde jsem se nevyjádřila, že za COVID-19 může Bill Gates

Prezident si má slova špatně přečetl, nikde jsem se nevyjádřila, že za COVID-19 může Bill Gates, reagovala zpěvačka Ilona Csáková na prezidentova slova pro server ŽivotvČesku.cz. Miloš Zeman v pátečním projevu na CNN Prima NEWS uvedl, ať lidé neposlouchají zubaře, kardiology a zpěváky a že jedna zpěvačka dokonce prohlásila, že za koronavirus může Bill Gates.

Halíře dělají talíře. Pandemie světovým miliardářům svědčí, jejich jmění láme rekordy

Světoví dolaroví miliardáři si mohou mnout ruce. Zatímco celý svět bojuje s pandemií koronaviru i jejími hospodářskými důsledky, jejich jmění utěšeně roste. A to tak, že ke konci letošního července bylo vůbec největší v historii. Přesáhlo hranici deseti bilionů dolarů a řady dolarových miliardářů se navíc rozrostly o 31 osob. Nejvíce letos zbohatl Jeff Bezos, jehož majetek se od ledna do dnešního dne zvětšil bezmála o 80 miliard dolarů.

reklama