CNN Prima News Bill Gates

Bill Gates

Výpis příspěvků ke štítku „Bill Gates“

Gates: Fámám o mikročipech se musím smát. Miliardář předpověděl, kdy udeří další pandemie

O jednom z nejbohatších lidí na světě koluje spousta fám. Billu Gatesovi to na jednu stranu přijde směšné, ale zároveň ho to děsí. „Je to k smíchu, pokud ale kvůli těmto fámám existují lidé, kteří se nenechají očkovat, má to příšerné následky,“ zdůrazňuje. Jak by se dalo v budoucnu efektivněji bránit dalším pandemiím? A co si myslí o opičích neštovicích?

Okázalá hostina, luxusní šaty a dva obřady. Dcera Billa Gatese Jennifer se provdala

Budoucí dědička společnosti Microsoft Jennifer Gatesová se o víkendu provdala. Své ano řekla třicetiletému egyptskému jezdci na koni Nayelu Nassarovi. Obřad se uskutečnil v jejím rodném Westchesteru v New Yorku a pompézní hostiny se zúčastnilo přibližně 300 hostů. Jednalo se přitom již o druhý svatební obřad. Novomanželé totiž svůj svazek stvrdili už v pátek během soukromého muslimského obřadu.

Vynálezce Tesla měl hrůzu z perel, člunem na dálkové ovládání chtěl ukončit válku

Nicola Tesla získal za svůj život více než 700 patentů. Geniálního vědce ale dlouho zastiňoval jeho někdejší zaměstnavatel – Thomas Alva Edison. Tesla se nejvíce proslavil objevem střídavého proudu, jeho práce vedla také k pokroku v oblasti bezdrátové komunikace, osvětlení, robotiky a mnoha dalších oblastech. Ač se to zdá neuvěřitelné, narodil se před 165 lety. Co jste o něm možná nevěděli?

Bývalá Gatesova žena na útěku před médii. Pronajala si vilu za 2,5 milionu na noc

Poté, co se čtvrtým nejbohatším mužem světa Billem Gatesem oznámili po 27 letech rozpad manželství, si Melinda Gatesová společně se svými třemi dětmi vzala dovolenou. Potřebovala prý utéct před mediálním šílenstvím, které bývalé manžele po rozchodu zachvátilo. Na ostrově v Karibiku v luxusním resortu si rodina pronajala jednu z rezidencí, píše deník Bild.