reklama
CNN Prima News bohatství

bohatství

Výpis příspěvků ke štítku „bohatství“

Nevídané! Rapper Drake přetvořil svůj Rolls-Royce Cullinan na gotickou katedrálu

6. května 2021 10:13

Kanadský rapper Drake je velkým fanouškem vozů Rolls-Royce. Už v minulosti se zpěvák pochlubil například modelem Phantom v úpravě „Bushukan“ od společnosti Mansory. Nyní automobilový svět šokoval dalším zcela jedinečným exemplářem. Své SUV Cullinan nechal módní firmou Chrome Hearts přetvořit na jakousi gotickou katedrálu se stovkami křížů, ale i nápisem „F**k You“.

Trump během prezidentování přišel o miliardy. Je teď mnohem chudší než Babiš

18. března 2021 14:07

Majetek amerického podnikatele Donalda Trumpa se za dobu jeho působení v úřadu prezidenta snížil o 700 milionů a nyní činí 2,3 miliardy dolarů (asi 50 miliard korun). S odkazem na svůj žebříček miliardářů o tom informovala agentura Bloomberg. Trump je tím pádem chudší než předseda české vlády Andrej Babiš, jehož majetek časopis Forbes loni na podzim vyčíslil na 74 miliard korun.

Největším boháčem na světě je nově Musk. Trůn světových miliardářů ukradl Bezosovi

8. ledna 2021 12:16

Ještě na začátku loňského roku byl nejbohatším mužem planety zakladatel společnosti Amazon Jeff Bezos před Billem Gatesem. Bezos vévodil světovým boháčům dokonce ještě na počátku roku nového. Jenže koronavirová pandemie pořadí světových miliardářů pořádně zpřeházela a svět může oslavovat nového krále dolarových miliardářů. Není jím nikdo menší než Elon Musk, jak vyplývá z aktuálního žebříčku agentury Bloomberg.

Covid míchá pořadím světových boháčů: Musk přeskočil Gatese, polepšil si i Kellner

20. prosince 2020 08:27

Ještě na začátku letošního roku byl nejbohatším mužem planety zakladatel společnosti Amazon Jeff Bezos před Billem Gatesem. Jenže koronavirová pandemie pořadí světových miliardářů mění. Bezos sice své prvenství prozatím obhájil, ale na záda mu mocně dýchá Elon Musk. Americkému vizionáři chybí k dosažení pomyslného trůnu už jen necelých 40 miliard dolarů. Vyplývá to z aktuálního žebříčku agentury Bloomberg.

reklama