box

Výpis příspěvků ke štítku „box“

Největší money fighty historie. Fury chce ještě více než Mayweather, a to se zdá nemožné

31. srpna 2022 06:34

V posledních dnech se upéká skutečná pochoutka. Doposud neporažení boxeři Oleksandr Usyk a Tyson Fury nejspíše začátkem roku 2023 vlezou do ringu, aby ranami rozhodli o tom, kdo bude nesporným šampionem těžké váhy. Především Brit přezdívaný „cikánský král“ mluví o tom, že do bitvy půjde, jen pokud si po ní sáhne na stamiliony liber. Podívejte se proto, jaké zápasy byly doposud finančně nejnapumpovanější.

Kozáci se nikdy nevzdávají. Usykův triumf nabudil Ukrajinu, velebí šampiona Zelenskyj

21. srpna 2022 09:52

Celá Ukrajina na chvíli zapomněla na válku ve své zemi a napjatě sledovala boxerský souboj o titul mistra světa. Ukrajinský boxer Oleksandr Usyk v noci ze soboty na neděli dokázal obhájit titul a znovu se stal šampionem. „Těžké, ale potřebné vítězství,“ rozplýval se po duelu ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Boxera motivoval ještě před zápasem.

Mladý boxer zemřel dva dny po zápase o titul. Tragédii předznamenaly děsivé záběry z ringu

8. června 2022 21:32

Jihoafrický sport zasáhla tragédie. Mladý boxer zemřel pouhé dva dny po zápase, ve kterém bojoval o titul. Už v ringu bylo znát, že se sportovcem není něco v pořádku. V posledním kole byl totiž viditelně dezorientovaný a místo do soupeře boxoval jen naprázdno do vzduchu. Vyšetření v nemocnici pak odhalilo vážná zranění hlavy, kterým nakonec boxer podlehl.

Novotný kývnul na souboj v ringu s aktivistou. Znám svoji cenu, říká a chce 750 tisíc

2. června 2022 15:44

Starosta pražské části Řeporyje Pavel Novotný (ODS) možná vleze do boxerského ringu. Na souboj ho vyzval aktivista Ivo Osovský, mnohými označovaný za dezinformátora, který před nedávnem dostal pokutu za vyhrožování bývalému ministrovi zdravotnictví Adamu Vojtěchovi. Novotný nabídku přijal s tím, že za zápas chce 750 000 korun. Jeho slovy je to za střetnutí „s bezvýznamným koštětem“ ještě málo.

Tempel žádá rekordní odškodnění, ministerstvo to nevylučuje. Dojde na zápas s Kajínkem?

31. května 2022 06:09

Stát bude možná muset vyplatit rekordní odškodnění. Požaduje ho Robert Tempel, který strávil ve vězení přes 20 let a část trestu si odpykával i za dvojnásobnou vraždu. Jenže se ukázalo, že v případě vraždy šlo o justiční omyl, a místo doživotí byl loni v říjnu propuštěn. Dojde na boxerský souboj s jiným doživotně odsouzeným a propuštěným vězněm Jiřím Kajínkem?