reklama

box

Výpis příspěvků ke štítku „box“

Slavný boxer o trans lidech: Černoch taky nemůže být bílý, rozhodnutí Boha nejde změnit

Názory na transgenderové osoby hýbou jak světem společenským a politickým, tak tím sportovním. Velkou debatu vyvolala například účast vzpěračky Laurel Hubbardové na letošních olympijských hrách v japonském Tokiu. S nepochopením vůči lidem, kteří se rozhodli změnit své pohlaví, vystoupil legendární boxer Roy Jones junior. „Bůh nás sem dal tak, jak chtěl. Nemáme šanci se změnit,“ prohlásil.

Zabiju tě, ty zm**e. Boxerská legenda neustála provokace youtubera, začaly létat pěsti

Bratři Logan a Jake Paul jsou známí skrze – často kontroverzní – tvorbu na YouTube, ale poslední dobou fušují také do bojových sportů. 26letého Logana čeká v červnu boxerský zápas s ikonou tohoto sportu Floydem Mayweather, který v ringu drží nekompromisní bilanci 50 výher a 0 porážek, naposledy se však mezi provazy představil v roce 2017. Ve čtvrtek proběhla ve Spojených státech amerických tisková konference, která měla zpropagovat chystané střetnutí. To se také povedlo, byť poměrně divoce.

Český youtuber chce fight s Vémolou, Štáfek mu je málo. Pohrdá i promotérem

Jon Mariánek je Čech, který už několik let žije ve Spojených státech amerických a pomáhá s tvorbou videí kontroverzním youtuberům Jakeovi a Loganu Paulovi. Sám často vytváří vlastní obsah, ve kterém se nezřídka opírá do rodné země a lidí v ní žijících. Teď opět na dálku rozvířil ve středu Evropy vášně a opřel se do MMA organizace Oktagon, respektive jejího promotéra Ondřeje Novotného.

Kdo je jedničkou českého boxu? V Lucerně se koná jeden z největších zápasů, míní Rajmont

V Lucerně v úterý od 17 hodin odstartovala jedna z nejočekávanějších boxerských akcí letošního roku. Tradiční galavečer Box v Lucerně zahájil exhibiční zápas mezi veterány Ladislavem Kutilem a Lubošem Šudou. Vrcholem večera bude titulová bitva křížové váhy českého profesionálního boxu, v ringu proti sobě poprvé stanou Vasil Ducár a Václav Pejsar. Akce se koná bez diváků, což je podle hlavního organizátora Matouše Rajmonta nejsmutnější věc, protože Lucerna je o atmosféře. Pandemii covidu museli přizpůsobit i několik dalších věcí.

Tyson má chuť se rvát dál. Jeho nejslavnější přemožitel je pro odvetu po 30 letech

Byl to jeden z nejpřekvapivějších momentů ve sportovních dějinách. V roce 1990 James „Buster“ Douglas knockoutoval úřadujícího šampiona těžké váhy Mikea Tysona, který do té doby neprohrál jediný zápas. Po 30 letech by mohlo dojít na odvetu památného boxerského utkání – Tyson se po dlouhé pauze o víkendu vrátil do ringu a Douglas říká, že by případnou nabídku na zopakování duelu přijal.

reklama