CNN Prima News Brad Pitt

Brad Pitt

Výpis příspěvků ke štítku „Brad Pitt“

OBRAZEM: Wimbledonu se poprvé účastnila princezna Charlotte. Finále sledovali i známí herci

V neděli se konal v londýnském All England Clubu poslední den letošního Wimbledonu. Finále mužské dvouhry mezi Novakem Djokovičem a Carlosem Alcarazem sledovala řada známých tváří. Opět nechyběla princezna z Walesu Kate, ke které se připojil i princ William. Královští manželé pak s sebou vzali i dvě nejstarší děti – prince George a princeznu Charlotte, která byla na Wimbledonu vůbec poprvé.

Banderas slaví 62. narozeniny. Které další hollywoodské idoly mají také na krku šedesátku ?

Španělský herec Antonio Banderas slaví 62. narozeniny. Ačkoliv už není nejmladší, svůj šarm rozhodně neztratil a doteď je idolem mnohých žen. Nepolevuje ani po pracovní stránce, kromě herectví se věnuje také režii a scénaristice. Banderas ovšem není jediný, který se blíží nebo už překročil šedesátku. Zejména v Hollywoodu je takových idolů více. Které to jsou?

Další obří spor hollywoodských hvězd? Brad Pitt žene k soudu Angelinu Jolie, prý ho podvedla

Mezi hollywoodskými superhvězdami se zřejmě schyluje k dalšímu obřímu soudnímu procesu. Po skončení ostře sledovaného sporu Johnnyho Deppa s jeho exmanželkou Amber Heardovou to vypadá, že k soudu požene svou bývalou partnerku také oscarový herec Brad Pitt. Ten Angelinu Jolie viní z toho, že úmyslně poškodila pověst jejich společného vinařství ve Francii.

Zahrál si s Bradem Pittem, teď stráví 20 let ve vězení. Herec podvodem získal miliardy

Soudce v americkém Los Angeles v pondělí uložil dvacetiletý trest hollywoodskému herci, který podle prokurátorů během několika let vymámil z investorů 650 milionů dolarů (14 miliard Kč) při podvodu „ohromujícího rozsahu“. Zachary Horwitz peníze získal za pomoci zfalšovaných licenčních smluv se společnostmi jako HBO a Netflix a použil je mimo jiné k nákupu luxusní vily. Nyní má více než 250 obětem vrátit dohromady 230 milionů dolarů.