CNN Prima News Brad Pitt

Brad Pitt

Výpis příspěvků ke štítku „Brad Pitt“

Herec Brad Pitt objevil svět umění. Osobně zahájil výstavu své nové vášně ve Finsku

20. září 2022 05:54

Americký herec Brad Pitt se vedle filmu začal věnovat i výtvarnému umění a o víkendu přijel osobně zahájit výstavu svých soch do galerie ve finském Tampere. V muzeu umění Sary Hildénové jeho tvorba doplňuje výstavu známého britského umělce Thomase Houseagoa, několik děl tam má také australský hudebník Nick Cave, uvedla agentura AFP.

Banderas slaví 62. narozeniny. Které další hollywoodské idoly mají také na krku šedesátku ?

10. srpna 2022 22:29

Španělský herec Antonio Banderas slaví 62. narozeniny. Ačkoliv už není nejmladší, svůj šarm rozhodně neztratil a doteď je idolem mnohých žen. Nepolevuje ani po pracovní stránce, kromě herectví se věnuje také režii a scénaristice. Banderas ovšem není jediný, který se blíží nebo už překročil šedesátku. Zejména v Hollywoodu je takových idolů více. Které to jsou?

Další obří spor hollywoodských hvězd? Brad Pitt žene k soudu Angelinu Jolie, prý ho podvedla

10. června 2022 22:01

Mezi hollywoodskými superhvězdami se zřejmě schyluje k dalšímu obřímu soudnímu procesu. Po skončení ostře sledovaného sporu Johnnyho Deppa s jeho exmanželkou Amber Heardovou to vypadá, že k soudu požene svou bývalou partnerku také oscarový herec Brad Pitt. Ten Angelinu Jolie viní z toho, že úmyslně poškodila pověst jejich společného vinařství ve Francii.

Zahrál si s Bradem Pittem, teď stráví 20 let ve vězení. Herec podvodem získal miliardy

15. února 2022 12:05

Soudce v americkém Los Angeles v pondělí uložil dvacetiletý trest hollywoodskému herci, který podle prokurátorů během několika let vymámil z investorů 650 milionů dolarů (14 miliard Kč) při podvodu „ohromujícího rozsahu“. Zachary Horwitz peníze získal za pomoci zfalšovaných licenčních smluv se společnostmi jako HBO a Netflix a použil je mimo jiné k nákupu luxusní vily. Nyní má více než 250 obětem vrátit dohromady 230 milionů dolarů.