CNN Prima News Bratislava

Bratislava

Výpis příspěvků ke štítku „Bratislava“

Taxikář hrdinou. Zachránil zoufalou babičku před podvodníky, s policisty pak vymyslel plán

Místo toho, aby bez řečí odvezl stařenku na určené místo, taxikář v Bratislavě se o ni zajímal a zabránil trestnému činu. Vystrašenou ženu, která pospíchala do banky vložit peníze, aby její syn neskončil ve vězení, uklidnil a zalarmoval policii. Hned mu bylo jasné, že se babička stala obětí podvodníků. Jeho pohotovou reakci včetně následné akce s policisty zachytila kamera.

Nejkouzelnější adventní trhy v Evropě 2023: Kde nasát tu pravou vánoční atmosféru?

Jsou hezčí adventní trhy v Drážďanech, Vídni, nebo Londýně? To můžete zjistit sami, když se vydáte na některý z nejkrásnějších vánočních trhů v Evropě. Připravili jsme pro vás seznam těch, které stojí za to navštívit a načerpat tam sváteční atmosféru. V článku najdete otevírací dobu vyhlášených evropských adventních trhů, co vás na nich čeká, jak se tam dostanete a jaká v místě panují covidová opatření.

Hudební svět zasáhla bolestná zpráva. Zemřel populární DJ Jendek, plánoval šňůru koncertů

Milovníci slovenské elektronické hudby truchlí. Svět funkových tanečních rytmů navždy opustila DJská ikona Martin Jendek. Mezi svými posluchači byl znám nejen jako výborný hudebník, ale rovněž jako dobrosrdečný člověk. Příčina úmrtí nebyla dosud určena. DJ se u sousedů řadil mezi špičky svého žánru. O smutné zprávě informoval web zregionu.sk.

Hrozivá šikana v Bratislavě: Starší žáci věšeli mladší za nohy z okna, škola kritizuje rodiče

Na Základní škole Kataríny Brúderovej v Bratislavě se podle místních dějí hrůzostrašné věci. Mimo jiné zde měli starší žáci své mladší spolužáky věšet za nohy z okna. Na případy otřesné šikany upozornil anonymní člen facebookové skupiny, která sdružuje obyvatele městské části Vajnory. Škola přiznává, že o dlouhodobých problémech ví, a chystá se zavést další preventivní opatření. Zároveň se však kriticky staví vůči přístupu rodičů, kteří podle ní mohou svými příspěvky na sociálních sítích dětem přitížit. Píše o tom zpravodajský web Pravda.