CNN Prima News čarodějnice

čarodějnice

Výpis příspěvků ke štítku „čarodějnice“

Krutý osud herečky Jany Andresíkové. Manžel se zastřelil, dcera ji chtěla zbavit svéprávnosti

Herečka Jana Andresíková se do pamětí diváků zapsala především jako představitelka pohádkových čarodějnic. Zatímco svými filmovými rolemi rozdávala radost, v soukromém životě prožila doslova peklo. Přežila dvě klinické smrti, mrtvici, dva infarkty, zlomeninu páteře, po které hrozilo, že skončí na invalidním vozíku. V posledních letech života však přišlo to nejhorší, podraz od nejbližších.

Večer se rozhoří ohně při tradičním pálení čarodějnic. Začíná grilovací sezona v Česku

Na mnoha místech Česka se během posledního dubnového večera rozhoří ohně při tradičním pálení čarodějnic. Lidé se sejdou například v Praze na Ladronce, Kampě či ve Žlutých lázních, v Brně na Špilberku, v olomoucké Korunní pevnůstce a na stovkách dalších organizovaných i soukromých akcí po celé zemi. Hasiči každoročně varují před zbytečnými požáry i planými poplachy o filipojakubské noci. Třicátého dubna musejí vyjíždět vícekrát, než bývá obvyklé v jiné dny.

Heller: Zeman lhal, kradlo se, ať Pavel Hrad zkontroluje. Hon na čarodějnice, oponuje Koten

Je plán nově zvoleného prezidenta Petra Pavla důkladně prověřit fungování Pražského hradu po úřadování Miloše Zemana na místě, nebo jde o „hon na čarodějnice“? Na tom se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS neshodli poslanci ze sněmovního bezpečnostního výboru. Šimon Heller (KDU-ČSL) uvedl, že postoji Pavla a jeho obezřetnosti naprosto rozumí, jelikož prezident Zeman v minulosti několikrát lhal a v Lánech se kradlo.

Ševčík je ostuda pro celou VŠE, zuří Láska. Hon na čarodějnice, kontruje děkan

Nový děkan Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické (VŠE) v Praze Miroslav Ševčík se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS obhajoval před senátorem Václavem Láskou (SEN 21). „Je alarmující, že působíte ve vysokém školství tolik let. Jste ostudou pro fakultu i celé VŠE,“ prohlásil Láska. Děkan však oponoval s tím, že se na něj pořádá hon na čarodějnice.

Opuštěná chatička pro čarodějnici láká turisty do Plzeňska. Brzy ji ale čeká demolice

Mezi místními se říká, že v ní žije čarodějnice. Opuštěný objekt, do kterého se nejde dostat, poutá pozornost návštěvníků z celé republiky. Řeč je o chatičce, která stojí na bývalém pilíři železničního mostu nad řekou Radbuzou na jižním Plzeňsku. Za čas ji ale k nelibosti turistů čeká demolice. V místě, kde stojí, má vzniknout nová lávka.