reklama
CNN Prima News České Budějovice

České Budějovice

Výpis příspěvků ke štítku „České Budějovice“

Kdo byl hokejista Prokop, který si vzal život? Talent s budoucností a spoluhráč hvězd

Hokejistovi Tomáši Prokopovi bylo pouhých 27 let, když se rozhodl ukončit svůj život. Autem najel pod vlak nejspíše kvůli nešťastné lásce. Před časem se s ním totiž podle všeho rozešla jeho přítelkyně. Prokopova kariéra je silně provázaná s českobudějovickým hokejem. Zahrál si ale i v jiných českých klubech i v zahraničí. Patřil také do mládežnických reprezentací.

Co předcházelo sebevraždě hokejisty Prokopa? Partnerka udělala rázný krok a odjela

Co přesně stálo za odchodem mladého hokejisty Tomáše Prokopa? Nad tím si láme hlavu řada jeho známých, kolegů. Jak potvrdil mluvčí klubu Motor České Budějovice, šlo o nešťastnou lásku. Že spolu už netvoří pár dokazují i sociální sítě jeho přítelkyně Adély, která smrt bývalého partnera těžce nese. Mohl být motivem jeho sebevraždy opravdu rozchod?

Vrah studentky na jihu Čech byl závislý na PC hrách. Nejspíš ho vyrušila, míní expert

Muž, kterého policie obvinila z vraždy studentky na jihu Čech a spáchal ve vazbě sebevraždu, byl závislý na počítačových hrách. Podle primáře psychologického oddělení Vojenské nemocnice v Brně Jiřího Brančíka hraní her však agresivní chování vyvolat nemusí. Důležitá je především osobnost člověka. Psychiatr ale nevyloučil, že dotyčný mohl být při své činnosti vyrušen, což u něj vyvolalo násilnické sklony.

reklama