reklama
CNN Prima News Chelsea

Chelsea

Výpis příspěvků ke štítku „Chelsea“

Brutální Lamborghini vyměnil za všední elektromobil. Hvězdný fotbalista chce jít příkladem

Fotbalisté mají obecně docela podobný vkus, tedy alespoň co se automobilů týče. Většinou si pořizují sportovní či luxusní vozy se silným motorem a hodně vysokou pořizovací cenou. Obzvláště populární jsou mezi hráči modely jako Bentley Continental GT, Range Rover nebo třeba Lamborghini Urus. Obdobného trendu se dlouhá léta držel i špičkový belgický fotbalista Eden Hazard, jenže teď zcela otočil. Z milionových aut totiž přesedlal do nejprodávanějšího elektromobilu na světě, Nissanu Leaf.

Barca i Real zřejmě ostrouhají. Agüerovi se z ostrovů nechce a má namířeno do Londýna

Poměrně nečekané rozuzlení může mít jeden z nejočekávanějších fotbalových přestupů léta. Sergio Agüero po 10 letech končí v Manchesteru City a fotbaloví fanoušci s napětím čekají, kam argentinský ostrostřelec po sezoně jako volný hráč zamíří. Nejvíce se v této souvislosti skloňovaly kluby jako Barcelona, Real Madrid nebo Paris Saint-Germain. Podle deníku Daily Mail má ale k Agüerovi nejblíže londýnská Chelsea.

Chelsea jsem nekoupil na Putinův rozkaz, zlobí se Abramovič. Autorku knihy žaluje

Falešná obvinění v knize Putinovi lidé poškozují nejen mě, ale také samotnou Chelsea, trvá si na svém majitel londýnského fotbalového klubu, ruský miliardář Roman Abramovič. Na anglické vydavatelství HarperCollins i autorku Catherine Beltonovou tak podal žalobu. Vadí mu zejména vykreslení jako jednoho z loajálních oligarchů vůči ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi. Informace v knize jsou podle Abramoviče často lži a pomluvy.

Paradox Abramoviče. Do Chelsea pumpuje miliardy ročně, naživo ji viděl po 18 měsících

Patří mezi nejznámější majitele fotbalových klubů na světě. Díky Romanu Abramovičovi se Chelsea na počátku nového tisíciletí zvedla a dokráčela k mnoha titulům, včetně toho z Ligy mistrů. Ačkoliv Rus do londýnského celku každoročně pumpuje stovky milionů liber, poslední dobou si mohl užívat zápasy „Blues“ pouze u televize. V roce 2018 mu totiž nebylo prodlouženo vízum potřebné pro pobyt ve Velké Británii. A tak se zámožný podnikatel dostal na utkání svého týmu po dlouhé době ve středu v Krasnodaru.

reklama