CNN Prima News Chicago Bulls

Chicago Bulls

Výpis příspěvků ke štítku „Chicago Bulls “

Basketbalista Jordan bojuje proti hladu v USA. Daroval 44 milionů zisku z dokumentu

27. listopadu 2020 18:07

Až 54 milionů Američanů trpí hladem. Doplácejí na to, že během pandemie koronaviru se v USA rapidně zhoršila dostupnost potravin. Zmírnit hladovění se aspoň částečně snaží pravděpodobně nejlepší basketbalista všech dob Michael Jordan, který věnoval dva miliony dolarů, v přepočtu 44 milionů korun, neziskové organizaci s názvem Krmení Ameriky.

Basketbalista Satoranský si odpočinul a užil si koronavirového volna s dcerou

28. července 2020 17:50

Rozehrávač Chicaga Bulls Tomáš Satoranský, kterého se netýká víkendový restart zámořské NBA, bude dva týdny trénovat s českou basketbalovou reprezentací na soustředěních v Mariánských Lázních a v Nymburce. Se spoluhráči se nyní potkal poprvé od loňského zářijového tažení za historickým šestým místem na mistrovství světa v Číně.

Basketbalová NBA se bude dohrávat od 31. července, ale bez Čecha Satoranského

4. června 2020 21:55

Jediný český basketbalista v zámořské NBA Tomáš Satoranský si v probíhající sezoně, která začne po přerušení kvůli pandemii koronaviru 31. července, nezahraje. Jeho klub Chicago Bulls měl v době přerušení 11. března výraznou ztrátu na postupové pozice do play-off a společně se sedmi dalšími celky nebyl zařazený mezi 22 „šťastných“.

Poslední tanec Michaela Jordana: Emotivní pohled na sportovní ikonu

23. května 2020 06:52

Nová dokumentární série Poslední představení (v originále The Last Dance) nabízí komplexní ohlédnutí za úctyhodnou kariérou pravděpodobně nejlepšího basketbalisty všech dob Michaela Jordana. Deset hodin ve společnosti milované sportovní a kulturní ikony nabízí napětí a emoce, které se lidem, co nezažili devadesátá léta, dají jen stěží vysvětlit.