CNN Prima News Chomutov

Chomutov

Výpis příspěvků ke štítku „Chomutov“

Nelíbil se jí dceřin přítel, skončila s nožem v krku. Pár z Chomutova tělo ukryl u garáží

Zrůdný a přitom malicherný. Tak soudkyně popisovala čin teprve sedmnáctileté dívky z Chomutova, která si rozhodla zakázanou lásku vymoci vraždou. Matce se totiž nelíbil dceřin nový nápadník a se vztahem nesouhlasila, proto ji nechala zabít. Dvacetiletého partnera dokázala přesvědčit k tomu, aby její matku chladnokrevně zavraždil. Příběh redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Nákupní dům v Chomutově mohlo zapálit dítě. V blízkosti obchoďáku odpalovalo pyrotechniku

Požár nákupního domu Flora v Chomutově, kde ve středu večer zasahovalo několik desítek hasičů, pravděpodobně zapříčinilo dítě mladšího školního věku. Krátce před vypuknutím požáru odpalovalo směrem k místu jeho vzniku pyrotechniku. Na síti X o tom ve čtvrtek informovali policisté. Kvůli hustému kouři se evakuovali obyvatelé 60 bytů z nedalekého panelového domu a návštěvníci dvou restaurací. Dva lidé se zranili. Škoda zatím není vyčíslená.

V Chomutově hořel nákupní komplex. Policie musela evakuovat 60 bytů a blízké restaurace

Aktualizováno

Požár, který vypukl ve středu večer v nákupním komplexu Flora v Písečné ulici v Chomutově, byl úspěšně uhašen kolem čtvrteční osmé hodiny ráno. Policejní složky zabezpečovaly okolí a kvůli hustému kouři evakuovaly návštěvníky dvou restaurací a obyvatele přibližně 60 bytů z nedalekého panelového domu, uvedla mluvčí policie Miroslava Glogovská. Záchranáři přepravili do chomutovské nemocnice dvě osoby. Jedna z nich se nadýchala kouře, zatímco druhá měla zdravotní potíže, informoval mluvčí krajských záchranářů Prokop Voleník.

Přestaňte s námi „vorat“. Čeští zemědělci podpořili německé kolegy, na hranice jeli traktory

Aktualizováno

Desítky traktorů a dalších zemědělských strojů se v pondělí dopoledne vydaly na protestní jízdu z letiště u Chomutova. Zamířily přes centrum města na Horu Sv. Šebestiána k hranici s Německem. Před přechodem se krátce před 13:00 začala první vozidla na poli otáčet. Zpět pojedou mimo město. Cílem akce je podpořit německé zemědělce, kteří se bouří proti chystaným úsporným opatřením tamní vlády, a upozornit na problémy místních zemědělců, uvedl pořadatel protestu. Do kolony se zapojili hospodáři z regionu, přijeli i farmáři ze Středočeského kraje.