reklama
CNN Prima News Chomutov

Chomutov

Výpis příspěvků ke štítku „Chomutov“

Muž, který v Chomutově ukradl auto s dítětem, bude stíhán na svobodě. K činu se přiznal

17. ledna 2022 09:48

Muž, který ve středu 12. ledna v Chomutově odcizil nastartované auto i s ročním chlapcem, bude stíhán na svobodě. Informaci potvrdila policejní mluvčí Miroslava Glogovská. Státní zastupitelství podle ní podnět vyšetřovatele k návrhu na vzetí obviněného do vazby neakceptovalo. Šestačtyřicetiletý obviněný byl v neděli propuštěn.

Před školkou ukradl auto i s dítětem. Policisté v Chomutově po zloději stále pátrají

13. ledna 2022 12:37
Aktualizováno

Policisté i ve čtvrtek v ulicích Chomutova intenzivně pátrali po neznámém zloději. Muž tam ve středu ráno u jedné ze školek ukradl nastartované auto, a to i s ročním chlapečkem. Vůz naštěstí policisté během pár desítek minut vypátrali a dítě se v pořádku vrátilo k matce. Mužům zákona se ale pachatele zatím nepodařilo dopadnout.

Záhadné úmrtí ženy v Chomutově: Doplatila na svou dobrosrdečnost, tvrdí sousedé

26. srpna 2021 21:31

Kriminalisté v Chomutově od středečního dne vyšetřují podezřelou smrt šestašedesátileté ženy. Nevylučují, že se stala obětí trestného činu. V souvislosti s tím už dokonce zadrželi podezřelého muže. Jestli ženu zavraždil, ale zatím nepotvrdili. Podle sousedů nejspíš doplatila na svoji dobrosrdečnou povahu. Snažila se prý pomáhat místním drogově závislým.

reklama