reklama
CNN Prima News Christian B

Christian B

Výpis příspěvků ke štítku „Christian B“

Nová stopa v případu zmizelé Maddie? Tajný komplex přítelkyně pedofila

28. června 2021 17:15

Vyšetřovatelé případu záhadného zmizení tříleté Madeleine McCannové narazili na novou stopu. 14 let poté, co se dívka za záhadných okolností ztratila rodičům na dovolené v Portugalsku, získali informace o tajném „neviditelném“ komplexu budov hlídaném agresivními psy v turistické oblasti Algarve. Areál vlastnila bývalá přítelkyně podezřelého Němce Christiana Brücknera. Informoval o tom deník Daily Mirror.

Čtrnáct let od zmizení malé Maddie. Rodiče truchlí, podezřelý měl znásilnit jinou dívku

3. května 2021 12:48

Přesně před 14 lety zmizela v portugalském resortu Praia da Luz beze stopy tříletá Angličanka Madeleine McCannová. Hlavním podezřelým je německý pedofil Cristian Brückner, který si v současnosti odpykává sedmiletý trest za znásilnění 72leté Američanky. A nejspíše bude ještě obviněn ze znásilnění dvacetileté irské turistky. Mezi oběma případy existují spojitosti.

Únos tříleté Maddie McCannové má další stopu, svědectví mladé Němky

7. září 2020 15:19

Případ zmizení tříleté Maddie McCannové má další stopu. Třiadvacetiletá Němka přišla se svědectvím, že rozpoznala údajného únosce Christiana B. Ten ji měl před třinácti lety sexuálně obtěžovat, a to ve stejnou dobu a poblíž místa, kde byla britská dívka unesena. Státní zástupce spojitost mezi těmito dvěma případy potvrdil, uvedl deník Daily Mail.

reklama