CNN Prima News Chuck Norris

Chuck Norris

Výpis příspěvků ke štítku „Chuck Norris“

Rambovi je čtyřicet. Hrát ho mohl i Chuck Norris či Terence Hill, nebyl to jen bouchač

22. října 2022 11:48

Před 40 lety měl v amerických kinech premiéru legendární Rambo. Publicista Matěj Svoboda, spoluautor Encyklopedie akčního filmu, v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vysvětluje výjimečnost kultovního snímku. Popisuje, proč byl Sylvester Stallone lepší herec než Arnold Schwarzenegger, a také vypráví, jak dopadlo soutěžení dvou velkých rivalů o počet mrtvých padouchů.

Budete potřebovat hlídání? Dejte vědět. Hvězdy šoubyznysu gratulují Marešovým k miminku

11. března 2022 08:16

Leoš Mareš teprve před několika hodinami oznámil, že s manželkou Monikou přivítali na svět vytouženého potomka, a už se začaly sypat gratulace. K novorozené holčičce zamilovanému páru pogratulovali jeho kolegové Patrik Hezucký, Libor Bouček i Kateřina Říhová. Hodně zdraví miminku i novopečené mamince popřály také tisíce fanoušků.

Bůh, lev a ferrari, které Guardiola řídil jako fiat. 40 důkazů Ibrahimovicova silného ega

3. ledna 2022 07:24

Pokud by se ve světě měl hledat druhý Chuck Norris, směle lze ukázat na švédského fotbalistu s bosensko-chorvatskými kořeny Zlatana Ibrahimovice. Minimálně podle jeho hlášek dokáže to, co nikdo jiný. Samozřejmě vyjma Norrise, na jehož schopnosti existuje nekonečné množství vtipů. Jelikož útočník aktuálně působící v AC Milán oslavil v říjnu čtyřicítku, zde je jeho 40 ikonických výroků překypujících sebevědomím.

Založil tým, který dopadl bin Ládina. Zemřel legendární „slovenský Chuck Norris“

28. prosince 2021 15:09

V americké armádě a námořnictvu je legendou. Roku 1980 Richard Marcinko, muž se slovenskými kořeny, založil světoznámou jednotku SEAL Team 6, která v roce 2011 dopadla a zabila Usámu bin Ládina. Na kontě měl řadu akcí, ať už válečných, nebo záchranných. I proto si u našich východních sousedů vysloužil přirovnání k Chucku Norrisovi, pro kterého nic nebylo nemožné. O vánočních svátcích však jeho rodina sdílela smutnou zprávu. Marcinko 25. prosince zemřel, bylo mu 81 let.

Arnold Schwarzenegger v bizarní vánoční reklamě. Připomněl, že má doma opravdový tank

7. prosince 2021 06:25

Terminátor, John Matrix či barbar Conan. Hollywoodský herec, kulturista a bývalý kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger je známý především jako drsňák z akčních filmů. Hráče počítačových her ale překvapil i zmátl svou přítomností ve vánoční reklamě pro on-line titul World of Tanks. Spolupráci s vývojáři posléze vysvětlil na sociálních sítích – sám je dle svých slov velký fanda vojenské techniky. Připomněl, že doma má funkční tank, se kterým už v minulosti „pro radost“ přejížděl vraky aut či nábytek.

Na Slováky by česká očkovací kampaň nezabrala. Chtěli využít Schwarzeneggera s Norrisem

5. prosince 2021 07:25

Přinese velmi drsná očkovací kampaň v Česku kýžený průlom? To se teprve uvidí, ale na Slovensku by podle všeho nezabrala. Říká to tamní expert Jakub Kuvik, který se podílel na tvorbě té slovenské. Podle něj jsou vizuály s drastickými záběry pacientů z nemocnic neúčinné. Sám pak říká, že pro slovenskou kampaň bylo v plánu zapojit i filmové hvězdy jako Arnold Schwarzenegger nebo Chuck Norris.

Zlevníme pivo a zakážeme zemětřesení, slibuje Strana Chucka Norrise

12. března 2021 08:02

V chorvatském hlavním městě Záhřebu vznikla před komunálními volbami strana pojmenovaná po legendárním americkém herci akčních snímků Chucku Norrisovi. Voliče toto recesistické uskupení vzešlé ze „záhřebské kavárny“ hodlá zaujmout příslibem, že bude metropoli řídit jako šerif. V případě vítězství chce také zlevnit pivo a zakázat zemětřesení, informovala stanice N1.

Ibrahimovic má COVID-19. Myšlenky jsou v této těžké době s virem, zahlásil Lineker

24. září 2020 17:08

Hvězdný útočník AC Milán Zlatan Ibrahimovic měl pozitivní test na koronavirus a nenastoupí v dnešním utkání 3. předkola fotbalové Evropské ligy proti norskému celku Bodö Glimt. Italský klub uvedl, že výsledky všech ostatních testů několik hodin před utkáním byly negativní. V kontextu nákazy u švédské ikony se vynořila vlna reakcí.

Chuck Norris na videu hrozí Lukašenkovi: Sašo, přinutím tě brečet jako cibuli

17. srpna 2020 21:01

Výhružný vzkaz zaslala běloruskému prezidentovi Alexandru Lukašenkovi hvězda akčních filmů Chuck Norris. Americký herec, známý také vtipy o jeho neporazitelnosti, Lukašenka ve videu nejmenuje, ale označuje jej za „Sašu nula procent“ či „Pana švába“. Kromě toho mu vzkazuje, že pokud neodstoupí, mistr bojových umění ho „přinutí brečet“.