CNN Prima News cirkus

cirkus

Výpis příspěvků ke štítku „cirkus“

Obnovme Rakousko-Uhersko pod naším dozorem, zaznělo v ruské televizi. Expert mluví o cirkusu

Ruští propagandisté přišli s novou smělou tezí. V televizní show vedené známou kremelskou „hlásnou troubou“ Vladimírem Solovjovem padla myšlenka, že Moskva by měla z některých států vytvořit nové Rakousko-Uhersko zcela neutrální vůči Rusku. Spolupracovník CNN Prima NEWS žijící v Moskvě Jiří Just Solovjovův pořad označil za „cirkus iluzí“.

Tanec s velbloudy i kolo smrti. Reportér CNN Prima NEWS riskoval vlastní kůži

Návštěva cirkusu je oblíbenou podívanou nejen dětí, ale i leckterého dospělého. A snad každého návštěvníka někdy napadlo, jak asi vypadá drezura zvířat a trénink zkušených akrobatů? Reportér CNN Prima News Vladimír Procházka už tohle všechno ví. Během natáčení nového pořadu Prima Česko se totiž vydal do zákulisí Cirkusu Humberto, kde si vyzkoušel nejednu z náročných rolí. Na vlastní kůži si vyzkoušel i vyhlášené kolo smrti.

Zemřel Ferdinand Berousek, světově proslulý žonglér a artista. Bylo mu 73 let

Ve věku 73 let zemřel žonglér Ferdinand Berousek. Vystupoval už od svých 16 let a během své kariéry se stal respektovanou personou cirkusového světa. Účinkoval mimo jiné v Anglii, Německu či ve Francii. Po konci kariéry trénoval další generace artistů, včetně svých potomků. Jeho starší syn Mario Berousek je dnes zapsán coby nejrychlejší žonglér světa v Guinnessově knize rekordů.