CNN Prima News cyklostezka

cyklostezka

Výpis příspěvků ke štítku „cyklostezka“

Hrůza u parku v Čakovicích: Šlo o rodinnou tragédii, tvrdí starosta. Obětí má být i dítě

26. listopadu 2022 16:59
Aktualizováno

V sobotu odpoledne zamířilo do lesoparku u Letňan a Čakovic několik policejních vozů. Podle policie byli na místní cyklostezce nalezeni tři lidé bez známek života. Policisté pro CNN Prima NEWS uvedli, že lidé měli zemřít násilnou smrtí. Jednou z vyšetřovacích verzí je, že by se mohlo jednat o dvojnásobnou vraždu a následnou sebevraždu. Starosta Čakovic, Miškovic a Třeboradic Jiří Vintiška následně uvedl, že šlo o rodinnou tragédii. Dle informací webu Novinky.cz má být jednou z obětí dítě.

Cyklostezky na přání: Na Plzeňsku se najdou pro zkušené bikery i rodiče s dětmi

22. října 2022 15:36

V Plzni a okolí je poměrně hustá síť cyklotras. Cyklisté si mohou vybrat podle svých možností, na jakou trasu, kudy a jak náročným terénem se vydají. Na některé cyklostezky je možné vyrazit i s menšími dětmi. Náš štáb si vyzkoušel 13 kilometrů dlouhý úsek po jedné z Plzeňských greenways ze Starého Plzence až k poslednímu soutoku řek do Plzně ke svatému Jiří.

Silnice jako omalovánky. Cyklopruhy v Praze jsou nebezpečné a matoucí, kritizuje expert

14. listopadu 2021 09:34

Cyklostezky a cyklopruhy plní hlavní město. Někdy i na místech, kde byste je nečekali, například při sjezdu z Rozvadovské spojky. Už v minulém roce měla Praha celkem 304 kilometrů cykloúseků na silnicích. Další desítky kilometrů mají přibýt letos. Místo aby opatření, která každoročně vyjdou na stovky milionů, kolaře chránila, je podle experta naopak posílají přímo do nebezpečných míst s hustou dopravou.