CNN Prima News David Prachař

David Prachař

Výpis příspěvků ke štítku „David Prachař“

Ať žijí české soudy, napsala Hanychová. Rozčílila ji fotografie bývalého tchána i Soukupa

Influencerka Agáta Hanychová se rozhořčila na Instagramu, když zjistila, že otec jejího bývalého manžela David Prachař sdílel na sociální síti snímek dcery Mii, zatímco modelka má kvůli Jakubovi Prachařovi od soudu nařízený zákaz její fotky zveřejňovat. Naštvalo ji chování i Jaromíra Soukupa, kvůli němuž musí také dodržovat přísné podmínky, když on sám je porušuje.

Žebříček nejplodnějších otců českého šoubyznysu. Oproti Hollywoodu mají co dohánět

Třetí neděli v červnu tradičně Česko slaví Den otců, svátek oslavující otcovství a roli tatínků ve společnosti. Některé hvězdy Hollywoodu jsou v tomto směru velmi aktivní. Například Eddie Murphy si během života pořídil deset dětí, Mel Gibson devět potomků, zpěvák skupiny Rolling Stones Mick Jager jich má osm. Čeští umělci proti takovém počtu zůstávají trochu pozadu. Kdo z nich má nejvíce dětí a s kolika ženami?

Seriál Slunečná odvysílá jubilejní 100. díl. S kým by si herci rádi dali pivo?

Oblíbený seriál Slunečná na televizních obrazovkách odvysílá jubilejní stý díl. Poprvé se rodina Popelkových divákům představila 11. ledna 2020 a od té doby se k televizním obrazovkách v úterý a ve čtvrtek vrací v průměru 1,3 milionu diváků. Po dotočení stého dílů se podával dort, chlebíčky, ale i bublinky. Malou, ale rychle zorganizovanou oslavu všichni uvítali.

Zdrcený herec David Prachař po skandálním vyřazení Slavie: Ohavná fraška!

Nemohl kvůli tomu usnout až do čtyř do rána. Herec David Prachař si v hlavě pořád dokola opakoval situaci, kvůli které fotbalisté Slavie nepostoupili do Ligy mistrů. Hvězda seriálu Slunečná tak jako mnoho dalších fanoušků nechápe, jak mohli rozhodčí český klub takto zaříznout. „Snesu hodně, ale tohle byla ohavná fraška. Něco takového jsem ještě neviděl,“ vzteká se Prachař.