CNN Prima News dětský tábor

dětský tábor

Výpis příspěvků ke štítku „dětský tábor“

Děti na táboře se popálily při chemickém pokusu. Soud potrestal vedoucí podmínkou

22. července 2022 10:43

Dvě vedoucí příměstského tábora, na kterém se v srpnu 2019 při chemickém pokusu popálily tři děti, v pátek rokycanský okresní soud potrestal podmíněnými tresty a několikaletými zákazy pořádání táborů. Nejvážněji byla zasažena tehdy šestiletá dívka, kterou oheň popálil na 43 procentech těla. Osmiletého chlapce a stejně staré děvče oheň zasáhl na dvou a pěti procentech těla. Obžalovaným vedoucím, které se jednání soudu opět neúčastnily, hrozilo za těžké ublížení na zdraví z nedbalosti až čtyřleté vězení.

Zdrcená matka o pedofilovi Janu R.: Spal s dcerou v posteli. Chci ho najít a vykastrovat

18. května 2022 19:31

Sedmiletá holčička pod jednou peřinou s nahým mužem na dětském táboře, tak začala otřesná kauza znásilnění pěti dětí v Liberci. Reportérovi CNN Prima NEWS se podařilo získat další detaily o tom, co vedlo ke stíhání Jana R., předsedy spolku Děti ráje železnice. Před kamerou promluvila matka dívenky, kterou zneužil během jarního tábora muž v minulosti již dvakrát trestaný pro znásilnění dítěte. „Měla jsem chuť ho zabít, najít ho a vykastrovat,“ přiznala matka holčičky, která kvůli ochraně dětské oběti zůstala v anonymitě.

Kvůli utonutí chlapce na Liberecku obvinili vedoucího tábora. Hrozí mu léta vězení

28. března 2022 23:16

Kvůli utonutí šestiletého chlapce na koupališti v Českém Dubu na Liberecku v červenci 2020 policie obvinila jednoho z vedoucích pracovníků letního tábora. Podle kriminalistů neprověřil plavecké schopnosti dětí a nezajistil nad nimi dostatečný dozor. Za usmrcení z nedbalosti mu v případě odsouzení hrozí až šest let vězení, oznámila v pondělí na policejním webu mluvčí liberecké krajské policie Ivana Baláková.

Detaily neštěstí na táboře, kde zemřel šestiletý chlapec: Děti popsaly, co se stalo

18. srpna 2021 10:29

Tragická nehoda otřásá celým Slovenskem. V dětském táboře v obci Turček v noci na úterý zemřel šestiletý chlapec. Zabít ho údajně měla konstrukce stanu, která spadla během silných bouří. Do nemocnice byly převezeny i další děti, naštěstí jen s lehkými zraněními. V době nehody se v táboře nacházelo asi 80 nezletilých.