CNN Prima News dívka

dívka

Výpis příspěvků ke štítku „dívka“

Vražda 12leté dívky v rukách politiků. Rodina prosí o klid, opozice případ využívá

22. října 2022 09:51

Z brutální vraždy dvanáctileté dívenky se ve Francii stalo politické téma. Lola ještě ani nebyla pohřbena a opozice už vyčítá vládě laxní přístup k imigraci. Žena, která je obviněna z usmrcení školačky, je totiž Alžířanka a na francouzském území už neměla co dělat. Rodina oběti ale prosí politiky i média, aspoň do pohřbu Loly, o klid.

Tělo 12leté dívky našli v kufru, čtvrtí obchází strach. Podezřelá nabízela sousedům peníze

17. října 2022 22:23

Pařížskou čtvrť, kde byla zavražděna dvanáctiletá dívka, obchází strach. Děti se bojí samy chodit ven, rodiče je doprovází nejen do školy. Lola v pátek domů nedošla, její tělo našli ve dvoře domu. Ve vazbě zůstávají dva lidé. Prokuratura zahájila vyšetřování vraždy v souvislosti se znásilněním a trestnými činy mučení a barbarství. Hlavní podezřelá se k činu přiznala, jenže pak vše odvolala.

Policista osahával spící 11letou dívku, vyvázl s podmínkou. Celá se klepala, popsala matka

12. září 2022 09:31

Policista Vlastimil T. si během podzimu 2020 lehl vedle spící dcery své přítelkyně a začal ji osahávat. Poté, co se 11letá dívka probudila, z pokoje odešel. Soud ho minulý týden za pohlavní zneužití potrestal ročním vězením s podmíněným odkladem na tři roky. Muži přitom hrozil až osmiletý trest. Rozsudek je pravomocný, muž z Královéhradecka tak bude z řad policie propuštěn, informovaly Novinky.cz.

Šokující útok na těhotnou ženu. Kamera zachytila brutální bití a převrácený kočár s dětmi

7. září 2022 16:43

Austrálií zmítá úděsný případ násilí, kterého se dopustila teprve 15letá dívka. Útočnice podle záznamů z kamery přepadla na ulici těhotnou ženu s kočárkem, ve kterém byla dvě batolata. Dívka ženu brutálně zatáhla za vlasy, kvůli čemuž matka klopýtla a sama kočárek převrhla. Útočnice následně oběť zmlátila a okradla.