reklama
CNN Prima News dívka

dívka

Výpis příspěvků ke štítku „dívka“

Zoufalý Afghánec prodal dceru za půdu a ovce. Po týdnech má zahanbený otec dívku zpět doma

3. prosince 2021 19:00

Šťastný konec má příběh devítileté afghánské dívky Parwany, který jsme vám přinesli minulý měsíc. Poté, co ji otec prodal 55letému muži, aby uživil své ostatní děti, se s pomocí přihlásili jednotlivci i humanitární organizace. Děvčátko se nakonec podařilo vrátit k jeho rodině a společně s matkou a sourozenci se přesunulo do nového domova, informuje stanice CNN.

Klidně spáchej sebevraždu, měli říct vychovatelé dívce. Ta pak skočila u Řevnic pod vlak

22. listopadu 2021 18:47

Policisté pokračují ve vyšetřování sebevraždy 16leté dívky, která po útěku z diagnostického ústavu skočila pod vlak nedaleko středočeských Řevnic. Podle informací CNN Prima NEWS nikdo z vychovatelů zmizení dívky nenahlásil policii, a to ani hodinu po jejím útěku. Někteří z nich navíc měli vyhrožování sebevraždou ignorovat či zlehčovat.

Dívka měla utéct z ústavu, pak u Řevnic skočila pod vlak. Chybovali pracovníci?

19. listopadu 2021 20:17

Policisté dál pokračují ve vyšetřování sebevraždy teprve šestnáctileté dívky, která v neděli skočila pod vlak nedaleko středočeských Řevnic. Podle zjištění CNN Prima NEWS měla před osudným činem utéct z diagnostického ústavu, kde byla umístěná. Zaměstnanci o tom však údajně nepodali řádné hlášení. Vedení ústavu odmítlo celou záležitost komentovat.

reklama