CNN Prima News dodávka

dodávka

Výpis příspěvků ke štítku „dodávka“

Dokonalá ukrajinská trefa. Obří exploze rozmetala transportéry okupantů, ukázaly záběry

6. prosince 2022 06:01

Ukrajinci se pochlubili dalším úspěšným úderem na ruské vojáky na východě země. Video, jež koluje po sociálních sítích, zachycuje skupinku okupantů na hranici Luhanské a Doněcké oblasti. Ukrajinci pravděpodobně pomocí dělostřelectva naváděného bezpilotním letounem provedli na Rusy drtivý útok. Rozmetali při tom dvě transportní vozidla. Ruští vojáci buď utekli, nebo byli zneškodněni.

V Havířově se srazil autobus s autem a dodávkou. Mezi zraněnými jsou i děti

23. září 2022 23:06

Tři lidé včetně dvou dětí se v pátek zranili při nehodě dvou vozidel a autobusu v havířovské městské části Dolní Suchá na Karvinsku. Při nehodě se střetl osobní automobil, dodávka a autobus, který převážel děti se třemi pedagogy. Zraněná je řidička osobního auta a dvě děti z autobusu. Novinářům to sdělil mluvčí hasičů Lukáš Popp.

Na Pražském okruhu hořela dodávka. Provoz byl částečně omezen

15. srpna 2022 14:54
Aktualizováno

Pražský okruh u sjezdu na dálnici D11 byl v pondělí kvůli požáru dodávky po 14:00 krátce uzavřen. Nejprve byl průjezd obnoven jedním jízdním pruhem, kolem 15:30 byl podle Národního dopravního informačního centra provoz na místě už bez omezení. Během omezení se tvořily kolony od lanového mostu až ke sjezdu na D11. V opačném směru byl okruh průjezdný po celou dobu bez omezení.

Ukrajinci dostanou z USA další smrtící raketomety. Mění válku a ničí ruské sklady zbraní

24. července 2022 06:24

Ukrajinci si nadále pochvalují americké raketomety HIMARS, díky kterým prý zvládli situaci na bojišti stabilizovat. Ničí ruské sklady zbraní, munice nebo paliv a nutí dělat okupanty razantní rozhodnutí. USA navíc plánují nový balíček bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by měl mimo jiné obsahovat další dodávky smrtonosné zbraně.

Další řidič zůstal ve Studénce uvězněný na železničním přejezdu. Vlak ho minul jen těsně

13. června 2022 21:44

Na železničním přejezdu ve Studénce na Novojičínsku se málem opět stala vážná nehoda. Zatím neznámý řidič dodávky vjel do kolejiště i přesto, že svítila výstražná světla. Padající závory ho tam následně uvěznily. Zachránila ho jen velikost auta, které se na přejezd vešlo společně s vlakem. Před osmi lety na stejném místě při srážce kamionu s pendolinem zemřeli tři lidé.