CNN Prima News dodávka

dodávka

Výpis příspěvků ke štítku „dodávka“

U Devíti křížů havarovala dodávka s kamionem. Hasiči vyprošťovali zraněného řidiče

Aktualizováno

Dopravu na dálnici D1 ve čtvrtek asi na dvě a půl hodiny zastavila u Devíti křížů ve směru na Brno nehoda dodávky a kamionu. Vyžádala si jedno zranění, řidič dodávky skončil v kritickém stavu v nemocnici. Z vozu jej vyprošťovali hasiči. Uvedli to mluvčí hasičů a záchranářů Jaroslav Mikoška a Michaela Bothová. Policie dopravu odkláněla.

Smrtelná nehoda na dálnici D8: Střet dvou nákladních aut a dodávky nepřežil jeden z řidičů

Aktualizováno

Dálnici D8 ve směru na Teplice uzavřela ve středu na prvním kilometru u Prahy nehoda dvou nákladních aut a dodávky. Jeden člověk kolizi nepřežil, vytvořily se kolony dlouhé několik kilometrů. Auta havarovala hodinu po poledni, před 18:00 se podařilo obnovit provoz levým jízdním pruhem, řekla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Letící led ze střechy auta může napáchat extrémní škody. Co doporučují dopravní experti?

Je to zlomek sekundy, vzduchem letí kus ledu velký jako školní sešit, ozve se rána a čelní sklo auta je roztříštěné na stovky malých kousků. Řidič a posádka v lepším případě jen vydýchávají obrovský šok. Reportér CNN Prima NEWS mluvil s mužem, který má takový otřesný zážitek čerstvě za sebou. Policisté varují, že takových případu v aktuálním mrazivém počasí přibývá.

Válečná schizofrenie? Ukrajinci dodávají Rusům díly pro letadla a vrtulníky, tvrdí novináři

Ruská společnost Avia-FED-Servis od začátku války na Ukrajině importovala do Ruska náhradní díly k letadlům a vrtulníkům z Ukrajiny za nejméně 370 milionů rublů (93 milionů korun). V pondělí to uvedl ruský investigativní portál Važnyje istorii, který se na dovoz náhradních dílů do Ruska zaměřil spolu s investigativní skupinou OCCRP. Jedním z hlavních dodavatelů ruské společnosti je podle novinářů strojírenská firma z ukrajinského Charkova FED.

Tragédie na slovenské D1: Zemřeli tři dospělí a čtyřleté dítě. Miminko jako zázrakem přežilo

Na dálnici D1 na Slovensku došlo k tragické dopravní nehodě. Podle informací policie sjel řidič dodávky s polským evidenčním číslem z dosud neznámých příčin mimo silnici a narazil do stromu. Na místě zahynuli tři dospělí lidé, čtyřleté dítě zemřelo po převozu do nemocnice. Z nehody vyvázlo bez zranění jen pětiměsíční miminko, informoval web tvnoviny.sk.

Hrozivá nehoda vlaku s dodávkou v Mělníku mohla skončit tragicky. Z auta zbyl jen šrot

Na železničním přejezdu v Mělníku se v neděli srazil nákladní vlak s dodávkou, řidič vozu utrpěl zranění. Světelná a zvuková signalizace na přejezdu byla podle policie v provozu a muž ji přehlédl. Strojvůdce z nehody vyvázl bez zranění, řekla policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Provoz na trati mezi Mělníkem a Štětím je zastaven, náhradní dopravu zajišťují autobusy, vyplývá z webu Českých drah.

PŘEHLEDNĚ: Tanky, vrtulníky i „upíři“. Podívejte se, co vše Česko dosud poslalo Ukrajině

Ukrajina potřebuje od spojenců veškerou vojenskou techniku, která jí pomůže v boji s ruskou armádou. Česká republika se v tomto ohledu nemusí vůbec stydět – obráncům už dodala desítky tanků, bojových vozidel pěchoty, samohybných děl i raketometů. Výčet techniky se navíc neustále rozšiřuje díky nasmlouvaným nákupům, což ukazuje i nedávno zveřejněný přehled od vojenských analytiků z iniciativy Oryx. Co všechno již zamířilo z ČR na Ukrajinu?