CNN Prima News Dominik Hašek

Dominik Hašek

Výpis příspěvků ke štítku „Dominik Hašek“

Hašek politikem? Poradím mu, aby to nešlo mezi betony, řekl Kalousek. Zmínil jeho přednost

Bývalý hokejový brankář a hrdina z olympijského Nagana Dominik Hašek zřejmě učinil další krok směrem ke svému záměru stát se voleným zástupcem lidu. Poradit v začátcích by mu mohl matador tuzemské politické scény, někdejší ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09). Ten o tom informoval na sociální síti X. Hašek již na jaře sdělil, že by chtěl vstoupit do politiky do dvou let.

Ohrožujete moji rodinu, vzkázal Hašek do Ruska Šulákovi. Jelito a bezmozek, přidal Hrdina

Hokejová kariéra Libora Šuláka vytváří hodnoty v zemi nepřítele, který je používá proti nám a našim spojencům, vytkl Dominik Hašek mladému obránci působícímu v KHL. Život rodiny brankářské legendy je prý kvůli Šulákově práci ve větším nebezpečí. Na hráče Avangardu Omsk se snesla po rozhovoru s ruskými médii vlna kritiky za jeho výrok, že mu v Rusku nikdo nic špatného nedělá a vše mu vyhovuje. Přidal se k ní i Miroslav Kalousek či bývalý hráč NHL Jiří Hrdina, který ho nazval jelitem a bezmozkem.

V Rusku mi vše vyhovuje, hlásí hokejista Šulák a touží po MS doma. Zpochybnil Haškovu hlavu

Nikdo mi tady nic špatného nedělá a vše mi vyhovuje. V rozhovoru pro web Match TV to uvedl český hokejista Libor Šulák, který v současnosti nastupuje v dresu ruského Avangardu Omsk v KHL. V interview vedeném v ruštině zároveň řekl, že by v příštím roce rád hrál na domácím šampionátu, což mu vedení reprezentace vzhledem k jeho působišti plánuje znemožnit. Vyjádřil se i ke kritice ze strany legendárního brankáře Dominika Haška.

Nacher: Hašek je pokrytec, ale tweet jsem měl řešit jinak. Sám čelím i bodyshamingu

Poslanec za hnutí ANO Patrik Nacher to na sociální síti Twitter ošklivě schytal od kritiků za to, že sdílel příspěvek označující legendárního hokejového brankáře Dominika Haška za „neonacistické prase“. Nyní pro CNN Prima NEWS řekl, že o bývalém brankáři takto nesmýšlí, považuje jej však za pokrytce kvůli jeho angažmá v Rusku. Vedle toho se Nacher rozpovídal o tom, že jako zákonodárce čelí pravidelně výhrůžkám a urážkám. Výjimkou není ani body shaming, tedy ataky kvůli jeho vzhledu.

„Dominik Hašek je neonacistické prase,“ sdílel Nacher na Twitteru. Vlně kritiky se brání

I pouhé sdílení vzkazu na sociální síti může vyvolat vlnu negací a kritiky. Své o tom ví poslanec Patrik Nacher (za ANO). Ten totiž bez vysvětlení sdílel na Twitteru příspěvek, v němž jeho autor označuje legendárního hokejového brankáře Dominika Haška za „nacistické prase“. Proslulý gólman a šampion z olympijských her v Naganu je dnes zastáncem Ukrajinců a bojuje za to, aby ruští a běloruští sportovci nemohli jezdit na mezinárodní akce. Sám Nacher se hájí, že sdílení neznamená, že s příspěvkem souhlasí.

Miliardový podvod zasáhl i české hvězdy sportu. Proces se odkládá, je nutné najít nové soudce

Neobvyklý případ, který obžaloba popisuje jako jeden z největších investičních podvodů v Česku za poslední roky, se měl v pondělí řešit před soudem. Tisíce klientů, a to včetně slavných sportovců, v kauze přišly o více než dvě miliardy korun. Proces však nakonec ani nezačal. Většina trestního senátu totiž půjde do důchodu ještě dřív, než by mohl padnout celý rozsudek.

Nepustit Rusy na olympiádu by byla diskriminace. Své hodnoty si chraňme i ve válce, říká expert

Závazné řády Olympijské charty možná některé fanoušky překvapí: podle dlouhodobě uznávaných sportovních pravidel je možné pustit Rusy a Bělorusy pod neutrální vlajkou na olympiádu do Paříže 2024. Jen k tomu musí splnit několik základních podmínek. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to říká expert na právo ve sportu Jan Exner. Reaguje na pár dnů staré prohlášení prezidenta Mezinárodního olympijského výboru (MOV) Thomase Bacha, který naznačil, že by se sportovci z obou zemí mohli příštích her zúčastnit.

Podporuje zločince. Hašek se pustil do Fetisova kvůli rozhovoru pro CNN Prima NEWS

Dva hvězdní hokejisté jsou v ostrém sporu kvůli válce na Ukrajině. Legendární brankář Dominik Hašek v rozhovoru pro CNN Prima NEWS reaguje na slova slavného obránce, nyní poslance ruské Státní dumy, Vjačeslava Fetisova rovněž v interview pro náš web. Ruský sportovec prý svými postoji nese spoluzodpovědnost za statisíce mrtvých. Hašek také mluví o svém někdejším angažmá v Kontinentální lize či o chystaném projevu v Evropském parlamentu.