reklama
CNN Prima News Dominik Hašek

Dominik Hašek

Výpis příspěvků ke štítku „Dominik Hašek“

Hašek, Pirk či Porupková. Cyklistického závodu Prima CUP se zúčastnila řada osobností

Téma: Komerční sdělení

V sobotu 12. června pokračoval seriál Prima CUP závodem ŠKODA AUTO Sázava. Jednadvacátý ročník bikové klasiky si nenechala ujít řada známých osobností. Na startu se objevily známé tváře televize Prima jako Soňa Porupková, Karolina Hošek, Daniela Révai, Petr Vágner a Jiří Ježek. Na startu je také doplnili kardiochirurg Jan Pirk, olympijský vítěz Dominik Hašek či herec a zpěvák Jan Maxián.

Experti by Pešána podrželi. Pokud ho má někdo někdy nahradit, tak Varaďa, míní

Ano, nebo ne? Měl by Filip Pešán zůstat u seniorské hokejové reprezentace, kterou poprvé jako hlavní trenér vedl na nedávno skončeném mistrovství světa v lotyšské Rize a neprošel s ní přes čtvrtfinále? Zásadní otázka i s ohledem na to, že olympijské hry za účasti hráčů ze zámořské NHL začnou už za osm měsíců. CNN Prima NEWS přináší odpovědi expertů, olympijských vítězů i renomovaného trenéra.

Hašek: Nemám jediný důvod Babišovi věřit. Jágr podporuje toho, kdo je zrovna u moci

Že legendární hokejový brankář Dominik Hašek kritizuje některé čelné představitele České republiky, není žádnou novinkou. Činí tak nejčastěji na sociálních sítích, ale vystoupil také na akci spolku Milion chvilek pro demokracii. Nejčastějším terčem nechvalných slov olympijského vítěze z Nagana se stává český premiér Andrej Babiš s hnutím ANO a prezident Miloš Zeman. Hašek je tak pravým opakem svého kolegy ze zlaté olympiády v Japonsku Jaromíra Jágra, který předsedu vlády a jeho uskupení podporuje.

reklama