CNN Prima News Dominik Hašek

Dominik Hašek

Výpis příspěvků ke štítku „Dominik Hašek“

LGBT komunita v Praze uctí zavražděné z Bratislavy. Padla výhrůžka se samopalem

26. října 2022 17:55

V Praze se ve středu vpodvečer koná shromáždění na podporu LGBT komunity a k uctění památky dvou zavražděných gayů Juraje a Matúše. Ty ve slovenské Bratislavě před dvěma týdny zastřelil mladý extremista, který podle svých slov homosexuály nenáviděl. Policisté už museli řešit výhrůžku, kdy jistý člověk naznačil, že na akci v Praze přijde se samopalem.

Zápas o duši pomůže dětem. Charitativní akce se zúčastní hvězdy jako Hašek či Suchánek

6. října 2022 23:13

Pandemie koronaviru i válka na Ukrajině. Tíživé situace ve světe se silně podepisují i na duševním zdraví dětí. Za poslední rok počet dětí s psychickými potížemi vzrostl až pětinásobně. České zdravotnictví přitom trpí značným nedostatkem dětských psychologů a psychiatrů. Zvýšit povědomí o této problematice a pomoci dětem se rozhodli české celebrity i sportovci prostřednictvím exhibičního hokejového utkání. Na koho se mohou v pražském Edenu návštěvníci těšit a jak dále můžete pomoci?

Všichni, nebo nikdo. San Jose nehodlá přistoupit na „Haškův“ zákaz pro ruské hvězdy NHL

24. září 2022 06:05

Praha se po třech letech připravuje na příjezd týmů NHL. Tentokrát se výlet zámořské soutěže do Evropy týká San Jose Sharks a Nashville Predators. Legendární brankář Dominik Hašek by si stejně jako české ministerstvo zahraničí přál, aby slavné organizace dorazily kvůli válce na Ukrajině v okleštěné sestavě. Konkrétněji řečeno bez ruských hokejistů. A to se především „žralokům“ nelíbí. Vzkazují: „Buď přijedeme všichni, nebo nikdo.“

Hašek nechce Rusy na pražském zápase NHL. Už je řeší i s ministerstvem zahraničí

14. září 2022 20:15

Praha se pomaličku chystá na velkou hokejovou slávu. 7. a 8. října se v české metropoli dvakrát představí týmy hvězdné NHL San Jose Sharks a Nashville Predators. Tento zápas udržuje už delší dobu v tenzi brankářskou legendu Dominika Haška. Přál by si, aby se kvůli válce na Ukrajině tento výlet kanadsko-americké soutěže do srdce Evropy netýkal ruských hráčů. Dokonce kvůli tomu jedná s Černínským palácem.

Reprezentace bez Jaškina a dalších? Hráči, kteří podepsali v Rusku, český dres neobléknou

25. srpna 2022 16:14

Čeští hokejisté, kteří po zahájení ruské invaze na Ukrajinu podepsali smlouvu v Kontinentální hokejové lize (KHL), si nebudou moct zahrát za národní tým. Ve čtvrtek o tom definitivně rozhodl výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje (ČSLH), který se sešel poprvé od nástupu nového prezidenta svazu Aloise Hadamczika do funkce. Rozhodnutí zcela jistě odnesou útočníci Dmitrij Jaškin a Rudolf Červený. Jak to bude s obránci Liborem Šulákem a Michalem Jordánem, stále není jasné.

Jágr k Rusku mlčí, kvituje hokejová legenda a kritizuje Haška. Dres od Putina vracet nehodlá

9. srpna 2022 12:25

Podepisování smluv v KHL je pro mimoruské hokejisty kvůli válce na Ukrajině ožehavým tématem. Někdo hráče chápe, jiní nešetří kritikou. Kontroverzní názor naposledy vypustil do světa bývalý československý reprezentant a dvojnásobný olympijský medailista Jozef Golonka. „Dres od Putina nemám proč vracet. Jsem přesvědčen, že by se politika neměla míchat se sportem,“ řekl 84letý rodák z Bratislavy webu čas.sk.

Hašek je malý fašista, schytal hodně puků do hlavy, tepe legendu za její výroky Rusko

26. července 2022 17:15

Další spor na ose Dominik Hašek – Rusko. Brankářská legenda se opřela do kontroverzního přestupu útočníka Dmitrije Jaškina do Petrohradu, paradoxně viní především tuzemskou vládu. Kritiku šestinásobného nejlepšího gólmana hokejové NHL zaregistrovali i v zemi Vladimira Putina a příliš šampiona z Nagana nešetří. Padají i slova o malém fašistovi.

Dominátor sepsul Jaškina za návrat do KHL. České politiky Hašek viní z podpory fašismu

26. července 2022 12:36

Český reprezentační útočník Dmitrij Jaškin se po sezoně strávené v NHL vrací do Kontinentální hokejové ligy. Kontroverzní přestup zkritizoval Dominik Hašek. Legendární gólman však více než Jaškina viní české politiky. Ty osočil z toho, že nechá vlastní občany podporovat fašismus. Hokejista ruského původu podepsal roční smlouvu s Petrohradem. Jaškin je tak již třetím Čechem, který i přes probíhající ruskou invazi na Ukrajinu bude hrát ruskou soutěž.

On končí. Hašek vzdává snahu prorazit s nápoji Smarty, prodal zásoby a propůjčuje značku

15. července 2022 13:04

Zatímco v hokejovém brankovišti se Dominik Hašek stal legendou, na podnikatelském poli bývalý gólman sbírá neúspěchy. Nápoje Smarty se dostaly do povědomí Čechů neortodoxní propagací, ale jejich prodej zůstával značně za očekáváními. Proto olympijský šampion z Nagana prostřednictvím své firmy propůjčil značku produktu společnosti Grabmuller a zbavil se zásob.

Je rozhodnuto. Novým prezidentem hokejového svazu se stal Hadamczik, uspěl už v 1. kole

18. června 2022 18:08

Novým prezidentem Českého svazu ledního hokeje byl zvolen Alois Hadamczik. Bývalý trenér reprezentace uspěl již v prvním kole sobotní volby, v níž získal 31 hlasů. Druhý Jiří Šlégr obdržel od delegátů 16 hlasů, třetí skončil s pěti hlasy Dominik Hašek. Devětašedesátiletý Hadamczik nahradí v čele hokejového svazu Tomáše Krále, který v polovině funkčního období rezignoval.

Boj o post hokejového prezidenta: Šéfovat chce Dominátor, Guma i syn televizní ikony

13. června 2022 06:07

Kdyby český hokejový svaz hledal šéfa v roce 1998 po Naganu, vítěz by byl pravděpodobně jasný. Hrdina největšího úspěchu v tuzemských sportovních dějinách Dominik Hašek. „Dominátor“ teď, když křeslo prezidenta po 14 letech opouští Tomáš Král, skutečně kandiduje, ale má další čtyři soupeře, kteří se budou porážet těžko. Kdo bude 18. června usilovat o nejvyšší post v orgánu po rebrandingu nazvaném Český hokej?

Kdo nahradí hokejového prezidenta? Seznam kandidátů je kompletní, o post usiluje šest mužů

8. června 2022 18:08

O post nového prezidenta Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) po Tomáši Královi se bude ucházet šest kandidátů – Petr Bříza, Otakar Černý, Alois Hadamczik, Dominik Hašek, Bedřich Ščerban a Jiří Šlégr. Svaz ve středu po jednání výkonného výboru potvrdil v tiskové zprávě, že jejich nominace předložily ve stanovené lhůtě oprávněné subjekty, jimiž jsou členské kluby a krajské výkonné výbory ČSLH. Jakou profesní zkušenost mají jednotliví kandidáti za sebou?