reklama
CNN Prima News Dominik Hašek

Dominik Hašek

Výpis příspěvků ke štítku „Dominik Hašek“

Závod Prima CUP si užila řada hvězd. Nechyběli hokejista Hašek nebo modelka Bezděková

4. října 2021 16:55

Víkendového závodu v Mikulově, který nese název Prima CUP, se zúčastnily známé tváře. Cyklistickou výzvu podstoupila například česká miss Andrea Bezděková, zpěvák Mikolas Josef, olympijský vítěz z Nagana Dominik Hašek nebo moderátorka CNN Prima NEWS Soňa Porupková. O pohár zabojovali ale i členové integrovaného záchranného systému. A kdo nakonec vyhrál?

Hašek, Pirk či Porupková. Cyklistického závodu Prima CUP se zúčastnila řada osobností

Téma: Komerční sdělení
14. června 2021 12:59

V sobotu 12. června pokračoval seriál Prima CUP závodem ŠKODA AUTO Sázava. Jednadvacátý ročník bikové klasiky si nenechala ujít řada známých osobností. Na startu se objevily známé tváře televize Prima jako Soňa Porupková, Karolina Hošek, Daniela Révai, Petr Vágner a Jiří Ježek. Na startu je také doplnili kardiochirurg Jan Pirk, olympijský vítěz Dominik Hašek či herec a zpěvák Jan Maxián.

Experti by Pešána podrželi. Pokud ho má někdo někdy nahradit, tak Varaďa, míní

11. června 2021 16:39

Ano, nebo ne? Měl by Filip Pešán zůstat u seniorské hokejové reprezentace, kterou poprvé jako hlavní trenér vedl na nedávno skončeném mistrovství světa v lotyšské Rize a neprošel s ní přes čtvrtfinále? Zásadní otázka i s ohledem na to, že olympijské hry za účasti hráčů ze zámořské NHL začnou už za osm měsíců. CNN Prima NEWS přináší odpovědi expertů, olympijských vítězů i renomovaného trenéra.

reklama