CNN Prima News dražba

dražba

Výpis příspěvků ke štítku „dražba“

Nejmodernější kávovar De’Longhi u vás doma dřív než na trhu? Vydražte si ho

7. listopadu 2022 07:00

Voňavá a teplá káva provází člověka už po staletí. Máloco nás dokáže spolehlivě vytáhnout z postele jako její vůně. Ale káva není jen tradice či zvyk, bez něhož se spousta z nás neobejde. Se společností De’Longhi je to také požitek, umění skloubit historii s moderním způsobem života a schopnost empatie a ohleduplnosti. A právě italský výrobce kávovarů teď nabízí možnost zúčastnit se neobvyklého dobrodružství. Vyhlásil dražbu zbrusu nového kávovaru ELETTA EXPLORE, který bude na trhu až v roce 2023. Výtěžek dražby jde na dobrou věc!

Netradiční aukce v Paříži: Ministerstvo draží platinu, drahokamy, luxusní kabelky i vodku

2. listopadu 2022 18:26

Francouzské ministerstvo financí chystá dražbu pašovaného zboží, které zabavili celníci. V nezvyklé aukci, která se uskuteční v pátek 4. listopadu, si bude možné zakoupit 350 předmětů v celkové hodnotě jeden milion eur (24,5 milionu korun). Jsou mezi nimi například platinové cihly zabavené na cestě do Británie, značkové kabelky, cenné historické mince, nebroušené diamanty či 2 016 lahví vodky, napsal britský deník The Guardian.

Vzácná Tatra 613 Speciál byla za socialismu českým Rolls-Roycem. Teď jde do dražby

28. října 2022 11:45

S osobní limuzínou Tatra 613 se tradičně pojí přídomek „papalášská“, tím pravým vrcholem luxusu bylo její exkluzivní provedení Speciál. V hlubokých normalizačních časech nabídlo klimatizaci, elektrické stahování oken, minibar či špičkové autorádio. Nechyběla také přední světla nebo zpětná zrcátka z nejdražšího Mercedesu.

Změna lékaře odhalila krutou diagnózu. Pomoc dvouapůlleté Terezce nabídl i žokej Váňa

7. října 2022 14:53

Ještě v dubnu si dvouapůlletá Terezka hrála se svou čtyřletou sestřičkou Haničkou a ostatními dětmi na hřišti. Pak však přišla rána, po níž poslední měsíce tráví v nemocnici. Její maminka, která je samoživitelka, si totiž musela vyslechnout krutou diagnózu: dcera trpí akutní lymfoblastickou leukémií. Společně bojují, aby se z Terezky opět stala zdravá a usměvavá holčička. Do pomoci se neváhali zapojit ani vyhlášení žokejové včetně Josefa Váni staršího. A pomoci můžete i vy.

Vibrátory nebo venušiny kuličky. Stát nabídne stovky erotických pomůcek s výraznou slevou

28. srpna 2022 07:19

Stovky erotických pomůcek nabídne kuriózní aukce zabavených předmětů pod hlavičkou Finanční správy. Ve výčtu dražených položek nechybí například anální šperky, vibrátory či venušiny kuličky. Celková hodnota zabavených erotických hraček činí podle úředníků více než 400 tisíc korun, vyvolávací cena za všechny položky ovšem začne už na 144 tisících. Dražba by se měla spustit příští pondělí.

Staré ruské helmy, kusy raket i vojenské hodnosti. Češi draží válečné úlovky z Ukrajiny

23. srpna 2022 08:02

Kusy ruských raket, polní batoh se špatně vybavenou lékárničkou nebo celý vojenský set včetně helmy a balistické vesty. Díky četným výjezdům na Ukrajinu a kontaktům s vojáky se čeští humanitární dobrovolníci dostali k raritním válečným „úlovkům“ přímo z bojové fronty. Na aukčním portálu je nyní nabízejí sběratelům – k mání jsou i zbytky zařízení nesoucího zakázanou kazetovou munici nebo archaická hasičská helma. Získané peníze mají jít na další humanitární výjezdy a aktivity, uvedli pro redakci CNN Prima NEWS zástupci organizace Mise Ukrajina.

Vzácná desetikoruna nabírá na hodnotě, draží se za statisíce. Jak ji poznat v peněžence?

17. července 2022 06:04

Zatímco peníze na účtech ztrácejí kvůli inflaci na hodnotě, u raritní české mince je tomu spíše naopak. Nesmírně vzácná a vysoce ceněná desetikoruna z roku 1993 se nadále těší pozornosti vášnivých sběratelů, kteří se za ni nebojí zaplatil nemalé peníze. Před nedávnem se navíc vydražila za rekordní částku – nový majitel tzv. „malého kč“ zaplatil v aukci přes 615 tisíc korun. Čím se liší vzácná desetikoruna od té běžné a jaká je šance, že se schovovává ve vaší peněžence?

Český aukční rekord padl. Kubištův obraz se prodal za 123 milionů

29. května 2022 15:54

Obraz jednoho ze zakladatelů české moderní malby Bohumila Kubišty Staropražský motiv z roku 1911 se na nedělní aukci v Praze prodal za 123,6 milionu korun včetně dvacetiprocentní aukční přirážky. Vytvořil tak nový tuzemský aukční rekord, který dosud držel obraz Divertimento II Františka Kupky, jenž se v roce 2020 prodal za 90,24 milionu.

Summit platformy Platon Life se zaměřil na budoucnost digitalizace. V aukci nabízel unikáty

24. května 2022 10:29

Pražský Slovanský dům byl svědkem prestižní mezinárodní konference o digitalizaci a kryptoměnách. Platon Life Global Digital Ecosystem Summit 2022 přivítal přední odborníky a osobnosti z oblasti informačních technologií, bankovnictví i umění. Akce, za kterou stojí společnost Platon Life manželů Daniela a Julie Tannerových, získala i záštitu českého Senátu.